Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

peeling do ciałka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • agibee
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    Kochane tez jesteście rowne babeczki tylko szkoda ze tak daleko mieszkacie....spotkały byśmy się na jakiejś kawce?
    Bardziej piwku ale w świat czasem wyruszacie?? jakby co to zawsze drzwi u nas otwarte ...no chyba,że nas akurat w domku nie będzie

    Leave a comment:

  •    
       

  • koliberek71
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Kochane tez jesteście rowne babeczki tylko szkoda ze tak daleko mieszkacie....spotkały byśmy się na jakiejś kawce?

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    No widzicie ja jestem z pokolenia ze potrzeba matką wynalazku a Wy ze gotowe.......kobiety więcej werwy bo wiosna.Moja Olcia dziś wydarła rower i jezdziła bez powietrza w kołach a ja za nią latałam i juz nie mogłam.....
    Ty jesteś niesamowita !!! równa babka z Ciebie.

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    moje rowerkami po domu jezdza tak juz maja parcie na rower.

    Leave a comment:


  • koliberek71
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    No widzicie ja jestem z pokolenia ze potrzeba matką wynalazku a Wy ze gotowe.......kobiety więcej werwy bo wiosna.Moja Olcia dziś wydarła rower i jezdziła bez powietrza w kołach a ja za nią latałam i juz nie mogłam.....

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    no mi to by sie nei chcialo tak paćkać z tym wole gotowe

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    Wiecie co ja sobie czasem robie sama ale to musi się mi chciec i chyba juz niedługo bo na wiosne jest lux.
    Siedzę sobie w ciepłym brodziku(brak wanny) i nakładam go na twarz i dekold.

    Biały smietankowy serek( almette)
    płatki owsiane, starta skórka z pomarańczy i łyzeczka miodu. To przepis mojej babci. Jak robię sobie nózki i manicure taki przygotowujący do lakieru na pazurki jak juz się w sandałki wskakuje to robie go sobie na stopy i pięty tylko dodaje oliwy lub oleju. W takiej ciapce sobie moczę nózki i zawijam je w pieluchę po Oli i tak siedzę ze 20 minut. Polecam
    Nie słyszałam nigdy o tej miksturze. kto wie może kiedyś się skuszę

    Leave a comment:

  •    
       

  • koliberek71
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Wiecie co ja sobie czasem robie sama ale to musi się mi chciec i chyba juz niedługo bo na wiosne jest lux.
    Siedzę sobie w ciepłym brodziku(brak wanny) i nakładam go na twarz i dekold.

    Biały smietankowy serek( almette)
    płatki owsiane, starta skórka z pomarańczy i łyzeczka miodu. To przepis mojej babci. Jak robię sobie nózki i manicure taki przygotowujący do lakieru na pazurki jak juz się w sandałki wskakuje to robie go sobie na stopy i pięty tylko dodaje oliwy lub oleju. W takiej ciapce sobie moczę nózki i zawijam je w pieluchę po Oli i tak siedzę ze 20 minut. Polecam

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    no i ja tez a zreszta w avonie zrobic potrzebne zakupy to 300z l nie ma :| Droga firma

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Napisane przez anusia_100 Pokaż wiadomość
    ja kiedyś miałam peeling firmy Avon i byłam zadowolona
    Ja na Avonie się przejechałam.

    Leave a comment:

  •    
       

  • anusia_100
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    ja kiedyś miałam peeling firmy Avon i byłam zadowolona

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    hahaha No Ola musi isc na kosmetyczkę :-) Mamka odkladj corce pieniadze na salon Jej hitem bedzie piaskowy peeling hehe

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    Nie- ale nad morzem córka mnie systematycznie obsypywała i miała przy tym tyle radochy....a ja musiałam chodzić do zimnego morza i majtki trzepać
    Ale był to chyba piling?
    Jak najbardziej był to peeling i na dodatek darmowy

    Leave a comment:


  • koliberek71
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Nie- ale nad morzem córka mnie systematycznie obsypywała i miała przy tym tyle radochy....a ja musiałam chodzić do zimnego morza i majtki trzepać
    Ale był to chyba piling?

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Widzę,że nawet tutaj się udzielałam ;D dzięki!!
    to wracając do peelingów ... byłyście kiedyś na peelingu całego ciała u kosmetyczki?

    Leave a comment:

       
Working...
X