Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfumy damskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

    Ja od roku jestem zakochana w jednym z notion woman yodeymy.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

      A nie znam tego zapachu. Ja teraz zakochałam się w kokosowym z IR.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

        Ja lubię Nina Ricci "Nina" (jabłuszko), Diesel FUEL, a ostatnio bardzo lubię perfumy AVON

        Skomentuj


          #49
          Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

          Napisane przez marta_dro Pokaż wiadomość
          Ja lubię Nina Ricci "Nina" (jabłuszko), Diesel FUEL, a ostatnio bardzo lubię perfumy AVON
          Ja też uwielbiam Nine Ricci wprost jestem oczarowana tym zapachem Ale nawet ta cena jest warta tej przyjemności Kiedy poperfumowałam się tą perfumą ciuchy nawet na drugi dzień jeszcze tak ślicznie pachniały Zapach ten bardzo długo się utrzymuje

          Skomentuj


            #50
            Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

            Świetny zapach ma Hildegard Braukmann, mowa o Herbal Garden. Zapach mandarynkowy - woda toaletowa, robiąca dosyć istotną różnicę, a przede wszystkim bardzo trwała. Bo i dziwo, ten zapach się utrzymuje dosłownie cały czas.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              moja mama ma jakis fajny zapach z yoderma - jutro bede u mniej to sprawdze i napisze Ci, moj nie do konca mi odpowiadal wiec nie bede go polecac
              Ja też miałam perfumy tej firmy. Zapach nawet mi się podobał tylko teraz nie wiem jak się nazywały Ich perfumy są dość intensywne.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                Spring Kiss Carlo Bossi. Jest to kompozycja świeża, radosna, soczysta - jednym słowem - wiosenna, a zarazem wyrazista i solidna za sprawą piżma i drzewa sandałowego. Jest w niej orzeźwienie, delikatność, ale też szyk i elegancja.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                  Ja na co dzień używam Gabriela Sabatini ocean sun i miss. Czasem intimately beckham. Na wyjscia ck in2u i burberry touch. To moje ulubione zapachy i zawszw sa w moej komodzie z kosmetykami.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                    Mnie ostatnio zaciekawiły perfumy z feromonami. Znalazłam w sieci sklep xxx i chcę kupić sobie na gwiazdkę Z tego co słyszałam mają rewelacyjne zapachy i bardzo ciekawe "działanie" feromonów
                    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:55. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Perfumy damskie

                      Siostra dostała na mikołaja piękną perfumę Hugo Boss Deep Red for women
                      Przepiękny zapach jak dla mnie ,bo siostrze to tak sobie przypadł do gustu ale właśnie każdy ma swój ulubiony zapach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Perfumy damskie

                        Ja kupuję perfumy od znajomej, która ma rozlewnię perfum. Zapach piękny, perfumy długo się utrzymują i co najważniejsze są w przystępnej cenie


                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Ulubione perfum/zapachy ?

                          Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                          Ja na co dzień używam Gabriela Sabatini ocean sun i miss. Czasem intimately beckham. Na wyjscia ck in2u i burberry touch. To moje ulubione zapachy i zawszw sa w moej komodzie z kosmetykami.
                          a jaka jest trwałość takich perfum? bo zastanawiam się nad kupnem drogich perfum, bo te które ostatnio miałam szybko się ulatniały. I zastanawiam się jak jest z tymi drogimi prawdziwymi perfumami, czy warto w nie zainwestować?

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Perfumy damskie

                            Moim zdaniem warto zainwestować w droższe perfumy bo na prawdę długo pachną, ja najbardziej lubię DKNY- zielone jabłko - świeże i orzeźwiające

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Perfumy damskie

                              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                              Moim zdaniem warto zainwestować w droższe perfumy bo na prawdę długo pachną, ja najbardziej lubię DKNY- zielone jabłko - świeże i orzeźwiające
                              Od dłuższego czasu ja i mąż się nad tym zastanawiamy i chyba faktycznie zainwestujemy a masz jakieś męskie, które mogłabyś polecić?

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Perfumy damskie

                                Myślę że najlepiej udać się do perfumerii i powąchać, każdy ma inny gust. Nie znam się na męskich zapachach i nawet nie pamiętam nazwy perfum mojego męża ;p

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X