Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposoby na suchą i podrażniona skórę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sposoby na suchą i podrażniona skórę

    Jakie są Wasze sposoby na suchą i podrażnioną skórę Waszych pociech? Co robicie jeśli problemy nie ustępują?Korzystacie z domowych sposobów czy może poprzestajecie na produktach aptecznych?
  •    
       

    #2
    Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

    Hmm, ja osobiście nic wielkiego nie odkryję pisząc, że stosuję Oilatum. Polecili mi go w szpitalu po porodzie pierwszego synka i tak zaufałam. Ewentualnie mam jeszcze (tym razem poleciła mi go położna) krem Bambino w plastikowym opakowaniu (bez tlenku cynku) - delikatnie nawilżający. Przy czym muszę zaznaczyć, że póki co moje chłopaki na szczęście wielkiego problemu z suchą skórką i podrażnieniami nie mają.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

      I mnie można wrzucić do wora z osobami hihihi które zaufały oilatum, bestia ihihii naprawdę dobrze nawilża, próbowałam innych kremików też ale żaden z nich nie dorasta mu do pięt

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

        Tak, doskonale zdaję sobie sprawę że dla wszystkich testerów Oilatum Soft jest najlepszy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

          Szczerze muszę napisać, że przed testowaniem używałam emulsję i jestem naprawdę zadowolona, jeśli nie spełniłaby moich oczekiwań wymieniłabym ją na inną hihihi a tu przyczepił się do nas oilatum

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

            A kiedyś szukałam informacji o suchej skórze dzieci dla kuzynki i natknęłam się na forum, wróciłam do niego i uśmiałam się bo już w 2008 wychwalali Oilatum a tu link xxx

            Last edited by disne; 13-07-2020, 23:51. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

              Nic dziwnego-Oilatum Soft jest naprawdę skuteczny

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

                Nim zostałam testerką Oilatum smarowałam synka oliwką Johanson. Ale teraz już do niej nie wrócę ,takiej milusiej ,gładkiej i najważniejsze nie tłustej skórki nie miał nigdy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

                  Nam ostatnio lekarka poleciła do smarowania buźki maść Cutibaza, polecam, bardzo fajnie sie rozsmarowuje, szybko się wchłania i od razu widać poprawę.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sposoby na suchą i podrażniona skórę

                    cutibaza jest naprawdę skuteczny i co najważniejsze nie zawiera sterydów.Także polecam

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X