Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki z VICHY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • alusikk
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    a mnie po nich strasznie wysypuje

    Leave a comment:

  •    
       

  • slonecznamama
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Czy warto kupować te kosmetyki? Są bardzo skuteczne?

    Leave a comment:


  • zuzka77
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Niby dobre sa Vichy ale dla mnie jakeis za mocne, czasem nie bardzo skora je lubila, wole La roche posay czy Bioderma

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Patrzcie też Hildegard Braukmann. Mocno normalne ceny, a np. ich żel do masażu faktycznie zapewnił mi święty spokój z tematem rozstępów. Po pierwszej ciąży moje ciało to była jedna wielka masakra. Za drugim razem już do tego nie doprowadziłam.

    Leave a comment:


  • mandaryna_85
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Ja miałam kiedyś żel i tonik, a chyba nawet i krem z tej zielonej serii vichy do cery trądzikowej (było to kilka lat temu) i nie byłam zadowolona. Nawet nie zużyłam wszystkiego tylko dałam koleżance bo ona używała tej serii dość długo i była bardziej zadowolona ode mnie. Słyszałam jednak, że mają bardzo dobre podkłady i zastanawiam się czy nie zmienić obecnie używanego pharmacerisa właśnie na vichy.

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    firma dobra i znana ma mnóstwo kosmetyków które ciągle ulepsza i nie wiem czy to dobry pomysł bo kupując kosmetyk zdaje nam się ze jest świetny gdyż juz go mieliśmy a okazuje się że jest coś zmienione i juz nie jest tak rewelacyjny

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Ja lubię jeden krem z Vichy - aqua thermalia. Ale ogólnie uważam tę firmę za mocno przereklamowaną.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Vichy zawsze wydawało mi się przereklamowane, cena odstrasza, na rynku są lepsze kosmetyki, warto też poddać się badaniu cery i dobrać kosmetyki z kosmetyczką

    Leave a comment:


  • Mamma-mia
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Jak byłam nastolatką to używałam kosmetyków Vichy z linii Normaderm przeciwtrądzikowej, jednak nie przynosiły specjalnego efektu. Choć podobno żel do mycia twarzy normaderm jest super, ale jego akurat jeszcze nie miałam okazji wypróbować.

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Dostałam jakiś czas temu próbki kremów VICHY, potem zamówiłam następne. Jestem zachwycona tymi kremami. Działanie rewelacyjne, nie da się ukryć. Ale trzeba polować na okazje, bo normalnie nie są to kosmetyki na moją kieszeń.

    Leave a comment:

  •    
       

  • johnnorton
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Bardzo dobry jest krem z vichy, dobrze działa na skórę i nawilża. Oprócz kremu nie miałem styczności z tą marką.

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    O wszystkich kosmetykach Vichy się nie wypowiem , bo nie używałam. MIałam tylko krem na dzień do skóry z niedoskonałościami Normaderm i nie byłam zachwycona. Nie nawilżał odpowiednio, rolował się pod makijażem, a doskonałości jak były tak są.

    Leave a comment:


  • maciejkaa1
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Są bardzo dobre ale mają jedną wadę-uzależniają, czyli pomagają do tego czasu do kiedy ich używasz-potem problemy wracają.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    o tak, ja też bardzo lubię iwostin- mówi się, że to polski odpowiednik Vichy. Jak dla mnie Vichy są dobre ale zbyt drogie i na rynku są produkty tańsze a nawet lepsze jakościowo

    Leave a comment:


  • moniaaa78
    replied
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Polecam Iwosin bądź Pharmaceris.

    Leave a comment:

       
Working...
X