Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • martha_22
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Ja coraz poważniej zaczynam się zastanawiać nad jakimś zabiegiem w Raymed http://raymed.pl/ , który pozwoliłby mi poradzić sobie z tym problemem. Faktycznie przy regularnym stosowaniu kremów widać pewną różnice w jędrności skóry, nie mniej jednak myślę, że zabieg z zakresu medycyny estetycznej będzie bardziej skuteczny.

    Leave a comment:

  •    
       

  • vicky0019
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    A co sądzicie o tego typu zabiegach na zmarszczki - Drstyczen.pl. Uważam, że jeśli chodzi o walkę z zmarszczkami, to jest to chyba najlepszy sposób na pozbycie się ich.

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
    Oj tak kosmetyki Vichy to spory dodatek. Ja używałam w ciąży mleczka z Rossmanna Babydream fur Mama i jak na tą cenę spisało się bardzo dobrze. Nie mogę jednak powiedzieć, że wcale nie mam rozstępów, kilka się pojawiło. Pewnie gdybym nie używała tego mleczka to byłoby ich dużo, dużo więcej
    Dałam plamę, nie ma co:P Co mają zmarszczki do rozstępów Ja używam kremu ziaja, który bardzo dobrze nawilża moją skórę. Jestem z niego bardzo zadowolona Najważniejsze jest jednak odpowiednie nawodnienie organizmu

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
    Na prawdę godne polecenia są kremy Vichy. Dostałam, stosuję i jestem bardzo zadowolona. Mają jednak jeden duży minus: są drogie, więc pewnie sama sobie bym nie kupiła.
    Oj tak kosmetyki Vichy to spory dodatek. Ja używałam w ciąży mleczka z Rossmanna Babydream fur Mama i jak na tą cenę spisało się bardzo dobrze. Nie mogę jednak powiedzieć, że wcale nie mam rozstępów, kilka się pojawiło. Pewnie gdybym nie używała tego mleczka to byłoby ich dużo, dużo więcej

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Na prawdę godne polecenia są kremy Vichy. Dostałam, stosuję i jestem bardzo zadowolona. Mają jednak jeden duży minus: są drogie, więc pewnie sama sobie bym nie kupiła.

    Leave a comment:


  • shirleyka
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Moja Mama lubi kremy oeparol, tam są dwie serie przeciwzmarszczkowe, jedna się nazywa eliftance.

    Leave a comment:


  • jagna87
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    "Dziewczyny tak naprawdę to nie ma żadnego skutecznego domowego sposobu na zmarszczki. Można wprawdzie nieco opóźnić ich pojawienie się ale jesli już się pojawią to trzeba po prostu wybrać sie na profesjonalny zabieg a nie liczyć na to,że same zniknąc. Raczej nie macie się czego spodziewać. Jest wiele zabiegów. Sama ze swojej strony mogę Wam polecić zabieg osoczem bogatopłytkowym bo daje bardzo dobre efekty i jednocześnie pobudza syntezę kolagenu.
    Można sie na to zapisać obecnie w Gdańsku w centrum medycznym Lifemedica:
    http://clinicadermatologica.pl/zabie...bogatoplytkowe - tutaj macie kontakt. "

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    No cóż mi też przydałby się taki odwracacz czasu, jak dotąd nic na prawdę godnego polecenia nie znalazła. Młodszym dziewczynom radzę zapobiegać, a nie później próbować wypełniać zmarszczki.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    To ja widać miałam pecha bo weszłam niedawno właśnie do Ziko po krem do rąk i babeczka w ogóle nie miała pojęcia o tym co sprzedaje
    ja tez jakos tego sklepu nie lubie - nio jakos mi nie gra cos w nim

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Napisane przez sylwka3000
    Proponuję wybrać się do ziko dermo, mają tam duży wybór specjalistycznych kosmetyków i profesjonalną obsługe, która pomoże nam w ewentualnym wyborze
    To ja widać miałam pecha bo weszłam niedawno właśnie do Ziko po krem do rąk i babeczka w ogóle nie miała pojęcia o tym co sprzedaje

    Leave a comment:

  •    
       

  • pradip
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Napisane przez falko12 Pokaż wiadomość
    Jedenmu pomoże krem zwykły dla kogos innego musi być lepszy to wszystko zalezy od cery.
    Dokładnie, też mi się tak wydaje ze to raczej nie będzie obiektywna opinia. No i trzeba pamiętać, że im wcześniej zacznie się takie kremy używać tym gorzej bo zacząć łatwo ale przestać potem już gorzej bo zmarszczki pojawią się w ekspresowym tempie :/

    Leave a comment:


  • falko12
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Jedenmu pomoże krem zwykły dla kogos innego musi być lepszy to wszystko zalezy od cery.

    Leave a comment:


  • zlotniczanka
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    ja polecam sensilis upgrade, jeśli chodzi o zmarszczki, naprawdę świetnie działa.

    Leave a comment:


  • hania250
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Dobry krem zakupiłam w aptece Ziko dermo, Panie pracujace tam to dermokonsultantki i potrafią fachowo dobrać krem do skóry.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    A ja nie lubię bo nawet po ściągnieciu wacikiem bo skóra i tak łapie wszelkie zanieczyszczenia i kurz, taka jest lepka.
    Ja używam od roku, nie przeszkadza mi, mąż też używa, bardzo go lubi Zaraziłam go dbaniem o siebie

    Leave a comment:

       
Working...
X