Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie maseczki polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Kama13
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Ja już nie raz stosowałam maseczki Yasumi i jestem z nich bardzo zadowolona. Skóra po nich jest niesamowita, najbardziej lubię stosować maseczkę o zapachu truskawek. Pachnie tak pięknie, że mogłabym ją zjeść.

    Leave a comment:

  •    
       

  • agibee
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Dziękuję

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    proszę Cie Agi:*
    Attached Files

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Ewelka...podaj mi jeszcze raz nazwę tego kremu na przebarwienia. Nie mogę znaleźć tego wątku.

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    ja uzywam maseczki nawilzającej z AA

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Napisane przez MartynaK79 Pokaż wiadomość
    Moja ulubiona maseczka to szara glinka z Ziaji. Nie jestem za to fanką maseczek ściągających.
    Też ją lubię. Tylko,że mój mąż kiedyś prawie zawału dostał jak mnie zobaczył z tym na twarzy

    Leave a comment:


  • MartynaK79
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Moja ulubiona maseczka to szara glinka z Ziaji. Nie jestem za to fanką maseczek ściągających.

    Leave a comment:

  •    
       

  • dirtydancer
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Złote maski, które mogę polecić to Elizabeth Kessler. Jako jedyne pokazały efekt i tylko z tych jestem zadowolona. Po wielu poszukiwaniach, testowaniach moge stwierdzić, że po nich faktycznie skóra jest odżywiona, napięta i gładka. Inne, których używałam nie przynosiły jakiekolwiek efektu i uczucia ładniejszej cery.

    Leave a comment:


  • akogo
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    ja stosuję błotne można je kupić w rossmannie za kilka groszy

    Leave a comment:


  • Rabbitka
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Mi odpowiadają maseczki z Bielendy - Glinka zielona i Eveline Cosmetics z Ogrodów Natury - obie firmy w przystępnych cenach, a na skórę też ładnie działają - obie dostępne w drogeriach

    Leave a comment:

  •    
       

  • dotka238
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Kasia ten o ktorym pisze to ma cene zaporowa ...dostaniesz w Sephorze albo innej perfumerii.Moze znajdziesz w pl jakis tanszy odpowiednik ale ten jest na prawde dobry...na poczatku wydawal mi sie do bani bo nie zdzieral skory po dluzszym stosowaniu przyznaje ze jest swietny .

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    dotka238 A do tej pory żyłam w błędzie. postarm się znaleźć czas, żeby coś więcej o niej przeczytać i zorientowac się w budżecie i wolnych środkach, skoro mówisz, że drogaDzięki za informację. Ja ostatnio bardzo zaniedbalam maseczki. Choć w ubiegłym tyg powróciłam do nich i zrobiłam maseczkę ściągająca. Kiedyś bardziej dbałam o systematyczność. Moze czas do tego powrócić???

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    kasia peeling enzymatyczny jest delikatniejszy od ziarnistego bo nie ma drobinek scierajacych tylko chemicznie rozpuszcza martwe komorki i moze byc stosowany w kazdym wieku ,szczegolnie przy wrazliwej cerze.Moge ci polecic fajny peeling enzymatyczny ale jest dosc drogi,nadaje sie do kazdego rodzaju cery i twarz ladnie swiezo po nim wyglada YSL Gommage action biologique.
    Kiedys kupowala"m super maseczki oczyszczajace w Rossmanie,niestety tu tego sklepu nie ma to bylo totes meer beauty mask" czy jakos tak,taniocha produkcji rossmana i zarazem rewelacja.

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Ja najczęściej używam peelingów i maseczek nawilżających. Unikam enzymatycznych, bo to chyba dla cery nieco starszej, niż moja

    Leave a comment:


  • dancio2006
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Ja najczęściej używam maseczki typu peel off z Nivea do cery normalnej i mieszanej

    Leave a comment:

       
Working...
X