Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • hanialumin89
    replied
    Mycie w delikatnych płynach, emolientach a po kąpieli cynkokrem na miejsca narażone na odparzenia albo wymagające zwyczajnie pielęgnacji

    Leave a comment:

  •    
       

  • savignon
    replied
    U nas sprawdziły się kosmetyki dla dzieci Babydream. Mają bardzo dobrą opinię na sroce (strona do sprawdzania kosmetyków pod kątem składów).

    Leave a comment:


  • blondyneczka_83
    replied
    Kąp dziecko w emolientach, do smarowania i nawilżania skóry Dermaveel polecam z naturalnym składem, który jest przeznaczony również do skór atopowych. Jestem zdania, że im mniej stosujemy kosmetyków na dziecięcą skórę, tym lepiej dla ich zdrowia i kondycji skóry w przyszłości.

    Leave a comment:


  • Kamila_T
    replied
    szukam właśnie kosmetyków dla dziecka, ale niewiele mnie przekonuje w dzisiejszych drogeriach. zależy mi na naturalnym składzie, polskiej marce i delikatności, bez substancji zapachowych. póki co myśle o eenymeeny. Czy ktoś używał, zna, albo moze coś polecić innego?

    Leave a comment:


  • xaveryb
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Stosuję głównie kosmetyki bezzapachowe, z prostym składem. Moje dziecko ma bardzo suchą skórę, więc kąpię je głównie w emolientach

    Leave a comment:


  • sommfy
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Skóra dziecka jest bardzo delikatna. Nie można używać byle czego. Tym bardziej produktów, które mogą uczulać niemowlę. Przy drugim porodzie miałam świetną położną, która doradziła mi, żebym używała naturalnych kosmetyków do maleństwa. A wy co sądzicie? Znajdę takie na xmydlasiex
    Last edited by disne; 20-08-2020, 21:36. Powód: link

    Leave a comment:


  • Ireneuszek
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Próbowałyście może takich kosmetyków dla dzieci: xxx pytam bo żona się uparła, że to będzie świetny wybór ja natomiast nie jestem taki przekonany
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:59. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • iamklaudka
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Rossmann ma świetne kosmetyki. Warto z nich korzystać.

    Leave a comment:


  • mojo10011
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Dzięki wielkie za interesujące porady. Myślę, że mi się to przyda

    Leave a comment:


  • kgrymas
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Drogie mamy, a czy któraś z was stosowała szampony xxx ? Czy podczas mycia główki piana nie szczypała w oczka? Do tej pory używałam tylko oliwki i nie było problemów z podrażnieniami. Mam nadzieję że z szamponem będzie podobnie. W końcu to kosmetyki typowo dziecięce więc wszystko powinno być okej
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:59. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • Majka35
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    A ja polecam kospetyki Emolium i Mixa . Sprawdziły się u mnie przy atopowej skórze. Ale i sama chętnie ich używam . Są wydajne choć Emolium niezbyt tani .

    Leave a comment:


  • Sonne820
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Polecam artykuł: xxx może komuś się przyda. Zebrana wiedza do rozszerzenia jak zawsze w tak trudnym temacie.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:59. Powód: link

    Leave a comment:


  • olcia3007
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Kosmetyki do pupy to podstawa u noworodka i niemowlaka. Chyba tylko mama wie, jak często może się odparzyć taka mała pupka. Cavilon to wyrób medyczny do ochrony pupy niemowlaka przed oparzeniami. Co najważniejsze można stosować od 1 dnia życia. Jest hipoalergiczny, ma zrównoważone pH i nie zawiera alkoholu. Polecam dla przyszłych mam.

    Leave a comment:


  • karolina1918
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    Polecam zapoznać się z artykułem dotyczącym kosmetyków dla dzieci: xxx Warto wiedzieć, jakie kosmetyki kupować dla naszych maluchów
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:59. Powód: link

    Leave a comment:


  • emilianka24
    replied
    Odp: Kosmetyki dla dziecka

    W pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry dziecka stawiam na kosmetyki naturalne, stąd mój wybór padł na kosmetyki z firmy Motherlove, wykonane z ekologicznych ziół, nie zawierające parabenów, sztucznych barwinków, syntetyków. Wiem, ze takie kosmetyki są bezpieczne dla mojego maluszka, a to jest dla mnie najważniejsze. Moim faworytem jest krem ochronny pod pieluszkę -produkt naprawdę godny polecenia dla wszystkich mam walczących z odparzeniami na skórce dziecka.

    Leave a comment:

       
Working...
X