Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co macie w swojej kosmetyczce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

    Ja mam wiele kosmetyków! Produkty oczyszczające, toniki, kremy nawilżające, balsamy, żele pod prysznic, kosmetyki od cellulitu, od rozstępów... I różnie upiększacze makijażowe <3

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

      Ja mam w łazience małą szufladkę z kosmetykami kolorowymi i szafkę z pozostałymi, do pielęgnacji. Na pewno muszę mięc zawsze podkłąd, tusz i balsam do ciała

      Skomentuj


        #48
        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

        Ja w domowej kosmetyczce mam praktycznie wszystko. Lubię się otaczać dobrymi kosmetykami .

        Skomentuj


          #49
          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

          moja kosmetyczka pęka w szwach, jest w niej pełno wszystkiego czasem cięzko cokolwiek znaleźć . Pudru sypkiego nie mam nie lubię ich stosować

          Skomentuj


            #50
            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

            Krem nawilżający, krem do rąk, puder, tusz, róż, perfumy i antyperspirant. To zestaw bez którego nigdzie nie wyjeżdżam. Mogę polecić szczególnie antyperspirant Zechsal, bo jest na naturalnych składnikach, chlorek magnezu to najważniejszy składnik, który przy dłuższym stosowaniu naprawdę działa. Wyczytałam jeszcze na xxx coś zaskakującego, bo okazuje się, że zawarty w dezodorancie magnez doskonale wchłania się przez skórę i uzupełnia jego braki w organizmie.
            Last edited by disne; 02-07-2020, 00:08. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

              Moja kosmetyczka zawsze wydaje się być za mała mam w niej krem do rąk, puder, szminkę, pomadkę, krem nawilżający, chusteczki do dezynfekcji rąk zawsze też potrzebuję wodę do odświeżenia twarzy, używam z vichy i jest rewelacyjna

              Skomentuj


                #52
                Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                ja zawsze w kosmetyczce mam: pomadka-błyszczyk, krem do rąk, chusteczki higieniczne, bibułki do matowienia makijażu, sypki puder, podkład, perfumy, dezodorant, pilniczek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                  Ja mam w swojej kosmetyczce wiele rzeczy, ale takich niezbędników to mam kilka:
                  - podkład do twarzy Revlon
                  - puder matujący Rimmel
                  - tusz do rzęs Bourjous
                  - pomadka ochronna do ust Blistex
                  latem też mam bibułki matujące i chusteczki odświeżające do rąk.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                    Zależy o jakiej kosmetyczce mówimy. W tej codziennej kolorowej mam podkład, puder, róż, tusz do rzęs i kredkę do powiek + pomadka nude. To wszystko. Natomiast w kosmetyczce weekendowej, wakacyjnej, wyjazdowej jest tego dużo więcej - szampon H&S, odżywka w sprayu do włosów chroniąca przed wysoką temperaturą, żel do higieny instymnej, balsam do ciała Soraya, kremowy żel pod prysznic malina i piwonia Le Petit Marseillais, maszynka do golenia, chusteczki do demakijażu, krem do twarzy i krem pod oczy + peelingująca pasta do twarzy Ziaja i tonik Ziaja.

                    Jeśli chodzi o prysznic to wożę ze sobą też na zaminę pielęgnujący balsam do mycia intensywne odżywianie masło arganowe, wosk pszczeli i olejek różany oraz pielęgnujący krem do mycia intensywne nawilżanie masło shea i akacja. Bardzo je lubię za zapach, skuteczne mycie oraz efekt gładkiej, odżywionej i nawilżonej skóry.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                      W takiej w torebce niewiele. W tej w domu - całe mnóstwo rzeczy. M.in. żeli i płyn micelarny Tołpa, szampon Babydream, żel do higieny intymnej Tesco, dwufazowy płyn do demakijażu Ziaja, żel pod prysznic Biały Jeleń.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                        Nie noszę ze sobą pełnego zestawu kosmetyków do makijażu. Mam tylko podstawowe produkty - błyszczyk, korektor, chusteczki matujące, dezodorant. Ten ostatni właśnie mi się kończy - podpowiecie coś sprawdzonego?
                        Tu znalazłam fajny poradnik: .amfora.pl/wiadomosc/jaki-dezodorant-i-antyperspirant-damski-wybrac-ktory-dla-kobiety . Jak myślicie, mogę się tym kierować?
                        A może wybrać coś zupełnie innego?
                        Dajcie znać, czego Wy używacie
                        Last edited by disne; 02-07-2020, 00:07. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                          Ja nie noszę ze sobą wszystkich kosmetyków. W zasadzie przy sobie mam tylko zawsze błyszczyk, puder matujący i eyeliner bo ich najczęściej używam

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                            Ja przy sobie też nie noszę wielu kosmetyków. Zwykle tylko korektor i puder, żeby w ciągu dnia poprawić makijaż A powiedzcie mi, robicie coś z brwiami oprócz regulowania ich? Zastanawiam się nad takim zestawem do modelowania . Używacie może?
                            Last edited by disne; 02-07-2020, 00:07. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                              Dezodorant naturalny Intensiv, taki dezodorant od Hildegard Braukmann. Powinien dać radę - skoro u mnie pomaga, to i u was będzie podobnie. Nie ma negatywnego wpływu na cerę, a jednak nie pojawia się zapach potu, przeciwnie - to co czuć, jest przyjemne, ten dezodorant jest naprawdę sensowny.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

                                w mojej kosmetyczce obowiązkowo musi znaleźć się dobry tusz do rzęs do tego podkład oraz puder i antyperspirant!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X