Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczera prawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    colleen wydaje mi sie, ze nawet jak nie mysla o czyms takim to my jako forumowiczki moglybysmy to zaproponowac, dac do zrozumienia, ze moderator jest potrzebny, a jak redakcja by sie zgodzila to mozna by bylo kandydatury wysuwac.

    izabell1203 jak to beda demokratyczne wybory to sie boje z ejacys jedopostowcy beda sie wtryniac i np. bo Goplana im pocisnela to juz nie beda na nia glosowac.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Okey przegiełam to tak zartami hi hi

      ale wiecie co ja czasami strzelam taką czcioną np życzenia ,powitania czy coś tak dla jaj a w życiu bym nie pomyslała ze to moze razić i ktoś może to odczytać w ten sposób że chcę się może wyróżnićtak że Collen zwracam honor i piszę "normalnie" ,ale czasem zaszaleję oki?
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        #48
        Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
        Co mnie wpienia ... DUBLUJACE WATKI MAMUSKI I NASKAKUJACE NA MNIE JAK JE SIE UPOMNI.

        Sa np 3 tematy o pisiorkach i ich czyszczeniu , przychodzi sobie jakas damulka, zaklada nowy bo po co szukac istniejacego, a jak sie jej uwage zwroci to zaczyna skakac wyzej niz potrafi. Jestem za tym by posrod uzytkownikow wylonic kilku moderatorow ktorzy na codzien beda sie zajmowac takimi delikfentami.Moze mozna by zrobic 3 ostrzezenia - po ich otrzymaniu wypad z baru.

        Co do admina - fakt nie odpisuje, jednak sama redakcja juz na moja prosbe pare razy zareagowala i np scalila watki.

        No i "jednorazowki" biorace udzial w konkursach.Powninno byc ograniczenie i to nie w il postow bo zaczna pisac bez sensu idac na ilosc ale ograniczenia czasowe typu - mozesz wziasc udzial w konkursie jesli jestes zalogowany np miesiac przed rozpoczeciem konkursu i jestes aktywnym uzytkownikiem.

        Glosowania tez powinny byc z takimi ograniczeniami - by uchronic sie od glosow osob ludzi nie bedacych w porzadku - jak fair to fair - niestety wiele razy na innych forach spotkalam sie z tym ze np uzytkownicy Neostrady rejestruja sie po paredziesiat razy i glosoja sami na siebie.
        Nic dodac nic ująćpopieram
        a lubie tę rodzinną ciepłą atmosferę
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
          colleen wydaje mi sie, ze nawet jak nie mysla o czyms takim to my jako forumowiczki moglybysmy to zaproponowac, dac do zrozumienia, ze moderator jest potrzebny, a jak redakcja by sie zgodzila to mozna by bylo kandydatury wysuwac.

          izabell1203 jak to beda demokratyczne wybory to sie boje z ejacys jedopostowcy beda sie wtryniac i np. bo Goplana im pocisnela to juz nie beda na nia glosowac.
          Diabelecke będziemy brać pod uwage tylko stałe forumowiczki i takie co mają wiecej niż np.10 postów
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #50
            siluś mi nie przeszkadzają życzenia, czy jakiś post żeby szczególnie
            zwrócić na niego uwagę. Tylko pisanie tak bez przerwy.
            Ale żeby nie było..... mi to aż tak nie przeszkadza toleruję to

            Skomentuj


              #51
              Czyli mamy demokracje szlachecka tylko seniorki moga glosowac No cos dwie kandydatki mamy i mysle, ze moze na poczatek to starczy. Teraz tylko trzeba by bylo napisac do redakcji tylko kurcze musialby to ktos tak ulozyc, ze tego chce cale forum. Moze np nickami posypac osob, ktore sa moderatorem?
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                #52
                Diabelecke a ja myślę , że dobrze by było aby któraś by to napisała a potem każda by się podpisała pod tym.Pewnie będzie wiele zachodu z tym ale może w końcu osiągniemy swój cel
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  No wlasnie mniej wiecej o to mi chodzilo. Tylko kurcze jak to zrobic, bgo watpie czy piszac nha forum "do redakcji" redakcja wejdzie i to przeczyta. Trzeba by bylo napisac prywatna wiadomosc.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #54
                    Można w inny sposób.Jak już będzie spisany list , napisze się kto chcę się podpisać pod nim.I autorka będzie podpisywać sie w naszym imieniu.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      #55
                      O wlasnie o cos takiego mi chodzilo
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Chwile mnie nie bylo a tu tyle postow - plodne jestescie
                        Pamietacie mnie jeszcze ? To ja tyran i najwieksza wredota na forum
                        Laski ale szczerze - jesli przeszkadza Wam ze tak upominam innych to walcie smialo - to moje zboczenie bo jak juz kiedys pisalam bylam moderatorem na innym forum a teraz jestem na pewnym portalu.

                        Co do "petycji" coz moze wspolnie cosik zdzialamy. Ja pisalam juz nie raz w tej sprawie przy okazji "wiekszych afer i pyskowek" ale w odp otrzymalam tylko ze redakcja mysli o tym.

                        Skomentuj


                          #57
                          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                          Chwile mnie nie bylo a tu tyle postow - plodne jestescie
                          Pamietacie mnie jeszcze ? To ja tyran i najwieksza wredota na forum
                          Laski ale szczerze - jesli przeszkadza Wam ze tak upominam innych to walcie smialo - to moje zboczenie bo jak juz kiedys pisalam bylam moderatorem na innym forum a teraz jestem na pewnym portalu.

                          Co do "petycji" coz moze wspolnie cosik zdzialamy. Ja pisalam juz nie raz w tej sprawie przy okazji "wiekszych afer i pyskowek" ale w odp otrzymalam tylko ze redakcja mysli o tym.
                          nie no co TyGolana nie przestawaj ,przynajmniej porz adek będzie a zresztą potem mam co czytać przy kawce
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            #58
                            Goplana jest najbardziej upierdliwą forumowiczką więc....

                            jako na moderatora oddaje głos na Goplankę

                            zastepca Colleen...

                            a na trzecią osobę w "trojce forumowej" zróbmy WYBORY

                            ps.otrzywiście nie musiscie się z moim postem zgadzać

                            Skomentuj


                              #59
                              Sie nabijacie a ja zaczne miec wyrzuty tego co u innych nazywa sie sumieniem

                              Skomentuj


                                #60
                                o ja zostałam wyróżniona dzięki Wam babeczki

                                Ja też oddaję swój głos na Gopi ja coś ostatnio za miła jestem, mam
                                tylko nadzieję, że to nie ciąża. Bo to ona powoduje u mnie taki błogi stan

                                A co do drugiej i trzeciej osoby to po co? Jedna w zupełności wystarczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X