Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe próbki dla dzieci i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Darmowe próbki i gadżety

    dziewczyny jeszcze mi sie cos przypomnialo moja kolezanka dostała tez próbki dosc duze proszku concertino po uprzednim napisaniu meila tam z prosba o probki - ja nie korzystalam ale moze ktoras z Was szuka idelanego porszku dla dziecka, ona miala problem bo wszytskie dostepne proszki uczulaly corcie i zal juz bylo jej wydawac kasy na pelnowartosciowe produkty i pisala prosby o probki i z tego co sie orientuje to ten concetrino u niej był szczalem w 10

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Darmowe próbki i gadżety

      Fajnie tak dostać coś za darmo. Ja rejestrowałam się na kilku takich portalach, ale nigdy nic nie dostałam.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Darmowe duże próbki Johnsons Baby!

        Ja raz dostałam przy drugim dziecku już nie zamawiałam

        Skomentuj


          #49
          Odp: Darmowe próbki i gadżety

          Napisane przez jasia111 Pokaż wiadomość
          Fajnie tak dostać coś za darmo. Ja rejestrowałam się na kilku takich portalach, ale nigdy nic nie dostałam.
          Cierpliwość nie zawsze szybko przychodzą darmowi na niektóre się naprawdę długo na czekałam ale darowanemu koniowi w żeby się nie zaglada

          Skomentuj


            #50
            Odp: Darmowe próbki i gadżety

            Kiedyś połakomiłam się na darmową próbkę perfum i tak cierpliwie czekałam i czekałam aż się doczekałam na wietrzały papierek w kopercie

            Skomentuj


              #51
              Odp: Darmowe próbki i gadżety

              Ja zamówiłam próbkę na Yodyma i przyszła mi duża próbka nawet długo nie czekałam

              Skomentuj


                #52
                Odp: Darmowe próbki i gadżety

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Ja zamówiłam próbkę na Yodyma i przyszła mi duża próbka nawet długo nie czekałam
                Faktycznie te próbki z Yodeyma są duże, a zapach Ci się podoba? Bo ja zamówiłam tak w ciemno i nie bardzo trafiłam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Darmowe próbki i gadżety

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  Faktycznie te próbki z Yodeyma są duże, a zapach Ci się podoba? Bo ja zamówiłam tak w ciemno i nie bardzo trafiłam
                  A jaki zamówiłaś ? I ile czekałaś na przesyłkę?
                  Lara a Ty ?
                  Tam można zamówić i dla siebie i dla mężczyzny ?
                  Wczoraj się zarejestrowałam ciekawe czy i mi coś przyślą?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Darmowe próbki i gadżety

                    Normalnie wchodzisz na stronę xxx wybierasz zapach a potem podajesz dane i to wszystko. Ja nie pamiętam dokładnie czekałam, ale chyba było to coś koło 3 tygodni. Zamówić możesz chyba tylko jedną próbkę, damską albo męską
                    Last edited by disne; 03-08-2020, 22:23. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Darmowe próbki i gadżety

                      Jeśli macie obok siebie sklep L'occitane to fajna promocja dla nowych klientów :-) do odbioru dwa kremiki..i możliwość zakupu jednego z produktów 15 % taniej :-)
                      xxx
                      Last edited by disne; 03-08-2020, 22:23. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Darmowe próbki i gadżety

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        Normalnie wchodzisz na stronę xxx wybierasz zapach a potem podajesz dane i to wszystko. Ja nie pamiętam dokładnie czekałam, ale chyba było to coś koło 3 tygodni. Zamówić możesz chyba tylko jedną próbkę, damską albo męską

                        Dziękuję :* Zamówiłam najpierw damska i mi się pojawiło że zamówienie przyjęte a potem zrobiłam to samo wybierając męski zapach i wyskoczyło mi to samo ale w ogóle miałam wrażenie że to jakoś niedokończone jest ???
                        Last edited by disne; 03-08-2020, 22:23. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Darmowe próbki i gadżety

                          pradip - ja trafiłam na ładny zapach za to siostra na taki sobie
                          jjimka - ja to szybko dostałam nawet się takiej nie spodziewałam szybkiej ale na pewno mniej niż 2 tyg czekałam

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Darmowe próbki i gadżety

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            pradip - ja trafiłam na ładny zapach za to siostra na taki sobie
                            jjimka - ja to szybko dostałam nawet się takiej nie spodziewałam szybkiej ale na pewno mniej niż 2 tyg czekałam
                            A jaki zamawiałaś? fajnie że Tobie Twój przypadł do gustu
                            A może te dziewczyny które dostały już próbki napiszą jaką zamówiły i z czym kojarzy się zapach tzn coś w stylu świeży, kwiatowy, słodki bo to co jedna określi jako ładny innej może wyda się okropny

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Darmowe próbki i gadżety

                              jjmka - już podała link i napisała Ja wybierałam w ciemno ale to zależy jakie ty zapachy lubisz Nie wiem jak opisać ja mam taki słodki zapach i nawet długo się utrzymuje

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Darmowe próbki i gadżety

                                ja też zamówiłam bo z ciekawości skusiłam się jak kiedyś opowiadałyście o tych próbkach i damski zapach Notion Woman jest super

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X