Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepszy krem do rąk na zimę

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najlepszy krem do rąk na zimę

    jaki jest, waszym zdaniem, najlepszy krem do rąk - chodzi mi o taki który najlepiej chroni dłonie przed mrozem inne kryteria to zapach i cena
  •    
       

    #2
    Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

    Gdy miałam bardzo zniszczone dłonie to sprawdzała mi się maść z wit.A-w aptece bez recepty.Tak to zwykle używam Dove.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

      podpinam sie pod temacik bo i mnie interesuje dobry krem nie tyle na mróz tylko taki na bardzo suche i zniszczone dłonie.
      Na razie mam czerwony Garnier - taki sobie, bez rewelacji.
      Czy ktos uzywał Neutrogeny i czy wart swojej ceny 15 zł za takie mini opakowanie?
      A kozie mleko z ziaji?
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

        Ja używam koziego mleka z ziaji i jestem zadowolona bo jest wydajny szybko się wchłania i skóra robi się mięciutka i gładka prawie od razu. Minus jest taki że nieciekawie pachnie i zmywa się przy każdym zmoczeniu rąk więc jak ktoś lubi często smarować ręce to polecam.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

          Pinki neutrogena jest bardzo wydajna bo ma konsystencje porownywalna do mniej tlustej wazeliny?stod male opakowanie.Bierzesz odrobine i sie rozsmarowuje swietnie ale nie tlusci rak jak wazelina.Jest taki polprzezroczysty ,nie taki gesty jak inne kremy .Mi odpowiadal.Poza tym czesto kupuje Nivea do rak suchych i zniszczonych ,jest duzo lzejszy od neutrogeny,szybko sie wchlania i dlonie sa po nim aksamitne i mieciutkie.
          Kiedys mialam kilka drozszych kremow (Clarins,Biotherm)ale nie sa warte swojej ceny tym bardziej ze kremu do rak zuzywa sie wiecej niz tego do twarzy wiec szkoda przeplacac.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

            Ja mogę ręczyć za NEUTROGENĘ dla mnie super i jak pisze DOTKA wystarczyla mi na bardzo długo.Ale kiedy mi sie skonczyla postanowiłam kupić coś innego i wybór padł na NIVEA sos Intensive Balm też oki ale NEUTROGENA zdecydowanie lepsza.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

              Dzięki dziewczyny, jak mi sie Garnier skonczy to się skuszę.
              Na razie kupiłam z Neutrogeny balsam i krem do stóp.
              Krem taki sobie, bardzo tłusty natomiast balsam rewelacyjny, miekkie stopy i pięty, ładnie pachnie.
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

                Pinki ja tez mialam ta Neutrogene do stop i jakos mi nie podpasila bo strasznie tlusta byla.Vichy ma fajny krem do stop i scholl,polecam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

                  Ja używam kremu Marizy z witaminą A, C i B5 i jestem bardzo zadowolona. Dobrze nawilża i nie pozostawia tłustej warstwy. Dodatkowo jest tani i w poręcznej tubce którą mogę nosić zawsze ze sobą w torebce.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

                    A ja od niedawna zaczęłam używać kremu Johnson's 24hour Moisture. Jak dla mnie jest super, szczególnie, że w mieszkaniu mamy bardzo twardą wodę, po której skóra staje się jeszcze bardziej wysuszona i szorstka niż na zewnątrz. Szybko się wchłania, nie jest zbyt tłusty, dłonie są gładkie i to wszystko za przystępną cenę (ok. 4 zł)
                    "Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."
                    — Alighieri Dante





                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

                      Polecam neutrogenę. Smaruję nią wieczorem tylko zmienione miejsca na dłoniach i już rano widać ogromną poprawę. Nie wchłania się tak szybko jak inne kremy, ale jest skuteczna.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

                        Ja ostatnio kupiłam krem GARNIER-a i muszę powiedzieć, że jest super, szybko się wchłania, skóra jest widocznie nawilżona i co najważniejsze nie zostawia tłustych plam, super nawilża, polecam, 4,99 w Naturze.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

                          Ja wypróbowałam naprawdę sporo tych kremów. Od ciągłego mycia rąk (zmywanie naczyń i takie tam) mam strasznie wysuszone i popękane, i nic nie pomagało. Do momentu gdy kupiłam sobie mleczko-krem do ciała firmy GARNIER Intensywna pielęgnacja nawilżająca przez 24h. Koniecznie kremowa formuła(jest jeszcze lekka formuła ale ona nie jest już tak dobra). Już po pierwszym zastosowaniu poczułam znaczącą różnice. Niech nikogo nie zraża fakt że na początku trochę szczypie (jak się ma popękane dłonie). On naprawdę pomaga. Cena w stosunku do tych wszystkich drogich kremów itp. nie jest wygórowana 16-17zł ale za 400ml (czasami można dostać taniej). A starcza na długo no chyba że się używa dodatkowo do ciała

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

                            Ja w zimie używam kremu oliwkowego Mariza. Bardzo fajnie się wchłania i nie pozostawia zbyt tłustej powłoczki a dłonie na dość długi czas mają spokój jak chodzi o nawilżenie

                            Ogólnie wydaje mi się że oliwkowe kremy są dobre na zimę

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Najlepszy krem do rąk na zimę

                              Ja ostatnio wysłałam męża po krem z Neutrogeny tak go zachwalałyscie
                              a on zamiast niego kupił z Vichy LIPIDIOSE MAINS , jest boski ! ale cena jest dość dużą bo 34zł za 50ml . Używałam go przez kilka dni po 3-4 razy dziennie i dłonie są super gładkie i nawilżone. Teraz używam go tylko rano i wieczorem a w ciągu dnia inne glicerynowe i jestem bardzo zadowolona polecam również jednorazowy peeling i kremowe serum DO DŁONI MARION SPA i PERFEKTA SPA koszt około 3 zł





                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X