Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Domowe kosmetyki

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• mikaa997
    replied
    Odp: Domowe kosmetyki

Ja jakiś czas temu wyczytałam że można sobie kupić osobno kwas hiarulonowy i dodawać go do kremów czy któraś z Was próbowała ?

Leave a comment:

•    

• maggiczna_
    replied

Ja też ostatnio staram się zastępować zwykłe kosmetyki takimi naturalnymi albo domowymi. A jak jeszcze zaczęłam je sama robić, to tak mnie to wciągnęło, że teraz to dla mnie najlepsza forma relaksu można np. samodzielnie zrobić mydełko, tutaj są potrzebne foremki xxx. Świetna zabawa
    Last edited by disne; 13-07-2020, 23:45. Powód: link

Leave a comment:

• kotka-psotka
    replied

Słyszałam wiele dobrego o ujędrniającej mocy pilingu z kawy, ale nie wiedziałam jak go zrobić, więc po prostu natarłam się surową kawą mieloną...(możecie się śmiać). Teraz wiem że istnieją bardziej kulturalne warianty ale muszę przyznać, że byłam po tym zabiegu gładziutka jak pupcia niemowlaka

Leave a comment:

• czekladka24
    replied

takie maseczki samodzielnie przygotowane są świetne i pełnowartościowe, wspaniale działają na skórę jak i cały nasz organizm poza tym wiemy z czego są wykonane a to dużo daje

Leave a comment:

• czekladka24
    replied

takie maseczki samodzielnie przygotowane są świetne i pełnowartościowe, wspaniale działają na skórę jak i cały nasz organizm

Leave a comment:

• mikaa997
    replied

Z domowych wynalazków któe na prawdę mogę polecić jest moczenie paznokci w ciepłej oliwie z cytryną, na prawdę bardzo wzmacnia paznokcie

Leave a comment:

• Mamma-mia
    replied

Dziękujemy chętnie przeczytam. Tylko że naturalne składniki też uczulają. Od dawna stosuję oliwę z oliwek na włosy, olej rycynowy i maseczkę z jajka Polecam

Leave a comment:

•    

• wenquem
    replied

Moim hitem stał się natomiast tonik z glukonolaktotem - wiem, brzmi kosmicznie ale to po prostu delikatny kwas. Wystarczy zmieszać z wodą demineralizowaną i wychodzi ekstra tonik

Leave a comment:

• sabina-85
    replied

Domowe kosmetyki są najskuteczniejsze, najbardziej naturalne, ale i też najtrudniejsze w stworzeniu i aplikowaniu - ale tak czy siak, polecam wszystkim takie rozwiązanie

Leave a comment:

• Lara5
    replied

Napisane przez malgosin33 Pokaż wiadomość
    Ja ostatnio pokochałam zmielone płatki owsiane (w blenderze) i wymieszane z glinką zieloną w proszku - trochę tego wysypuję na dłoń i mieszam z odrobiną wody, a później masuję twarz. Świetnie oczyszcza, wygładza a jest bardzo delikatny
    ciekawy ten przepis a mam pytanie gdzie kupujesz glinkę zieloną w proszku Z zmiksowanymi płatkami to tak bardziej działanie jak peeling ma tak ? chodzi mi ten przepis teraz po głowie

Leave a comment:

•    

• testolandia
    replied

Zaraz sobie do Ciebie zajrzę i sprawdzę, jakie cuda polecasz. Ja również troszkę tworzę domowe kosmetyki, teraz mam mniej czasu , ale kiedyś robiłam nawet kremy wg własnej, unikalnej receptury. Super zabawa.

Leave a comment:

• krolzabawek
    replied

Dzięki za przepis,postaram się go wykorzystać bo do tej pory nie trafiałam na nic dobrego co trafiłoby w mój gust i co byłoby dobre,skuteczne dla mojej skóry. Może teraz będzie inaczej

Leave a comment:

• malgosin33
    replied

Ja ostatnio pokochałam zmielone płatki owsiane (w blenderze) i wymieszane z glinką zieloną w proszku - trochę tego wysypuję na dłoń i mieszam z odrobiną wody, a później masuję twarz. Świetnie oczyszcza, wygładza a jest bardzo delikatny

Leave a comment:

• kasiopeia_06
    replied

O, stronka na pewno się przyda, bo rozczarowana składem dzisiejszych kosmetyków przymierzałam się do zrobienia czegoś swojego. Koleżanka zrobiła własny kokosowy balsam do ciała - aż chciało się go zjeść

Leave a comment:

• Lara5
    replied

- maseczka z jabłka do cery tłustej i trądzikowej

Składniki:

Duże, kwaśne jabłko
    Dwie łyżki miodu
    Dwie łyżki płatków owsianych

Przygotowanie:Jabłka ścieramy na drobnej tarce ,dodajemy miód i płatki Nakładamy na twarz na 10 min i zmywamy ciepłą wodą

Leave a comment:

Working...
X