Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Perfumy damskie

    Również polecam C-thru, a także perfumki z avonu: pur blanca, little black dress, percive, oraz Lancome La vie est belle!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Perfumy damskie

      Napisane przez Mamma-mia Pokaż wiadomość
      Również polecam C-thru, a także perfumki z avonu: pur blanca, little black dress, percive, oraz Lancome La vie est belle!
      O właśnie mi przypomniałaś że kiedyś kupowałam też perfumy z Avonu i były super, cena niska a długo pachniały, pamiętam że uwielbiałam Treselle, aż muszę sprawdzić czy jeszcze gdzieś są

      Skomentuj


        #63
        Odp: Perfumy damskie

        Ja używam zwykłej rexony, zawsze mi się ten zapach podobał.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Perfumy damskie

          Ja wczoraj właśnie na dzień kobiet dostałam jakieś nowe z playboya. Super zapach, złote.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Perfumy damskie

            Jak dla mnie te perfumy są zdecydowanie zbyt ciężkie. Ja lubię przede wszystkim delikatne zapachy.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Perfumy damskie

              Ja najcześciej używam z avonu albo orfilame, nie są drogi, bardzo ładnie pachną, jest duży wybór i są wytrzymałe, jak dla mnie. Nie wydałabym na perfumy kilku stówek.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Perfumy damskie

                Ja lubię xxx perfumy z górnej półki , takie jak Chanel lub Versace. Tanich perfum po prostu nie opłaca się kupować, bo szybki ulatuje zapach i ostatecznie rozmija się to z celem.
                Last edited by disne; 03-08-2020, 21:54. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Perfumy damskie

                  Moim absolutnym hitem są perfumy CK Euphoria. Poluję jeszcze na bardziej letni zapach. Najbardziej mi się podoba Dolce&Gabbana Light Blue. W przyszłym miesiącu je sobie kupię.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Perfumy damskie

                    Polecam Christian Dior. trochę drogie ale warto, bardzo długo się zapach trzyma i są bardzo ładne do wyboru.
                    atopowe zapalenie skóry

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Perfumy damskie

                      Ja polecam Armani Black. Świetnie pachną, ja już od kilku lat używam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Perfumy damskie

                        To ja tez pozostaje wierna Armaniemu, ale zdecydowanie najbardziej odpowiada mi zapach Armani Code pour Femme, który zamawiam sobie z [xxx Lubię też zapachy od Escady, bo są takie świeże i żywe tym samym idealne na lato, a od czasu do czasu coś ciężkiego, np. zapachy od By Killian, które są bardzo skórzane
                        Last edited by disne; 03-08-2020, 21:53. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Perfumy damskie

                          Ja ostatnio lubuję się w perfumach, ale moim zapachem na zimę i jesień będzie na pewno lolita lempicka. Na wiosnę i lato będą one raczej za ciężkie i wtedy zmienię je na hugo boss femme albo DKNY delicious.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Perfumy damskie

                            EAU DE TOILETTE to taka woda toaletowa, którą ma u siebie Hildegard Braukmann. I właśnie ona pokazuje, że jednym psiknięciem można naprawdę uzyskać fajne efekty. Bo skoro psikam się raz i mam spokój na cały dzień, to chyba wszystko jest w najlepszym porządku, prawda?

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Perfumy damskie

                              Prouve ma perfumy z olejków eterycznych. Pięknie pachną. W większości są nuty zapachowe cytrusowo - kwiatowe. Świeże i bardzo trwałe. Lubię wiedzieć za co płacę i używać produktów wysokiej jakości. Tutaj xxx można je zakupić. Są tam też dostępne próbki, ale lepiej znaleźć dystrybutora i sprawdzić sobie u niego zapachy.
                              Last edited by disne; 03-08-2020, 21:53. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Perfumy damskie

                                A ja wolę mieć sprawdzone perfumy z rzetelnego źródła. Właśnie dlatego wolę kupować w oficjalnych perfumeriach. Dzięki temu mam pewność, za co płacę. Od dawna zaglądam do xxx bo to sprawdzona internetowa perfumeria. Jeśli macie swoje ulubione zapachy, to u nich możecie ich poszukać i zamówić w niższych cenach
                                Last edited by disne; 03-08-2020, 21:54. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X