Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepszy balsam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Najlepszy balsam

    Balsamy również, ale przede wszystkim polecam masła do ciała z Body Shopu. Są świetne! Z natury mam bardzo suchą i wymagającą skórę. Często po dłuższym stosowaniu jednego kosmetyku zaraz mnie wysypuje, albo robię się cała czerwona. Nigdy mnie to nie spotkało, odkąd używam kosmetyków do ciała z BS. Nie dość, że świetnie nawilżają i pielęgnują skórę, to cudnie pachną (moi prywatni faworyci to truskawka i mango, ale wybór zapachów jest naprawdę olbrzymi i każdy znajdzie coś dla siebie). Oczywiście najlepiej działają połączone np. z żelem pod prysznic, a jeszcze lepiej z peelingiem (swoją drogą te peelingi powinny dostać kosmetycznego oskara, zwlaszcza truskawkowy i kokosowy ). Wiem, że są to kosmetyki dość drogie, jednak ich wydajność absolutnie uzasadnia cenę. Często też możemy spotkać je w promocji i wtedy już nie kosztują kroci.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Najlepszy balsam

      Pod cerę suchą to zdecydowanie Krem z melisą do cery suchej HB. Diametralna różnica, mocna odmiana stanu cery i generalnie - powinna odzyskać życie. Przyjemna w dotyku, zdrowsza, w lepszej kondycji. W moim przypadku była to diametralna odmiana, ale też o to tutaj chodziło.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Najlepszy balsam

        Ostatnio staram się ograniczać ciężkie kosmetyki z długim składem.
        Chciałabym kupić dobry bb krem, porządny balsam.
        Ostatnio wpadł mi w oko jeszcze ten peeling: http://puderek.com.pl/peelingi/1709-...ng-100-ml.html . Ciekawa jestem, czy taka zmiana faktycznie dobrze wpłynie na moją cerę. Niedługo się przekonamy

        Skomentuj


          #49
          Odp: Najlepszy balsam

          Ja lubię balsamy Garnier, za ich zapach i wchłanialność. Ogólnie lubię sprawdzać balsamy, zwłaszcza te które mają owocowe zapachy

          Skomentuj


            #50
            Odp: Najlepszy balsam

            U mnie sprawdza się balsam do ciała Argan & Vanilla Eveline. Nawilża dobrze, ale nie na 24h. Przy regularnym stosowaniu skóra jest miękka, aksamitna i gładka w dotyku.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Najlepszy balsam

              Ja używałam tyle balsamów i kremów do ciała, że jużn ie potrafię nawet wymienić wszystkich, ale ostatnio trzymam się wiernie fioletowego balsamu soraya. Najpierw uzywałam 25+, ale teraz nie mogę go nigdzie dostać więc kupuję 30+. Bardzo go lubię. Od czasu do czasu używam też z Ziaja z masłem kakaowym.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Najlepszy balsam

                W tym zestawieniu koniecznie powinno znaleźć się miejsce na balsamy z Vichy http://www.vichy.pl/rodzaje-produkto...82a/ps974.aspx Dla mnie najważniejsze jest właśnie nawilżenie i ten balsam mi to daje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Najlepszy balsam

                  Najlepszy balsam to dla mnie nierafinowany olej kokosowy - pachnie bosko, świetnie nawilża skórę (nakładam go na lekko wilgotną skórę po prysznicu, wtedy szybko się wchłania)

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Najlepszy balsam

                    Napisane przez wenquem Pokaż wiadomość
                    Najlepszy balsam to dla mnie nierafinowany olej kokosowy - pachnie bosko, świetnie nawilża skórę (nakładam go na lekko wilgotną skórę po prysznicu, wtedy szybko się wchłania)
                    słyszałam dużo dobrego o oleju kokosowym ale sama go nie stosowałam. A gdzie taki olej można kupić? ja kiedyś z wakacji przywiozłam olejek arganowy i był super.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Najlepszy balsam

                      Już słyszałam bardzo dużo opini o tym oleju kokosowym i z tego co kojarzę jest też masło kokosowe które świetnie nawilża i pielęgnuje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Najlepszy balsam

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        Już słyszałam bardzo dużo opini o tym oleju kokosowym i z tego co kojarzę jest też masło kokosowe które świetnie nawilża i pielęgnuje
                        a nie wiesz gdzie taki olej można kupić, tylko żeby to był taki prawdziwy, bo często się zdarza, że pisze olejek kokosowy a się okazuje, że jest go tam znikoma ilość ;/ i w jakiej cenie taki olejek można kupić?

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Najlepszy balsam

                          Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                          a nie wiesz gdzie taki olej można kupić, tylko żeby to był taki prawdziwy, bo często się zdarza, że pisze olejek kokosowy a się okazuje, że jest go tam znikoma ilość ;/ i w jakiej cenie taki olejek można kupić?
                          W sklepach stacjonarnych nigdzie go nie widziałam ale bez problemu można znaleźć w sklepach internetowych lub na Allegro

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Najlepszy balsam

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            W sklepach stacjonarnych nigdzie go nie widziałam ale bez problemu można znaleźć w sklepach internetowych lub na Allegro
                            aha, no właśnie ja też go nigdzie spotkać nie umiałam, szukałam go w różnych sklepach. Dzięki w takim razie rozejrzę się za nim w internecie. A jeszcze takie pytanie można go stosować u dziecka?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Najlepszy balsam

                              Raczej nie, poza tym masło kolosowe jest z kokosa a kokos to orzech a przecież orzechy są silnym alergenem- takie moje pierwsze skojarzenie ;P

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Najlepszy balsam

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                Raczej nie, poza tym masło kolosowe jest z kokosa a kokos to orzech a przecież orzechy są silnym alergenem- takie moje pierwsze skojarzenie ;P
                                aha, w sumie nie pomyślałam o tym

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X