Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ewkamala25
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Cześć Szukam dobrego kremu na zmarszczki na prezent dla mamy. Ona bardzo lubi różne nowości. Pomyślałam o takim zestawie Podobno jakieś niedawne odkrycie Dobry pomysł?

    Leave a comment:

  •    
       

  • laura_22
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Dermika ma dobre kremy, ostatnio mojej mamie stamtąd kupiłam i była nim zachwycona.

    Leave a comment:


  • aankaaa
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Moje zdanie jest takie, że należy stosować kremy naturalne i wegańskie, szczególnie gdy się jest mamą. Jest to bardzo istotne. Warto sprawdzić sobie markę Arbonne, bo przyznam szczerze, że maja naprawdę świetne produkty. Warto też zostać konsultantką tej marki i mieć zniżkę 35% na ich kosmetyki. Tutaj http://www.rekowska.com jest wszystko opisane.

    Leave a comment:


  • malinka0077
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Mi kremy z Vichy nistety, ale nie przypadły do gustu. Po prostu nie są na moja cerę. Za to polecam zabieg osocza bogatopłytkowego. Po kilku zabiegach cera rzeczywiście wyglada na kilka lat młodszą. I nie dziwię się czemu gwiazdy tak chętnie z tego korzystają...

    Zerknijcie sobie na stronę:
    http://proclinic.pl/slowniczek/

    Możecie sobie tutaj poczytać o praktycznie wszystkich zabiegach na skórę, które są stosowane przez nowoczesne kobiety. Zastanawiam się jeszcze nad kwasem hialuronowym ponieważ pogłębiły mi się bruzdy w okolicy ust

    Leave a comment:


  • cenglik
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Coś skutecznego? W takim razie ja polecę te kremy pod oczy Vichy http://www.cosmopolitan.pl/uroda/110...mu-kosmetykowi Są skuteczne dla mnie, ale nie obiecuję, że będą też dla was. Trzeba po prostu próbować.

    Leave a comment:


  • Aniia84
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    A ja oprócz stosowania kremów codziennie biorę jedną kapsułkę suplementu Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium i rzeczywiście moja skóra jest w lepszej kondycji - jest bardziej elastyczna i nawilżona, co mnie cieszy, bo miałam problem z bardzo suchą skórą. To preparat, który wspomaga dermokosmetyczne kuracje przeciwzmarszczkowe i pozwala zachować młody wygląd. Ja jestem zadowolona z działania i mam nadzieję, że będę mogła jak najdłużej cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem mojej skóry

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Wszystkie kremy tylko nam pomogą delikatnie nawilżyć, wypełnić zmarszczki ale nie da rady się ich pozbyć całkowicie...taka kolej rzeczy A uwarunkowania i predyspozycje genetyczne też mają duże znaczenie i nie jesteśmy w stanie z nimi wygrać Pozostaje nam tylko się z nimi zaprzyjaźnić

    Leave a comment:

  •    
       

  • angleee
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Według mnie wszystko zależy od genów i nie da się temu zapobiec chemikaliami.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Lepsze od kremu będzie serum. Ma silniejsze działanie. Trzeba zwracać uwagę na ilość retinolu. I najlepiej zadbać o nie już po 20tce

    Leave a comment:


  • komidulka
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Moje drogie, gdy pojawiają się pierwsze zmarszczki, to od razu trzeba z nimi walczyć http://kobieta30.pl/artykuly/problem...ami_pod_oczami Gdy się to zaniedba, to potem będzie dużo trudniej.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Napisane przez puffaksa Pokaż wiadomość
    Bardzo dobrze sprawdza sie zamiast kremu pod oczy żel ze świetlikem firmy Floslek, jest ich cała seria, więc można dobrać do siebie.
    hmm ale czy świetlik działa przeciwzmarszczkowo? Wiem że fajnie łagodzi "worki" pod oczami i jak są podkrążone, o zmarszczkach nie słyszałam.

    Leave a comment:


  • puffaksa
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Bardzo dobrze sprawdza sie zamiast kremu pod oczy żel ze świetlikem firmy Floslek, jest ich cała seria, więc można dobrać do siebie.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Ja niedawno kupiłam sboei krem przeciwzmarszczkowy z firmy Tołpa- fajna metalowa tubka- łatwo się wyciska krem. Czy jest skuteczn? sama nie wiem ;p

    Leave a comment:


  • Mamma-mia
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Ja polecam nivea krem przeciwzmarszczkowy z koenzymem Q10. Jest bardzo skuteczny, dostępny w atrakcyjnej cenie

    Leave a comment:


  • cercabrosz
    replied
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Ja sugeruje aby poszukala kosmetykow opartych o np. vitasource lub czerwonych wloknach baobabu. Vitasource to substancja czynna otrzymywana z korzenia tarczycy bajkalskiej, jej skutecznosc została potwierdzona badaniami in-vivo i in-vitro. Stosowanie tej substancji uzmozliwia skorze osiagniecie kondycji z przed 10 lat. Wazna systematycznosc w stosowaniu. Mozna stosowac krem, zrobic blyskawiczne serum, itd. Wiem ze dwa sklepy interentowe oferuja ten skladnik, mozesz kupic ekstrakt i sama pomieszac cos lub z ekstraktem kupic np. baze kremowa. W bardzo tani sposob otrzymasz kosmetyk z najwyzszej polki. Naturalny produkt.

    Leave a comment:

       
Working...
X