Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

    Dziewczyny w jakim wieku były wasze dzieci jak kupiłyście pierwszą szczoteczkę elektryczną??? Moja córcia ma 20 miesięcy i bardzo chce myć zęby moją elektryczną, raz jej pozwoliłam i nie chciała przestać. Zastanawiam się czy jej takiej dziecięcej nie kupić, tylko nie wiem czy nie jest za mała, czy to ma jakieś znaczenie??
  •    
       

    #2
    Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Dziewczyny w jakim wieku były wasze dzieci jak kupiłyście pierwszą szczoteczkę elektryczną??? Moja córcia ma 20 miesięcy i bardzo chce myć zęby moją elektryczną, raz jej pozwoliłam i nie chciała przestać. Zastanawiam się czy jej takiej dziecięcej nie kupić, tylko nie wiem czy nie jest za mała, czy to ma jakieś znaczenie??
    Podpinam sie pod pytanie bo też się nad tym ostatnio zastanawiałam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      Podpinam sie pod pytanie bo też się nad tym ostatnio zastanawiałam.
      Niby taka szczoteczka elektryczna lepiej myje niż tradycyjna, ale ciekawe jak to się sprawdza u takich małych dzieci. Szczerze mówiąc liczę także na wypowiedź naszego specjalisty

      Skomentuj


        #4
        Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

        Ja słyszałam negatywne opinie ale chętnie poznam opinię experta

        Skomentuj


          #5
          Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

          Ja też sądzę, że to nie jest najlepszy pomysł. Zęby są młode, jeszcze rosną, żeby im nie zaszkodzić. A przy takim myciu łatwo o podrażnienie dziąseł. Mimo, że to frajda dla dziecka (być może chwilowa) ja bym jeszcze nie dawała takiej do mycia.

          Skomentuj


            #6
            Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

            Tez wydaje mi się ze lepiej poczekac z tą szoteczką elektryczną jak będzie troszkę starsza. Takie dziecko jeszcze się uczy mycia dokładnie zębów, na szczoteczki elektryczne jeszcze przyjdzie czas

            Skomentuj


              #7
              Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

              Az spojrzałam na w etykietę z tyłu szczoteczki elektrycznej dla dzieci i tam było napisane dla dzieci powyżej 3 roku życia dopiero.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                Moja Zuzia ma elektryczna ale myje nią sporadycznie, bardziej woli te z końcówkami w kształcie głów różnych zwierzątek. Mała ma już 5 szczoteczek i codziennie wybiera którą chce myć ząbki, a wczoraj w sklepie już rozglądała sie za nową ale tym razem do przedszkola

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                  Ja właśnie rozglądam się za pierwsza szczoteczką dla mojego dziecka i jje pierwszych ząbków pięknych, z których mama jest bardzo dumna. Zapoznałam się z asortymentem i naprawdę wybór jest niesamowity

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                    A ja mam wrażenie że elektryczna jest lepsza dla dzieci... wielu dorosłych ma problme z poprawnym myciem zębów zwykłą szczoteczką a co dopiero maluch. Myślę że elektryczną dokłdniej umyje ząbki, ale chyba nie zalecałąbym dla dzieci poniżej 3 roku życia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                      ehh ta moja Majka to ma przebłyski z tym myciem zębów, raz się sama domaga innym razem ucieka jak tylko widzi szczoteczkę, na razie z tą elektryczną szczoteczką się wstrzymałam, jeszcze troszkę poczekam.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                        Dla mniejszych dzieci polecam normalną szczoteczkę,z doświadczenia wiem że ta elektryczna szybko się zużywa,szczególnie jeżeli dziecko jej nie oszczędza,na to przyjdzie czas potem powiedzmy w wieku szkolnym.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                          Niech dziecko się nauczy odpowiednio szczotkować. Dalej ajona, systematyczność, i wtedy będzie ok. I oczywiście zęby myjemy od pierwszego ząbka, bo jedynie wtedy ma to sens.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                            nawet nie wiedziałam że sa elektryczne szczoteczki dla dzieci, przypuszczam ze pewnie 4+
                            ja preferuje tradycyjne szczoteczki zarówno dla nas jak i dziecka, kiedyś miałam szczoteczkę elektryczną i nie byłam specjalnie zachwycona,

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

                              Ja kiedyś też byłam jakoś nastawiona na NIE dla elektrycznych ale mąż uparł się i kupił mi na prezent świąteczny, jak uzyłam pierwszy raz to byłam pod ogromnym wrażeniem takie zęby są gładziutkie po niej, dużo lepiej czyści taka szczoteczka, używam juz prawie 2 lata i jestem zadowolona.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X