Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak wysoki filtr dla dwulatka?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kamila_T
    replied
    dla dzieci koniecznie 50+ spf uva uvb- ja używam mgiełki eenymeeny, super się sprawdza również na twarz

Leave a comment:

•    

• jakaasia
    replied
    Odp: jak wysoki filtr dla dwulatka?

My zazwyczaj kupujemy filtr 50 dla dzieci.

Leave a comment:

• blawatkowa15
    replied

Zgadzam się z Roxi w 100 % Znam kobietę, która ma fisia na punkcie filtrów i zawsze smarowała dzieci grubo kremami z faktorem 50. Dzieci cały czas były białe jak śnieg. Kiedy wróciły z wakacji zagranicznych to dzieci się z Nich śmiały, że bajerują bo gdyby były to na pewno by się opaliły. Uważam, że filtr 30 w zupełności wystarczy, ale nie ma co przesadzać ze smarowaniem.

Leave a comment:

• roxi133
    replied

Nie ma co przesadzać z tymi filtrami. Nawet wysoki filtr nie jest dobry.Jak ktoś jest aż nadto nadgorliwy z tymi filtrami to 30 spokojnie starczy. Należy pamiętać aby wybierać filtry mineralne,ponieważ syntetyczne potrafią narobić sporo zamieszania w naszym organizmie.

Leave a comment:

• wyakin
    replied

Promienie słoneczne sa teraz bardzo ostre, minimum według mnie to filtr 30, a dla takiego jeszcze maluszka to wzięłabym 50tke, ja mam jasną karnację, mąż też, więc boimy się o skórę.

Leave a comment:

• czekladka24
    replied

sa 50 dla dzieci na ochronę przed słońcem , teraz lata bywają upalne dlatego też trzeba kremy stosować bo dzieci szybko chwytają promienie słoneczne zwłąszzca w ruchu

Leave a comment:

• michal1nka
    replied

dziecko musi byc posmarowane filtrem nawet jak siedzi w cieniu!!!
    No najlepiej używac tych mocnych 50tek

Leave a comment:

•    

• zielonakama
    replied

Myślę, że warto postawić na filtry mineralne, one są mniej szkodliwe dla skóry niż te chemiczne. Szukałabym produktów, które maja wysoko w składzie tlenek cynku i dwutlenek tytanu.

Leave a comment:

• Dorota225
    replied

Jest bezpieczny, nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, można go używać do bardzo wrażliwej skóry dziecka.

Leave a comment:

• Dorota225
    replied

U nas karnacja biała jak śnieg, znamiona, więc bez filtra się nie obejdzie. Stosuję dermo-pediatrics, anthelios xl znacie?

Leave a comment:

•    

• marzena_161
    replied

Ja nie smarowałam niczym malucha bo nie wystawiałam go w to największe słońce, a jak już nie było mocnego to nie trzeba smarować by dziecko łapało witamine D.

Leave a comment:

• perpetua88
    replied

zgadza się, wszytsko zależy od karnacji i tolerancji synka na słońce- albo 50 albo 30. Standardowo to podobno 30 wystarczy, ale jeśli synek ma wrażliwą skórę na działanie promieni słonecznych- to zdecydowanie machnij 50

Leave a comment:

• polonia20
    replied

Najbezpieczniejsza będzie 30 dla dziecka, od wielu lat smaruję dziecko taką;-)

Leave a comment:

• dorocinek
    replied

Myślę że 30 ale jak ma bardzo wrażliwą skórę to nawet 50. My stosujemy filtr P20, ze wzgledu na to ze nie posiada w swym składzie dodatków zapachowych, barwników, parabenów i konserwantów, szybko się wchłania - nie jest tłusty (mój syn nie znosi tłystych kremów) posiadają stabilną wysoką ochroną UVA / UVB. Tylko jedna aplikacja zapewnia do 10 godzin solidnej ochrony przed słońcem i ciekawe chroni dalej nawet po 80 minutach spędzonych w wodzie.

Leave a comment:

• fisiolek
    replied

Ja również stawiam na jak nawyższy faktor, pierwsze słoneczne smarowania dopiero przed moim synkiem, ale w planach mam zakup +50.

Leave a comment:

Working...
X