Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki na wypadanie włosów

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• amiisa
    replied
    Odp: kosmetyki na wypadanie włosów

Miałam kilka i to też od dermatologów a pomógł mi kosmetyk bez recepty czyt. szampon

Leave a comment:

•    

• gagatka
    replied

Mój sposób to picie skrzypu polnego, jednak trzeba go dość długo pić ale efekty jest, włosy przestają wypadać w kosmicznych ilościach, mieszczą się w granicach normy

Leave a comment:

• disne
    replied

Ja ostatnio czytałam artykuł jak dobry wpływ na włosy mają - po prostu krople żołądkowe. Trzeba je rozcieńczyć i wcierać w skórę głowy. chyba wypróbuje.

Leave a comment:

• Hakijak
    replied

Od wielu lat miałam problem z zwypadaniem włosów. Pomogły mi wizyty u trychologa. Poźniej znowu pojawił się kolejnym problem - suche i zniszczone włosy. Trafiłam wtedy na taki produkt, jak sklep.centrumzdrowegowlosa.pl/odzywki-regenerujace-do-wlosow/1250-odzywka-w-kremie-regenerujaca-zniszczone-i-suche-wlosy-argan-trico-aroma-150ml.html"]odżywka w kremie Argan. Teraz stosuje ją po każdym myciu głowy.
    Last edited by disne; 01-07-2020, 23:54. Powód: link

Leave a comment:

• magdawawaa
    replied

ja przed ciążą korzystałam za zbiegów keratynowych Amazon Keratin dzięki nim moje włosy były grube i nie wypadały po urodzeniu synka zabieg pozwala ochronić włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, dokładnie je wzmacnia i wygładza! polecam mamuśkom i nie tylko!

Leave a comment:

• hankaanka
    replied

Miałam po ciąży straszne problemy z wypadającymi włosami i uzywałam najpierw tabletek, ale to nic nie dało, wręcz bolał mnie po nich żołądek. Pani w aptece doradziła mi plastry dermastic, które przykleja sie na nocw okolice włosów.

Leave a comment:

• madureczka
    replied

Takie specjalistyczne szampony często wysuszają włosy.

Leave a comment:

•    

• werka69
    replied

zgadzam się - radzę spróbować oleju z wiesiołka - ma naprawde mase wlasciwosci. Moja siostra miała problem z włosami po chorobie. kuracja olejem odswiezyla je, przestaly sie lamac, a z czasem nabraly blasku i sa znowu delikatne. Zreszta tutaj jasno i wyraznie opisane zalety stosowania oleju na włosy olej-z-wiesiolka-zaprzyjaznij-sie-z-nim
    Last edited by disne; 01-07-2020, 23:51. Powód: link

Leave a comment:

• teresskaa1
    replied

Olejowanie podobno jest niezłe. Tylko trzeba nie tylko nakładać na włosy, ale i wcierać w skórę głowy. No i też warto się trochę delikatniej z włosami obchodzić. Pocieranie ręcznikiem, szarpanie podczas rozczesywania - to też osłabia i uszkadza włosy. Bardzo fajna jest ta szczotka na tangleangel.pl . Mam i polecam, bo naprawdę świetnie rozczesuje, a przy nim nie niszczy włosów.
    Last edited by disne; 01-07-2020, 23:56. Powód: link

Leave a comment:

• joanna890
    replied

Mi bardzo pomógł*szampon bombar od inoar , mam teraz mnóstwo baby hair

Leave a comment:

•    

• joanna890
    replied

Ja od dłuższego czasu używam szamponów od inoara i jestem zachwycona teraz wypuścili nowość*bombar i tak mi włosy szybko zaczęły rosnąć*

Leave a comment:

• tomciom_1987
    replied

domowe maseczki z oliwą na skórę włosów.

Leave a comment:

• martus91
    replied

Można ewentualnie zrobić jakies badania, np hormonalne, bo nadmierne wypadanie włosów może wynikać z jakiegoś problemu zdrowotnego... Z kosmetyków moze pomóc odżywka Jantar z bursztynem, podobno włosy po niej odrastają i są mocniejsze, albo maska do włosów Biovax, u mnie wzmacnia i nawilża włosy

Leave a comment:

• jodiaaks
    replied

Myślę, że to naturalny proces i nic go nie zatrzyma.

Leave a comment:

• kankiela
    replied

Używasz HB Jeunesse i powiedzmy, że w kilka tygodni poprawa powinna być widoczna, a objętościowa po pierwszych myciach. Dalej powinno być tylko lepiej, a przede wszystkim włosy będą wyglądały zdrowiej, fryzura będzie dłużej wytrzymywała i przecież o to właśnie chodzi. Mylę się?

Leave a comment:

Working...
X