Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie maseczki polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • MammaMiah
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    sama robie maseczki, bo wiem co się w nich znajduje. szybka robota a i dobra na skóre

    Leave a comment:

  •    
       

  • Domisia_88
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    ja uwielbiam patrzeć właśnie za naturalnymi maseczkami i czasem sama je robie. ostatnio jednak zakochałam się w sypkiej glince, ktorą mieszam z tonikiem i później nakładam na twarz Skóra jest tak delikatna, ze koniec świata - zdecydowanie polecam

    Leave a comment:


  • KatarzynkaM
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Mi ostatnio bardzo podeszła taka maseczka algowa: https://www.doz.pl/apteka/p130977-Bo..._peel-off_40_g Jej skład jest oparty na naturalnych składnikach.

    Leave a comment:


  • Sharona
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Dużo domowych przepisów na maseczki do twarzy oraz porad odnośnie domowej pielęgnacji można znaleźć na tej stronie www.abc-diety.pl ja bardzo lubię maseczki na bazie mleka i miodu, cudowny relaks dla twarzy i akie wygładzenie!

    Leave a comment:


  • KatarzynkaM
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Napisane przez sasanka12 Pokaż wiadomość
    Z maseczek złuszających to ja polecam byOlie, taką w formie rękawiczek http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/ po żadnych kremach ani peelingach nie miałąm skóry tak przyjemne w dotyku jak po tych rękawiczkach, zakładam, siedzę pół godzinki i po paru dnach jak już całe złuszczanie się zakończy skóra jak nowa
    To jak to w końcu jest? Skóra się po nich złuszcza kilka dni? Bo na stronie napisali, że efekt jest natychmiast po zabiegu.

    Leave a comment:


  • gilza
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    ja w ogóle polecam kosmetyki tylko i wyłacznie naturalne. Jeśli chodzi o maski to ja kupuje je zazwyczaj w Eldan Cosmetics. Mają ich wiele, wszystko zależy od rodzaju skóry. Ja przykładowo mam cerę tłusta i problematyczną i bardzo lubie maskę Skin Purifying a Mask. W składzie m.in dwutlenek tytanu, ekstrakt z szałwii czy olejek cytrynowy. Ta maska normalizuje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory i bardzo skutecznie oczyszcza.

    Leave a comment:


  • sasanka12
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Z maseczek złuszających to ja polecam byOlie, taką w formie rękawiczek http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/ po żadnych kremach ani peelingach nie miałąm skóry tak przyjemne w dotyku jak po tych rękawiczkach, zakładam, siedzę pół godzinki i po paru dnach jak już całe złuszczanie się zakończy skóra jak nowa

    Leave a comment:

  •    
       

  • aneczka00
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Polecam całą ofertę maseczek marki Calluna Medica. Zarówno ja je używałam, jak i moje koleżanki. Każda z nas ma inny rodzaj cery, więc mogłyśmy przetestować wszystkie rodzaje. Dla mojej skóry najlepsza jest maseczka redukująca przebarwienia WŁOCHY oraz maseczka wybielająca FRANCJA. Nic tak pięknie nie wygładziło i rozjaśniło mojej skóry jak właśnie te naturalne kosmetyki.

    Leave a comment:


  • moonkaz
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Kilka firm koreańskich, które mają moim zdaniem bardzo fajne maseczki
    Holika Holika
    Skinfood
    Mizon

    Jakość jest naprawdę fajna, maski ładnie nawilżają oraz stosowanie masek w płachcie o wiele bardziej mi pasuje niż stosowanie zwykłych maseczek....

    Jednak jeśli naprawdę chcecie poprawić wygląd skóry, proponowałabym zastanowić się nad peelingiem, najlepiej medycznym
    https://www.istshare.eu/co-to-jest-p...-medyczny.html

    Na stronie mozęcie sobie poczytać co to jest. Peeling ten sprawia,ze skóra produkuje o wiele więcej kolagenu niż normalnie.

    Leave a comment:


  • agaa1988
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    szczerze polecam maseczkę z zieloną glinką od Loreal
    http://magicaljune.pl/wp-content/upl...pudeleczka.jpg
    dziala cuda, w sumie to wszystkie 3 w zależności od preferencji twojej skóry, ale są super naprawde!

    Leave a comment:

  •    
       

  • zuzka77
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Ja lubię algowe, ale uważajcie bo potrafią uczulić. Jednak dają dużo dobrego i warto spróbować czy dobrze je znosimy.

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    THALASSO PEELING DO CIAŁA od HB - dobra cena, bardzo fajna jakość, zero problemów, ale duża zmiana wymaga po prostu systematyczności. Inna sprawa, że peeling też trzeba umieć zrobić. Kosmetyki Hildegard Braukmann są bardzo dobrej jakości, są niezawodne - to dotyczy pozostałych, jakie testowałam. Ale jak w każdym przypadku - trzeba ze zmysłem z tego korzystać.

    Leave a comment:


  • laura_22
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Ja ostatnio używam tych z L'oreala z glinkami i polecam, świetnie oczyszczają skórę

    Leave a comment:


  • kamila1811
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    To jutro kupuję glinkę i robię sobie w domu salon urody!

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Jakie maseczki polecacie?

    Ja też polecam glinki, są tanie a bardzo skuteczne. Najlepsza jest szara, ale też zielona i czerwona. Można kupić gotowe, albo są w sklepach same glinki i robić w domu.

    Leave a comment:

       
Working...
X