Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oliwka dla maluszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oliwka dla maluszka

    Jakich oliwek używacie do pielęgnacji swoich dzieci?
    proszę o pełne nazwy produktów, tak abym mogła je znaleść w sklepach
  •    
       

    #2
    Odp: Oliwka dla maluszka

    ja przez dłuższy czas używałam oliwki Bambino i J&J. później używałam mleczka dla dzieci NIvea, ba mała miała bardzo suchą skórę




    Skomentuj


      #3
      Odp: Oliwka dla maluszka

      Ja do 5 miesięcy używałam oliwki Nivea,a potem zmieniłam na mleczko nawilżające tez Nivea,sama też używam kosmetyków tej firmy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Oliwka dla maluszka

        Najlepszy jest olejek migdalowy,nie wiem czy jest dostepny w PL...
        Poza tym oliwki nie pozwalaja skorze odbudowac naturalnej ochronnej warstwy lipidowej i czesto powoduja alergie...lepsze sa delikatne mleczka i balsamy nawilzajace.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oliwka dla maluszka

          Dotka zgadzam się z Tobą. W szpitalu przez tydzień kąpali Julię i smarowali
          kosmetykami J&J. Jak wróciłam do domu to skóra jej złaziła, zaczynały się robić
          delikatne ranki. Moja szwagierka wtedy doradziła, żebym tą oliwkę odstawiła
          (ja miałam Nivea) i zaczęła używać balsamu Hipp lub Nivea. I nie trzeba było
          nawet wywalać kasy na Emolium czy Oilatum (co oczywiście zaleciła położna,
          dając mi tonę ulotek). Także ja oliwki używałam tylko do smarowania główki.


          Skomentuj


            #6
            Odp: Oliwka dla maluszka

            Widzę że też miałaś Niusiak przygodę oliwkową w szpitalu, my też mała na grubo była dosłownie zalewana oliwką BAMBINO fujjjjjjjjjjjjjjjjj
            a żę był czerwiec ciepło a moja to potężna baba sie urodziła i miała mnustwo fałd to nie mogłam się doczekać kiedy do domu pojadę i dziecko odmoczę z tej oliwki
            mam po starszej złe doświadczenia z smarowaniem oliwką, zapchane pory i tłuste wloski na głowce więc młoda oliwkę doświadczyła tylko w szpitalu (co wywołało straszną awanturę ze strony mamy i teściowej że balsamu używam a nie oliwki.
            Ja balsam nivea a potem hippa
            no a potem się zaczeły problemy (teściowa to do dziś uważa że to moja wina ) i emolienty musiały być stosowane
            Last edited by majajula; 17-11-2009, 17:55.


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Odp: Oliwka dla maluszka

              Ja bedac w ciazy przekopalam wszystkie markety i apteki w poszukiwaniu oliwki az w koncu powiedziano mi ze na pierwsze dni po porodzie ,kiedy skorka jest ultrawrazliwa i bywa przesuszona od 9 miesiecznego pobytu w mokrym srodowisku olejek Huile d'amande douce (czyli migdalowy) 100 procent naturalny,zatrzymuje wilgoc a nie tylko natluszcza.Pozniej wlasnie balsamy albo kremy z reszta nie mialam wyboru,oliwki nigdzie tu nie ma...Poldek nie jest alergikiem,zmiany kosmetykow znosi bez problemu,nie ma tez specjalnie suchej skory.Latem niczym go nie smaruje,zima co kilka dni po kapieli uzywam kremu z Cold cream tego samego ktorym smaruje buzie na mroz.Nam to wystarcza

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Oliwka dla maluszka

                A ja się przyznam, że oliwkę używałam chyba tylko przez pierwsze 2 tygodnie, a potem już NICZYM nie smarowałam dziecka, a oliwka została wykorzystana kiedy pojawiła się ciemieniucha.
                Wlewam płyny nawilżające do wody i to wszystko. A teraz tylko buzię kremem smaruję.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Oliwka dla maluszka

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  A ja się przyznam, że oliwkę używałam chyba tylko przez pierwsze 2 tygodnie, a potem już NICZYM nie smarowałam dziecka, a oliwka została wykorzystana kiedy pojawiła się ciemieniucha.
                  Wlewam płyny nawilżające do wody i to wszystko. A teraz tylko buzię kremem smaruję.
                  U mnie było tak samo.W ogóle bardzo mało używaliśmy kosmetyków bo jak wiadomo nadmiar szkodzi.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Oliwka dla maluszka

                    ja uzywam oliwki nivea baby hipoalergiczna polecam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Oliwka dla maluszka

                      Ja oliwkę używałam krótko , gdyz Amesia miala strasznie suchą skórę.
                      Zakupiłam więc Balsam i efekt jest rewelacyjny
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Oliwka dla maluszka

                        My stosowaliśmy oliwkę J&J z lawendą, synek miał nawilżoną skórę i pachniał cudnie. Potem zrezygnowałam ze smarowania i przy kapieli, do wody dodawałam kilka kropli oliwki, efekt fantastyczny- jedwabiście gładka i odżywiona skóra.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Oliwka dla maluszka

                          u nas oliwka j&j strasznie uczuliła małego, nawet teraz jak spróbuję go posmarować, po 2 latach to ciągle kończy sie to mega wysypką... jeśli juz używamy oliwki to kindii, nie dosć, ze szybko się wchłania, to jeszcze nie zostawia tłustej warstwy, super nawilża skórę i co najważniejsze nie uczula

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Oliwka dla maluszka

                            ja też jestem zadowolona dokładnie z tej oliwki
                            sama jej używam... zapach ma nieziemski.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Oliwka dla maluszka

                              ja też małemu podbieram ten zapach mi sie z czymś kojarzy, tylko nie wiem z czym, śliczny jest

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X