Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    a teraz jest możliwośc zapisania się do Akademi Moolers xxx dla posiadaczek FB - nabór jest na testowanie tranu dla dzieciaczków już od 6 miesiąca życia
    Nie lubię konkursów na facebooku denerwuje mnie jego wszechobecność i może narażę sie tym innym mamą ale nie rozumiem też mody wrzucania miliona zdjęć dziennie typu "maluszek w wózku, maluszek na podłodze, maluszek, z prawej strony, maluszek z lewej i tak w kółko...
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:22. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Cwaniara W takim razie trzeba zamawiać zapachy po kolei żeby sie nie myliło i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie A pamiętasz jaki zamówiłaś dla męża?
    jak znajdę próbkę to Ci napisze ale też pachniła super coś w nazwie było Metal - poszukam jesli małżonek ją posiada i Ci napisze

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    a teraz jest możliwośc zapisania się do Akademi Moolers xxx dla posiadaczek FB - nabór jest na testowanie tranu dla dzieciaczków już od 6 miesiąca życia
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:22. Powód: link

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    wiesz co ja zamówiłam dla męża i też przyszły więc można zamawiać więcej razy
    Cwaniara W takim razie trzeba zamawiać zapachy po kolei żeby sie nie myliło i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie A pamiętasz jaki zamówiłaś dla męża?

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Ja finalnie już nie pamiętam jaki zamówiłam, ale liczę że też mi się spodoba. Ciekawa jestem czy faktycznie coś mi przyślą i czy tam można zamówić tylko jeden raz bo kliknęłam też na męski zapach
    wiesz co ja zamówiłam dla męża i też przyszły więc można zamawiać więcej razy

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ja też zamówiłam bo z ciekawości skusiłam się jak kiedyś opowiadałyście o tych próbkach i damski zapach Notion Woman jest super
    Ja finalnie już nie pamiętam jaki zamówiłam, ale liczę że też mi się spodoba. Ciekawa jestem czy faktycznie coś mi przyślą i czy tam można zamówić tylko jeden raz bo kliknęłam też na męski zapach

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    ja też zamówiłam bo z ciekawości skusiłam się jak kiedyś opowiadałyście o tych próbkach i damski zapach Notion Woman jest super

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    jjmka - już podała link i napisała Ja wybierałam w ciemno ale to zależy jakie ty zapachy lubisz Nie wiem jak opisać ja mam taki słodki zapach i nawet długo się utrzymuje

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    pradip - ja trafiłam na ładny zapach za to siostra na taki sobie
    jjimka - ja to szybko dostałam nawet się takiej nie spodziewałam szybkiej ale na pewno mniej niż 2 tyg czekałam
    A jaki zamawiałaś? fajnie że Tobie Twój przypadł do gustu
    A może te dziewczyny które dostały już próbki napiszą jaką zamówiły i z czym kojarzy się zapach tzn coś w stylu świeży, kwiatowy, słodki bo to co jedna określi jako ładny innej może wyda się okropny

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    pradip - ja trafiłam na ładny zapach za to siostra na taki sobie
    jjimka - ja to szybko dostałam nawet się takiej nie spodziewałam szybkiej ale na pewno mniej niż 2 tyg czekałam

    Leave a comment:

  •    
       

  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Normalnie wchodzisz na stronę xxx wybierasz zapach a potem podajesz dane i to wszystko. Ja nie pamiętam dokładnie czekałam, ale chyba było to coś koło 3 tygodni. Zamówić możesz chyba tylko jedną próbkę, damską albo męską

    Dziękuję :* Zamówiłam najpierw damska i mi się pojawiło że zamówienie przyjęte a potem zrobiłam to samo wybierając męski zapach i wyskoczyło mi to samo ale w ogóle miałam wrażenie że to jakoś niedokończone jest ???
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • macdzia
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Jeśli macie obok siebie sklep L'occitane to fajna promocja dla nowych klientów :-) do odbioru dwa kremiki..i możliwość zakupu jednego z produktów 15 % taniej :-)
    xxx
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Normalnie wchodzisz na stronę xxx wybierasz zapach a potem podajesz dane i to wszystko. Ja nie pamiętam dokładnie czekałam, ale chyba było to coś koło 3 tygodni. Zamówić możesz chyba tylko jedną próbkę, damską albo męską
    Last edited by disne; 03-08-2020, 21:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Faktycznie te próbki z Yodeyma są duże, a zapach Ci się podoba? Bo ja zamówiłam tak w ciemno i nie bardzo trafiłam
    A jaki zamówiłaś ? I ile czekałaś na przesyłkę?
    Lara a Ty ?
    Tam można zamówić i dla siebie i dla mężczyzny ?
    Wczoraj się zarejestrowałam ciekawe czy i mi coś przyślą?

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Ja zamówiłam próbkę na Yodyma i przyszła mi duża próbka nawet długo nie czekałam
    Faktycznie te próbki z Yodeyma są duże, a zapach Ci się podoba? Bo ja zamówiłam tak w ciemno i nie bardzo trafiłam

    Leave a comment:

       
Working...
X