Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczera prawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szczera prawa

    Hej ,
    zakładam ten wątek abyśmy pisały co nam się nie podoba na forum , a także co nam się podoba.

    Ja zacznę:

    Nie podoba mi się , że co po niektóre forumowiczki wchodzą i dublują tematy.Na początku powinno się oswoić z forum i spojrzeć co i jak.Przymykam oko na nowe(choć nie zawsze) ale te starsze powinny wiedzieć co to opcja szukaj.
    A podoba mi się to iż forum jest dobrze zorganizowane , przejrzyste.Ale to może się zmienić jeżeli każdy będzie zakładać po 5 takich samych wątków.
    Last edited by izabell1203; 23-02-2009, 17:53. Powód: ortografia
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    a mnie się nie podoba, co zauważyłam chyba wczoraj, że na wątku "prosimy o głosik" jest kilka takich forumowiczek, które tylko logują się po to, by: prosić o głosik, albo biorą udział w konkursach...
    wiadomo fajnie jest zbierać głosy - wszędzie gdzie się da... no ale trochę mnie to razi jednak....
    innego udzielania się tych osób nie zauważyłam....
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      świetny wątek!
      mi sie podoba że forum jest własnie małe i przejrzyste, łatwo się tu odnaleźć.

      natomiast nie podoba mi się że ktoś się rejestruje, bierze udział w konkursie i znika w siną dal!
      nie cierpie podczytywaczy i poławiaczy konkursów co chcą za free zdobyć nagrodę!
      nie sądzicie że to trochę nie fair?
      forum to dyskusja, wymiana zdań i poglądów a po 1 poście to raczej dyskusji nie ma. a skoro to konkurs dla forumowiczek to po 1 poście nie jest sie jeszcze forumowiczem!
      dziewczyny które wpadaja na rocznik 2008:
      wpadają, podają imiędziecka i datę urodzin, chcą by je do listy wpisac i też ślad po nich zaginął!
      popatrzcie jaka jest długa lista mam na roczniku a ile z nich pisze?????
      nie proście by was tam wpisac skoro nie zamierzacie sie udzielać
      Last edited by pinklady; 23-02-2009, 12:34. Powód: zmiana kiloru
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Mam też uwagę do Admina , piszę do niego i piszę a odpowiedzi też brak.A pisałam z ponad miesiąc temu
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          Co mnie wpienia ... DUBLUJACE WATKI MAMUSKI I NASKAKUJACE NA MNIE JAK JE SIE UPOMNI.

          Sa np 3 tematy o pisiorkach i ich czyszczeniu , przychodzi sobie jakas damulka, zaklada nowy bo po co szukac istniejacego, a jak sie jej uwage zwroci to zaczyna skakac wyzej niz potrafi. Jestem za tym by posrod uzytkownikow wylonic kilku moderatorow ktorzy na codzien beda sie zajmowac takimi delikfentami.Moze mozna by zrobic 3 ostrzezenia - po ich otrzymaniu wypad z baru.

          Co do admina - fakt nie odpisuje, jednak sama redakcja juz na moja prosbe pare razy zareagowala i np scalila watki.

          No i "jednorazowki" biorace udzial w konkursach.Powninno byc ograniczenie i to nie w il postow bo zaczna pisac bez sensu idac na ilosc ale ograniczenia czasowe typu - mozesz wziasc udzial w konkursie jesli jestes zalogowany np miesiac przed rozpoczeciem konkursu i jestes aktywnym uzytkownikiem.

          Glosowania tez powinny byc z takimi ograniczeniami - by uchronic sie od glosow osob ludzi nie bedacych w porzadku - jak fair to fair - niestety wiele razy na innych forach spotkalam sie z tym ze np uzytkownicy Neostrady rejestruja sie po paredziesiat razy i glosoja sami na siebie.

          Skomentuj


            #6
            Hej.A mnie wkurza że czasem na niektórych wątkach robi się takie GADU-GADU między dwiema forumowiczkami a ja jak wtrącę jakiś post to zostaje bez odzewu i jak grochem o ścianę


            Skomentuj


              #7
              Ale fajowy wątek

              Goplanka
              co do watków siusiaczkowych to moja wina, bo pierwszy ja
              założyłam i zatytułowałam go "Pytanie do mam chłopców" no i po temacie
              ciężko się zorientować o co chodzi, więc potem chyba Dotka no i zrobiło
              się z tego już dwa, no ale Dotki temat przynajmniej mówi o czym się
              pisze
              No ale 3 temat, fakt, już nie potrzebny

              anna31 eeee tam... ja podejrzewam, że nie wynika to z ignorancji a z czegoś
              takiego co ja nazywam za "krótkimi stronami" bo na jednej stronie strasznie
              mało postów się mieści (można to zmienić w opcjach) ja też czasami
              przeczytam o czymś po kilku dniach co mi wczesniej umknęło
              Nie zniechęcaj się

              Mnie też denerwują dublujące się wątki, ale jeszcze bardziej oburzające
              się osoby. A z tymi konkursami, to podejrzewam, że informacja o nich
              pojawia się w gazecie (ale mogę się mylić), więc nie są tylko dla forumowiczek.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mi ciśnienie wzrasta kiedy:


                *****dublują się tematy

                ***** tzn." jednostrzały"***** (1 post i nara)

                ***** głupie wątki tj np."kto ma Oliwierka"..

                ***** trzeba iść spać....a pisać by sie chciało....

                podoba mi się:

                *****rocznik 2008- że piszemy o wszystkim i o niczym (grono stalych Kobitek)

                ***** zawsze,chętnie niektóre służą swą pomocą

                ***** małe i dość przejrzyste forum

                Skomentuj


                  #9
                  A tak ... "wielkość" forum jest moim zdaniem ogromnym plusem. Wszystko
                  można z uwagą przeczytać.

                  froch właśnie..... już kiedyś pisałam temat "Kto ma oliwierka" albo
                  "Najbrzydsze imiona...."... brrrrr normalnie o dreszcze mnie przyprawia.
                  Fatalne !!!

                  Skomentuj


                    #10
                    ja tak myśle,żeby forum było jeszcze bardziej przejrzyste(wręcz przeźroczyste) to wątki które zostaly utworzone np. sierpnień/wrzesień a jest tylko jeden,bądź dwa posty-- usuwać.takie moim zdaniem są bez sensu a i tak zainteresowaniem się nie cieszą

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Froch no najlepiej by było tak zrobić, ale wiesz nie nasza to działka.
                      "Góra" by musiała się tym zająć

                      Aaaa i jeszcze mi się przypomniało co mnie drażni.... oczywiście w niewielkim
                      stopniu więc proszę drogie forumowe koleżanki się nie gniewać i nie obrażać
                      Nie znoszę jak ktoś pisze inną czcionką niż standardową (typu inny kolor, pogrubienie,
                      kursywa itp itd.) Po pierwsze kiepsko się czyta takie posty a po drugie (moim zdaniem)
                      świadczy to osobie, która tym samym chce "świecić" wśród towarzystwa.
                      Pinky a Twój róż to mnie normalnie oślepił
                      Last edited by colleen; 23-02-2009, 11:33.

                      Skomentuj


                        #12
                        mnie też denerwują powtarzające się tematy
                        jak czegoś szukam to muszę kila wątków przelecieć zanim znajdę tego czego szukam
                        "jednorazówki" jak to nieżle ujęła Goplana

                        kurcze lubie to forum
                        tak się z nim zżyłam ...
                        i właściwie przyzwyczaiłam sie do kilku osób ze tylko czekam co odpowiedzą poradzą


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #13
                          Watek Tarnow - zly dzial, wogole pierwszy post z kosmosu no i pyskowki zalozycielki bo sie jej uwage zwrocilo ...

                          Zalozmy jeszcze watki - Pyzdry, Pcim Dolny i Chebzie ...

                          Skomentuj


                            #14
                            Goplana ale jeśli są osoby które takie wątki chcą no cóż... zabronić
                            nie można. Wiesz może jest to grupa, która przeniosła się z innego forum?
                            A to, ze w złym miejscu to fakt

                            Hehe a w Rudzie Sl jest dzielnica Chebzie co prawda jest to miejsce typu
                            "Gdzie diabeł mówi dobranoc" Ale Intercity się tam zatrzymuje (tak obok
                            tematu)

                            Skomentuj


                              #15
                              Wiem Colleen , nawet ra ztam bylam , fakt zad******** jak nigdy, smiejemy sie z mezem ze tam psy tylkami szczekaja

                              Co do tematu no jasne zabronic nie mozna ale mozna przed zalozeniem pomyslec i poszukac.Dam glowe ze watek umrze smiercia naturalna bo o czym tam tak na prawde bedzie sie pisalo ?

                              Moze przydal by sie jakis dzial regionalny podzielony na wojewodztwa ?Tylko bez mozliwosci dokladania nowych tematow typo "Kto jest z Katowic" "Kto jest z Rybnika" itp.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X