Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maść do pielęgnacji brodawek

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• emros
    replied
    Odp: Maść do pielęgnacji brodawek

Ja używałam linomag i maść ze skarbu matki, smarowałam też własnym mlekiem. Po domu nie chodziłam w biustonoszu. Udawało mi się uporać z rankami w kilka dni.

Leave a comment:

•    

• annaniol
    replied

Ja używałam bepanthen i maltan. Do tego pokarm i wietrzenie kiedy była okazja, ale.... Szczerze? Niewiele to wszystko dawalo. Nawet kapturki nic nie pomagały dlatego ja po trzech tygodniach męczarni i cierpienia zainwestowałam w elektryczny laktator. Wyleczyłam dzięki temu piersi a dodatkowo miałam kontrolę nad tym ile mam pokarmu i ile je córka.

Leave a comment:

• wyakin
    replied

Polecam maść do pielęgnacji brodawek - maltan i maść ze skarbu matki. Dobry jest też zwykły linomag, położne w szpitalu zachwalały.

Leave a comment:

• mikaa997
    replied

Liście kapusty to chyba nie tyle na bordawki tylko na narzmiałe i oboloałe piersi, kapusta działa ściągająco, pamiętam że używałam przy nawale pokarmu

Leave a comment:

• Mamma-mia
    replied

Bepanthen - delikatny a jednocześnie skuteczny produkt w niskiej cenie, a z domowych sposobów przykładanie liści kapusty

Leave a comment:

• mikaa997
    replied

Najlepszy krem jaki miałam i każdemu polecałam to krem firmy Avent, trudno go dosta c w aptekszach ale udało mi się go kupić przez internet

Leave a comment:

• kotek_85
    replied

Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
    Na poranione, obolałe brodawki najlepszy jest własny pokarm w połączeniu z częstym wietrzeniem sutków. Nie jestem przekonana do żadnych maści. Nie mamy pewności czy nie zaszkodzą dziecku a pokarm jest naturalnym lekiem na wszystko
    ja też tak robiłam, ale dodatkowo stosowałam maść na brodawki i nakładek, bo samo mleko by moich brodawek nie wyleczyło, niestety.

Leave a comment:

•    

• blawatkowa15
    replied

Na poranione, obolałe brodawki najlepszy jest własny pokarm w połączeniu z częstym wietrzeniem sutków. Nie jestem przekonana do żadnych maści. Nie mamy pewności czy nie zaszkodzą dziecku a pokarm jest naturalnym lekiem na wszystko

Leave a comment:

• annaniol
    replied

Ja używałam Bepanthen Baby i Maltan. Z obu byłam zadowolona. W ciągu jednej nocy potrafiły wyleczyć podrażnienia i ewentualne rany. Mogę polecić. Nie są specjalnie tanie, ale bardzo wydajne.

Leave a comment:

• testolandia
    replied

Nie maiłam żadnego z tych kosmetyków. Powiem szczerze, że jak miałam problem z sutkami ( podczas karmienia) to zakładałam takie silikonowe osłonki, aby bardziej się nie podrażniały.

Leave a comment:

•    

• gienkak
    replied

Bepanthen najlepszy na wszystko na odparzenia na poranione brodawki bardzo uniwersalny krem bardzo polecam

Leave a comment:

• marzena_161
    replied

Mleko jednak najlepsze. Z kim by się nie rozmawiało zawsze każdy pierwsze co mówił to o własnym mleku. Nawet na katarek u dziecko podbno mleko najlepsze by jedną kroplekę wpuścić do noska.

Leave a comment:

• jjmka
    replied

Ja stosowałam Bepanthen i własne mleko

Leave a comment:

• marzena_161
    replied

Ja używałam purena - ale jakościowo średni lepsze efekty były od kapusty i siemia lnianego.

Leave a comment:

• akuriata
    replied

ja stosuje MALTAN zarówno w ciąży jak i teraz kiedy karmie piersią. co najważniejsze nie musze jej ścierać gdy daje pierś maleństwu

Leave a comment:

Working...
X