Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maść do pielęgnacji brodawek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Maść do pielęgnacji brodawek

    Skarb Matki, maść do pielęgnacji brodawek sutkowych i pianka do higieny intymnej.
    Co o niej myślicie? Używacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

    Witam!
    Ja tego nie używałam. Polecam Bepanthen MAŚĆ. Mi Dziecinka bardzo pogryzła brodawki w szpitalu, bo niestety panie polozne wymagaly karmienie, ale zeby spokojnie nauczyc to juz nie bardzo, wiec sie meczylysmy przez 3 dni, az przyszla pani specjalistka od laktacji i na szczescie juz masc mi nie jest potrzebna. Teraz stosuje ja do pupci córeczki
    Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

      Ja też stosowałam Bepanten do brodawek jak również do pupy,muszę przyznać,że ta maść jest naprawdę dobra,ostatnio miałam popękane usta,posmarowałam ją i problem znikł

      Skomentuj


        #4
        Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

        i tak jak moje poprzedniczki chwalę bephanten maść przydała się mi jak i teraz mojej córce

        Skomentuj


          #5
          Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

          bephanten maść - do dziś używam i bardzo chwale
          FROCH

          Skomentuj


            #6
            Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

            U nas tez bephanten byl n°1 ,trzeba tylko pamietac zeby go zmyc z piersi przed karmieniem.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

              Także stosowałam maść bo pielęgnacji brodawek-BEPANTHEN a do higieny intymnej tylko i wyłącznie ZIAJA INTIMA.Jeżeli nie masz żadnego uczulenia na ZIAJĘ to polecam.Pozdrawiam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                Stosowałam Bepanten skusiłam się też na Purelan bo podobno rewelacyjna i cudowna, ale do Bepantenu się nie umywa. A najlepsze jest wietrzenie






                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                  Ja stosowałąm Maltan i bardzo sobie chwalę. Choć zostało mi sporo tej maści bo krótko karmiłam. Ma datę ważnosci do września 2011. Więc jeśli któraś mama chciałaby ją ode mnie proszę o kontakt. Po co ma sie zmarnować



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                    Ja po Bepanthen męża wysłałam jeszcze gdy w szpitalu leżałam z synkiem. Czy zadziałał, nie wiem, bo zrezygnowałam z niego szybko. Okazało się, że pomimo tego co napisano w ulotce, trzeba jednak go zmywać z brodawki przed karmieniem.
                    I ostatecznie doskonale sprawdziła się najbardziej naturalna metoda: rozsmarowanie kropli mleka na sutku i pozostawienie do wyschnięcia. Sprawdziła się i na początku karmienia i w późniejszym okresie, gdy ponownie pojawił sie problem pogryzionych brodawek.
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                      Witam!
                      Ja po pierwszym porodzie również miałam pogryzione brodawki, pomógł mi BEPANTHEN, jedyna rewelacyjna maść, którą stosowałam później do pupy maleństwa.
                      Po drugim porodzie było stanowczo lepiej, brodawki nie bolały, może dlatego, że drugi urodził się chłopiec
                      Wszystkim młodym mamom, mającym problemy tego typu polecam w/w maść.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                        Maść stosowałam i jest ok, ale do higieny intymnej wolę zdecydowanie żel Plivafem.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                          Ja za pierwszym razem stosowałam BEPHANTEN a za drugim razem MALTAN i ten MALTAN zadziałał o wiele lepiej a musze powiedzieć że brodawki miałam w okropnym stanie. Teraz kupiłam ZIAJKĘ. ponoć działa tak jak MALTAN a jest o połowę tańszy. Zobaczymy. Jak niebędzie tak samo działać to wrócę do MALTANu.



                          GRATULACJE!!! MASZ ZDJĘCIE KONKURSOWE!
                          DAMIANEK 04.06.2007R
                          BARTOSZEK 21.05.2008R
                          NATANEK 30.04.2010R
                          OLIWKA 17.02.2012R

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                            Ja sobie bardzo chwalę Maltan. Jak coś mogę Ci przesłać, bo mnie sie marnuje a zostało mi go ze 3/4 jak nie więcej



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

                              firmy medela...droga bo ok.30 zł kosztuję ale po używaniu jej przez 5 dni moje piersi przestały boleć przy karmieniu i strupki zeszły. Nie trzeba jej zmywać przed podaniem dziecku piersi. Polecam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X