Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Topialyse, krem emolientowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • bobusie2
    replied
    Odp: Topialyse, krem emolientowy

    Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
    dziękuję za informację ja nie mam dzieci ze skórnymi problemami może dlatego nie orientuję się zbytnio w tych nazwach. Wiadomo kto stosował to wie ale warto zapamiętać nigdy nic nie wiadomo
    Ależ proszę. U nas też nie było problemów skórnych, a dostała (w razie czego) mleczko Ziaji do skóry atopowej. Także używałam go zimą dla siebie, do popękanych dłoni.

    Leave a comment:

  •    
       

  • czekladka24
    replied
    Odp: Topialyse, krem emolientowy

    dziękuję za informację ja nie mam dzieci ze skórnymi problemami może dlatego nie orientuję się zbytnio w tych nazwach. Wiadomo kto stosował to wie ale warto zapamiętać nigdy nic nie wiadomo

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Topialyse, krem emolientowy

    Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
    pierwszy raz słyszę o tym kremie, nie spotkałam się jeszcze z taką nazwa produktu akurat dla dziecka. A To krem w Polsce można zakupic czy zagraniczny jakiś?

    Jest to krem do intensywnej pielęgnacji skóry suchej lub bardzo suchej, atopowej i alergicznej niemowląt, dzieci i dorosłych.
    Dostępny na polskim rynku.

    Co do efektów to się nie wypowiadam, bo nie stosowałam.

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: Topialyse, krem emolientowy

    pierwszy raz słyszę o tym kremie, nie spotkałam się jeszcze z taką nazwa produktu akurat dla dziecka. A To krem w Polsce można zakupic czy zagraniczny jakiś?

    Leave a comment:


  • takaja9
    started a topic Topialyse, krem emolientowy

    Topialyse, krem emolientowy

    Czy są tu jakieś mamy (a raczej dzieci) które używają tego kremu? Jakie są wasze opinie na temat tego kosmetyku? Polecacie?
       
Working...
X