Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

    Witam wszystkich i zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi przebiegu konkursu "Dziecko na okładkę".

    Razem z mężem zgłosiliśmy zdjęcie naszego synka do konkursu "Dzecko na okładkę" ogłoszonego przez czasopismo MAMO TO JA.
    Byliśmy podekscytowani tym, że bierzemy z naszym synkiem udział w konkursie ponieważ zrobiliśmy to po raz pierwszy. No i...wszystko było by ok gdyby nie.... SPOSÓB GŁOSOWANIA I ZALICZANIA GŁOSÓW...
    Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć w jaki sposób zaliczane są głosy z smsów!!?? skoro wiem o co najmniej 10 wysłanych smsach , natomiast zdjęcie naszego synka ma zaliczonych tylko 5 głosów a średnia jest 2,00 !!??!!?? Jak oni obliczają tą śmieszną średnią!!!??? no i jeszcze się zastanawiam nad ocenianiem zdjęcia, którego można dokonać poprzez specjalną ikonkę po prawej stroni fotki. Zdjęcie naszej pociechy z oczywstych powodów ( bo my sami je ocenialiśm ) oceniliśmy na maxa no a co było w wynikach oceny...? 5 głosów i średnia 2,00 !!!! Jakim cudem!!!!??? Nie chce używać słowa oszustwo, ale tym właśnie mi to pachnie, zwłaszcza w kontekście smsów, które się wysyła , bo przecież są one płatne i komuś nabija się w ten sposób kabzę!
    Nie chodzi mi tutaj już o konkurs i wygraną , chodzi mi o rzetelność i uczciwość organizatorów konkursu - wg moich obserwacji im tych cech zabrakło i powinni mieć świadomość, iż napisanie w regulaminie konkursu że "Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skuteczność technicznych realizacji połączeń telefonicznych oraz dostarczenie wiadomości SMS/MMS." (pkt 6.2 regulaminu konkursu) nie załatwia sprawy.
    Szkoda, że tak się dzieje...kiedyś kupowałam czasopismo "Mamo to ja" , ale teraz zastanawiam się czy warto.
    podrawiam
  •    
       

    #2
    nie wim jaki wpływ mają sms-y, moim zdaniem żadnego, zliczane są głosy oddane on-line przez kliknięcie odpowiedniej ilosci gwiazdek.

    No i jeśli dostaniesz negatywny głos 1 gwiazdkę to ocena idzie w dół.

    Skomentuj


      #3
      Informujemy, że konkurs "Dziecko na okładkę" składa się z dwóch części:
      1) Raz na 3 miesiące Komisja konkursowa wybiera "Dziecko na okładkę".
      2) Co miesiąc - w wyniku głosowania SMS-owego internautów (nie poprzez ocenę zdjęcia na forum ale SMS-em - numer i kod zdjęcia podany jest pod każdym zdjęciem) wybierane jest dziecko, które otrzymuje nagrodę miesiąca.

      Ważne! Pod zdjęciem pokazywana jest ocena na forum a nie liczba SMS-ów. Redakcja nie ma technicznej możliwości pokazywania liczby wysłanych SMS-ów.

      Po więcej informacji odsyłamy do regulaminu: http://okladka.mamotoja.pl/DNO_regulamin_08.04.pdf

      Wyniki publikowane są tu: http://babyonline.pl/dziecko-na-okla...l,6727,r1.html
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 16-10-2014, 16:57.
      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

        czesc moje dziecko bierze udzial w tym konkursie, ale ja bym chciala sie dowiedziec gdzie jest umiesczone zdjecie dziecka , ktore redakcja wybrala w danym m-cu czy ktos wie?czy to zdjecie jest publikowane czy tylko rodzice dziecka sie dowiaduja ze jego pociecha zdobyla nagrode w danym m-cu ?

        Skomentuj


          #5
          Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

          cześć zgłosiłam dziecko do konkursu "dziecko na okładkę" jak można sprawdzić liczbę wysłanych głosów i gdzie będą wyniki konkursu

          Skomentuj


            #6
            Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

            Napisane przez oskareczek Pokaż wiadomość
            cześć zgłosiłam dziecko do konkursu "dziecko na okładkę" jak można sprawdzić liczbę wysłanych głosów i gdzie będą wyniki konkursu
            jak można sprawdzić ile dziecko dostało głosów sms-em

            Skomentuj


              #7
              Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

              też się zastanawiam kiedy i gdzie zostaną zamieszczone wyniki...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

                a ja mam inne pytanie. Próbuję zgłosić zdjęcie dziecka i jest napisane wyslij smsa o treści podanej w magazynie. Przewertowałam całą gazete ze 20 razy. gdzie znajduję się ta treść????

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

                  na pierwszych stronach magazynu powinnas znalezc tam jest wszystko napisane albo w spisie tresci poszukaj








                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

                    ja również próbuję zgłosić dziecko do konkursu wysłałam smsa do redakcji przysłali mi kod i jak próbuję przesłać zdjęcie pojawia się napis że niepoprawny kod co jest grane przecież nie wzięłam sobie tego kodu z sufitu tylko mi go podała redakcja napisałam meila do redakcji ale mi nie odpisali.Kupiłam następny numer Mamo to ja i też nie mogę się doszukać informacji na temat tego konkursu.Może któraś z Was się orientuje?Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

                      bo te konkursy są ustawione
                      lakiernik wrocław

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

                        Ja mam ten sam problem... niestety w magazynie nr 2 z lutego nie ma tego kodu, bo ze sto razy przeglądałam... a raczej ślepa nie jestem... może ktoś ma numer styczniowy i poda kod??? bardzo proszę

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

                          Ja również kupiłam numer 2 z lutego i nie mogę znaleźć kodu do wysłania smsem. Nie wiem gdzie powinnam go szukać,albo co wysłać... Czy ktoś mógłby mi pomóc? z góry dziękuję

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

                            proszę mi powiedzieć jak długo czeka sie na zdjęcie dziecka na stronie jeżeli było wysłane mmsem gdyż czekam 2 dzień i nadal nie ma

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: DZIECKO NA OKŁADKĘ konkurs

                              Napisane przez kama364 Pokaż wiadomość
                              Ja również kupiłam numer 2 z lutego i nie mogę znaleźć kodu do wysłania smsem. Nie wiem gdzie powinnam go szukać,albo co wysłać... Czy ktoś mógłby mi pomóc? z góry dziękuję
                              Mam ten sam problem.
                              [link=http://mamacafe.babyonline..pl/][image noborder]http://mamacafe.babyonline..pl/suwak/13613.png[/image][/link]

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X