Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotokonkurs!!!

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Fotokonkurs!!!

  LUBISZ ROBIĆ ZDJĘCIA, MASZ W DOMU FOTKI, KTÓRYCH NIKT NIE DOCENIA, A KTÓRYMI CHCIAŁ(A)BYŚ SIĘ POCHWALIĆ, W TAKIM RAZIE TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE!!!
  WYSTARCZY TYLKO ZAREJESTROWAĆ NA http://www.yeppas.pl/ I PO 24GODZ. JUŻ MOŻESZ GŁOSOWAĆ NA FOTKI INNYCH BRAĆ UDZIAŁ W KONKURSACH I ZDOBYWAĆ NAGRODY DLA SIEBIE! DO ZDOBYCIA RAMKI CYFROWE, ODTWARZACZE MP3, FIRMOWE PENDRIVY. WYSTARCZY JEDNA FOTKA, ALE MOŻNA ZAMIEŚCIĆ MAX 3 W KAŻDYM KONKURSIE, ZWIĘKSZAJĄC SWOJE SZANSE NA ZWYCIĘSTWO.
  ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W MOICH KONKURSACH
  http://www.yeppas.pl/konkursy/lato-lato-wszedzie/ -
  KONKURS TEN POTRWA JESZCZE 16DNI, AKTUALNIE JUŻ JEST NA 2 MIEJSCU W RANKINGU I DO WYGRANIA BĘDZIE JEDNA Z POWYŻSZYCH NAGRÓD. JAKA BĘDZIE TO ZALEŻY OD YEPPAS, ALE PRZEDE WSZYSTKIM OD WAS, BO IM WIĘCEJ UCZESTNIKÓW W KONKURSIE, TYM LEPSZA NAGRODA.
  ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO NOWEGO KONKURSU http://www.yeppas.pl/konkursy/nasze-pociechy/, KTÓRY AKTUALNIE JEST NA 4 MIEJSCU WŚRÓD NOWOUTWORZONYCH KONKURSÓW, ALE ŻEBY DOTRWAŁ DO KOŃCA (44DNI) POTRZEBNY JEST WASZ UDZIAŁ. WYSTARCZY JEDNA FOTKA, TO TAK NIEWIELE, A BYĆ MOŻE ZOSTANIECIE DOCENIENI I NAGRODZENI.
  WEJDŹ NA STRONKĘ I SPRAWDŹ, NIC NIE MASZ DO STRACENIA!
  SPRÓBUJ SWOICH SIŁ W MOICH KONKURSACH ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!

  #2
  Głosik

  Cześć. Bierzemy udział w konkursie i potrzebujemy Twojego głosiku. Wejdź proszę i oddaj swój głos

  http://www.jaksiebawic.pl/gwiazdkowe...artka,490.html

  Z góry dziękuję


  Jak możesz wyślij ten link swoim znajomym potrzebujemy 150 głosów

  Skomentuj

         
  Working...
  X