Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Masć na ząbkowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Masć na ząbkowanie

    Napisane przez martus91 Pokaż wiadomość
    U nas też tak było że jak podawałam camilię to córeczka chciała wypić bo myślała że to jakis syropek Teraz zakrapiam jej w bolące miejsce i chwilkę odczekuje, aż to sie wchłonie i tak jest łatwiej
    Twoja córcia lubi pić syropki? Oby jej już tak zostało bo dzieci najczęściej lekami plują dalej niż widzą :/ Mój broni się nawet przed tymi smakowymi a Camilla chyba na niego nie działa

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Masć na ząbkowanie

      Moja córeczka właśnie wyjątkowo lubi syropki, szczególnie te smakowe, chyba jeszcze nie wie co to jest, podaje jej tak żeby się nie zorientowała camilię też udaje mi się jej zakropić, choc na początku był z tym lekki problem

      Skomentuj


        #48
        Odp: Masć na ząbkowanie

        staramy się używać maści w ostateczności, gdy nic innego nie pomaga. Jeżeli zachodzi taka konieczność to smaruje synkom dziąsełka żelem dentinox


        Skomentuj


          #49
          Odp: Masć na ząbkowanie

          Moje dziecko zjadało wszystkie maści, a jedynym sposobem na gorączkę, zwłaszcza przy ząbkowaniu okazał się Efferalgan czopki, bo działa bardzo szybko jak to czopki. No i sama też biorę Efferalgan na moje bóle menstruacyjne, ale w tabletkach musujących.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Masć na ząbkowanie

            A my mieliśmy lek homeopatyczne o nazwie Dagomed 44, wydawało mi się że przynosił synkowi ukojenie, mówię "wydawało" bo miałam pośrednie zdanie o lekach tego typu

            Skomentuj


              #51
              Odp: Masć na ząbkowanie

              U nas tez był żel dentinox. czy pomagalłsynkowi nie wiem. Pewnie jakieś ukojenie dawał, ale tylko na chwilę. Tak to na chwilę odkładałam smoka do lodówki. Gryzaki synek tez uwielbiał.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Masć na ząbkowanie

                Dla synka na obolałe dziąsła lekarz polecił mi Dentinox N. I jestem bardzo zadowolona z tej maści. Działa szybko i dosyć długo. Gdy wieczorem posmaruję małemu dziąsła to pół nocy mam przespane

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Masć na ząbkowanie

                  Dla synka na obolałe dziąsła lekarz polecił mi Dentinox N. I jestem bardzo zadowolona z tej maści. Działa szybko i dosyć długo. Gdy wieczorem posmaruję małemu dziąsła to pół nocy mam przespane

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Masć na ząbkowanie

                    My już zakupiliśmy awaryjnie maść Dentinox, pediatra i znajome polecały, mamy też gryzaka, który należy chłodzić w lodówce, mam nadzieję, że nasza mała nie będzie bardzo cierpiała

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Masć na ząbkowanie

                      ja stosuję Detoxin u córeczki u synka też stosowałam ten żel i bardzo pomagał w stanach zapalnych i opuchnięciach dziąseł i było duzo lepiej dzieciom

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Masć na ząbkowanie

                        U nas działał spray Dentosept A mini. Przy okazji stosowałam go też na pleśniawki, które w międzyczasie się pojawiły, bo działa też przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Masć na ząbkowanie

                          Ja używałam dla synka maść Dentinox i chyba łagodził synkowi ból ale chyba lepiej działay czopki przeciwbólowe bo też je czasem podawałam

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Masć na ząbkowanie

                            ja czopek podałam tylko w wyjątkowej sytuacji. a ta to kropelki camilia i maść. Pomagały uśmierzając ból i było dobrze wszystko

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Masć na ząbkowanie

                              Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                              ja czopek podałam tylko w wyjątkowej sytuacji. a ta to kropelki camilia i maść. Pomagały uśmierzając ból i było dobrze wszystko
                              Ja też podawałam preparat Camilla i chyba to też jest środek homepopatyczny, podobnie działa jak Dagomed 44 któy też polecam na ząbkowanie

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Masć na ząbkowanie

                                Ja również używałam tego preparatu niemniej na ząbkowanie o wiele bardziej skuteczne były inne sposoby takie jak:
                                masowanie dziąsełek
                                gryzaki
                                unikałam również dawania dziecku jedzenia, które mogłoby urażać dziąsełka.... Dawałam mu jedzonko, które było w formie papki.
                                Polecam zajrzeć sobie jeszcze tutaj:
                                xxx

                                Na stronie jest doby artykuł o ząbkowaniu.
                                Last edited by disne; 20-08-2020, 22:33. Powód: link
                                http://forum.mamotoja.pl/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X