Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z bajką

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Małgosia

    Wypowiedź siedmioletniej Zuzi
    "Gdybym na jeden dzień mogla wcielić się w postać mojego ulubionego bohatera z bajki, to byłaby to.... Małgosia z bajki "Małgosia i buciki" A dlaczego? Małgosia ma bardzo fajnego dziadka tak jak ja i nigdy się nie nudzi. A jak ja się nudzę to chciałabym wskoczyć w czyjeś buty i przenieś się gdzieś daleko, daleko i mieć niezwykłe przygody. Poza tym bardzo ją lubię bo ma tak samo na imię jak ty mamusiu..."
    I Patryk (2lata i 8 miesięcy)
    Patryk chce być Plujkiem - jednym z synków Pani Pajączkowej. Opanował nawet sztukę sprawnego wspinania się po wszystkich meblach w domu i można go znaleźć w najmniejszym zakamarku. Plujek jest odważny i malutki - tak jak
    Last edited by malflu; 13-02-2009, 15:48.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      "Gdybym na jeden dzień mógł wcielic sie w postać mojego ulubionego bohatera bajki , TO BYŁBY TO ...?? I tutaj pojawi się problem mój 3 letni synek Wiktor uwielbia MIMI MINI jak tylko wstaje od razu włacza telewizor i leci POKO i MINUS słysze jak lezy w łóżku i tylko śmieje sie a później nasladuje wszystko co oni wyprawiaja w tej zwariowanej bajce..Ale jak to Wiki mówi on chciałby być BERTEM i ERNIM szczególnie jak siadają na łóżko i lecą w kolejna podroż Siada jak zaczarowany na swoje łóżeczko i mówi lecimy dla mnei jako mamy to świetny program szczególnie dla małych dzieci sa tu bajki bez przemocy - bajki edukacyjne dzięki którym Wiktorek zaczął dużo więcej mówic .. Ale wracajac do tematu Wiktor Gdybym na jeden dzień mogl wcielić się w postać mojego ulubionego bohatera z bajki, to byłby to ... BERT i ERNI ...z nimi zawsze jest świetna zabawa mało tego kształtuje wyobraźnie dzieci . Mój synek jest zachwycony ta bajką .. Pozdrawiam serdecznie

      Skomentuj


        #48
        Mati Fifi

        Jestem mamą 15-miesięcznego Mateuszka. Mati jeszcze nie umie za dużo mówić, ale wydaje mi się, że gdyby na jeden dzień mógł wcielić się w postać swojego ulubionego bohatera z bajki, to byłaby to zapewne FIFI NIEZAPOMINAJKA. Wiem, że Fifi to dziewczynka, lecz czyż chłopcy nie mogą lubić takich bajek? Fifi jest małym kwiatem, mającym dużo energii (tak jak mój malec), przeżywa rozmaite przygody (synkowi też stale się coś przydarza). Bajeczka zaczyna się piosenką, która łatwo wpada dzieciom w ucho – Mateuszek, gdy tylko ją usłyszy biegnie przed telewizor, łapie się stolika i zaczyna tańczyć i śpiewać po swojemu (baby, baby). Kiedy w sklepie zobaczył niebieskiego kwiatuszka z żółtym środkiem od razu zaczął krzyczeć „FIFI FIFI DAĆ!” więc kupiłam mu go i od tego czasu Mati często zakłada sobie go sobie na głowę. A oto Mati w „wieczornym” (hehe) przebraniu FIFI.
        Attached Files

        Skomentuj


          #49
          Ulubioną postacią z bajki mojej 6-letniej córeczki Kasi jest Kopciuszek.
          A mówi o niej tak: " Kopciuszek ma bardzo dobre serduszko.Mimo tego,
          że siostry i macocha żle ją traktowały a musiała ciężko dla nich pracować,
          to im wybaczyła.Była dla nich dobra nawet gdy stała się Księżniczką.
          Ja też będę taka jak Kopciuszek-może zostanę Księżniczką? "
          Zdjęcie003.jpg

          Skomentuj


            #50
            Nasz Syn Wojtuś bardzo uwielbia ogladac bajeczki, a jedna z ulubionych postaci jest...

            ...KUBUŚ PUCHATEK -poniewaz zawsze przytrafają mu sie ciekawe przygody, które z zaciekawieniem oglądam.
            Kubuś ma bardzo wielu przyjaciół którym zawsze jest gotowy pomóc w każdej chwili.
            Wymyśla wspaniałe zabawy w które z chęcią bym sie pobawił.
            Ponadto Kubuś jest bardzo dużym łakomczuszkiem tak jak ja
            Attached Files
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              #51
              "Gdybym na jeden dzień mógła wcielić się w postać mojego ulubionego bohatera z bajki, to byłaby to MAŁA SYRENKA.
              Julka uwielbia syreny, zreszta jak wszystkie małe dziewczynki.
              Ogony syreny mają nawet jej lalki barbie.
              Poza tym kocha wodę, muszle i marzy żeby kiedyś zamienić się w syrenkę, jak Mała Syrenka zamieniła się w dziewczynę.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #52
                Moja mała najbardziej lubi bajkę pod tytułem król lew. Woła wtedy "kjól lef"
                czytam i oglądamy ją codziennie Może nie być innych bajek aby był "kjól lef"
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Zapytałam o odpowiedź pewne dziecko. Tym dzieckiem jestem ja, bo choć lata mijają nadal czuję się jakbym miała parę lat. Gdybym na jeden dzień mogła wcielić się w postać mojego ulubionego bohatera z bajki, to byłaby to Piękna. Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć swoją Bestię. Bajka nauczyła mnie, że w życiu liczy się tylko miłość. Choć od mojego dzieciństwa minęło niewiele czasu, staram się nie zaglądać ludziom za maskę, wolę spojrzeć w serce. Wbrew pozorom jest o wiele piękniejsze...

                  Skomentuj


                    #54
                    Mała Strażaczka

                    Moja 3 letnia córeczka chciałaby być strażakiem Samem tak jak jej tatuś . Jeździła by taakim dużym czerwonym autem i ratowała dzieci i wszystkie kotki z drzewa.
                    Strażak Sam jest dobry i wszystkim pomaga,przeżywa różne przygody, ma dużo przyjaciół i taka właśnie chce być
                    moja córeczka

                    Skomentuj


                      #55
                      Danielek i Strażak Sam.

                      Gdybym na jeden dzien mógł wcielic się w postac mojego ulubionego bohatera z bajki to byłby to Strażak Sam. Sam jest bardzo przyjacielski i uczynny-nie tylko pracuje w straży pożarnej,ale też w życiu prywatnym chetnie pomaga innym bohaterom bajki.Dlatego chce byc taki jak Sam i pomagac innym.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Witam wszystkich serdecznie.
                        Jestem mamą 5 letniej Zuzi.
                        Odpowiedz mojej pociechy kim chciałaby by być?
                        "Oczywiście jedna z księżniczek w które wciela sie Barbie."
                        Czemu Barbie?
                        "Chciałabym mieć przyjaciela takiego zabawnego i ślicznego jakim jest Bibi. Jako Barbi raz byłabym tańczącą księżniczką a uwielbiam taniec innym razem miałabym skrzydła i mogła latać nad pięknymi łąkami. Byłabym dobra i wszystkim pomagała tak jak robi to Barbie."

                        Skomentuj


                          #57
                          SZYMEK UWIELBIA SŁODYCZE-tak jak wszystkie dzieci :-}

                          Szymek Zapytany O To Którą Z Postaci Z Mini Mini Chciałby Być Na Jeden Dzień ,od Razu Wykrzyknął że ---ciasteczkowym Potworem ! ! !
                          A Dlaczego ----to Proste Mamusiu,bo Potwól Jest Supel I Tak Jak Ja Uwielbia Ciacha ! ! ! No A Jeden Dzień To Mi Wystalczy żeby Napchać Nimi Brzusio--dodał Mój łakomczuszek :-}

                          Skomentuj


                            #58
                            Byłaby Kopciuszkiem

                            Gdyby córka umiała mówić to napewno, by powiedziała, że chciałaby być Kopciuszkiem.. Bardzo lubi słuchać tej bajeczki na dobranoc.. Po za tym w życiu codziennym bardzo uwielbia pomagać babci.. Uwielbia rozwieszać pranie, które podaje babci i mówi TE albo TA.. Kiedy widzi odkurzacz to prawie biegnie, żeby złapać za rurę.. Swoje pampersiki też łapie w rączki i targa do śmietnika.. Pranie ręczne i mycie naczyń to też jest jej specjalność.. Ale najbardziej to lubi mieszać z dziadkiem w garnkach.. Tylko, że w przeciwieństwie do Kopciuszka, która była smutna i zmuszana do pracy, to malutka bardzo lubi pomagać w codziennych czynnościach i buźka jej się uśmiecha, a dla całej rodziny jest małą-wielką księżniczką o dużym i gorącym serduszku, która kiedyś znajdzie swojego księcia..

                            Skomentuj


                              #59
                              konkurs z bajką

                              Mój syn chciałby przemienić się w Gucia z bajki"Pszczółka Maja".Bardzo lubi tę bajkę i nawet mamy wiele gadżetów Gucia i jego przyjaciół.A dlaczego Guciem?Mój syn chciałby świat oglądać z kilku różnych pozycji:z wysokości,lecąc wśród drzew oraz z pozycji horyzontalnej,aby zagnieździć się gdzieś w jakimś liściu lub szczelinie i stamtąd podziwiać uroki przyrody.A najśmieszniejszą odpowiedź otrzymałam taką:-chciałbym zostać Guciem,aby cały dzień"bzykac"

                              Skomentuj


                                #60
                                Milenka ma dopiero 1,5 roczku ale wiem na pewno że odpowiedziałaby na to pytanie "chciałbym być... MISIEM CO WĄCHA", czyli misiem z bajki "Niedźwiedź w dużym niebieskim domu" Skąd ta pewność??? Ano stąd, że Milenka, choć to brzmi pewnie mało prawdopodobnie, bezbłędnie wyczuwa kiedy zbliża się godzina 18.30, podchodzi wtedy do mnie, bierze mnie za rękę i ciągnie przed telewizor śmiesznie marszcząc nosek i wąchając wszystko dookoła każe zrobić "cyk". Naśladuje w ten sposób zachowanie misia który w każdym odcinku wącha czym pachną dzieci To z pewnością ulubiona bajka mojej Mili!
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X