Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

    i my ......bardzo dziekujemy....jestem ciekawa co to bedzie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy będziecie po testowaniu stosować Oilatum Soft ????

      My z Wiktorkiem oraz tatusiem również zostaniemy wierni OILATUM. Kupiliśmy już chyba 3 buteleczkę emulsji i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Z kremu oczywiście też, a co więcej moja przyjaciółka właśnie urodziła synka i w prezencie małemu również sprezentujemy zestaw kosmetyków OILATUM

      Skomentuj


        Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

        OOOOOOOO!!!!!!!!!! Jak miło!!! Nie dość, że testowaliśmy, to jeszcze ta niespodzianka! Dziękujemy! Mama i Krzyś

        Skomentuj


          Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

          Do testowania dostaliśmy emulsję do kąpieli. Jestem nią zachwycona. Mój synek jest alergikiem i ciągle miał wysypaną i suchą skórkę. Jak zaczęłam go kąpać w tej emulsji jej stan znacznie się poprawił, chrostki zniknęły a skóra jest miła w dotyku. Na pewno dalej będę go kąpać w emulsji oilatum. Przynajmniej do 1 roku życia.

          Skomentuj


            Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

            Ja miałam emulsję Oilatum Soft. I świetna była. Starczyła nam na jakieś 2 tygodnie. Po pierwszej kąpieli jeszcze szału nie było, ale po kolejnej już było bardzo dobrze. Skórka małego gładka, miękka, miła. I nie trzeba było nawet balsamu żadnego stosować po kąpieli. Ja byłam bardzo zadowolona z Oilatum.

            Skomentuj


              Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

              No to i my podsumujemy nasze wrażenia odnośnie Oilatum:-)
              Testowaliśmy (w zasadzie całą rodziną: ja, mąż, Martynka 2,5 roku i Filip 8 miesięcy) krem i emulsję do kąpieli.
              Krem okazał się rewelacyjny. Pięknie łagodzi wszelkie podrażnienia, krosteczki, potówki, a nawet ugryzienia po komarach. Jest wydajny i dobrze się rozsmarowuje, nawilża ale nie jest tłusty i nie brudzi odzieży. Na pewno będziemy go kupować:-)
              Co do emulsji...Sytuacja się trochę skomplikowała. Pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne. Skóra po kąpieli miękka i miła w dotyku. Żadnych uczuleń. A potem nowe doświadczenie.
              W czasie gdy testowaliśmy emulsję Oilatum Soft mój synek przeszedł typową trzydniówkę (3 dni wysokiej gorączki zakończonej wysypką). Ulgę przynosiły mu kąpiele w letniej wodzie z dodatkiem emulsji. Ponieważ emulsja testowana przez całą rodzinę szybko się skończyła mąż zakupił następną buteleczkę. Nabył jednak nie Oilatum Soft tylko emulsję Oilatum tą zwykłą, taką w niebieskiej butelce.
              I okazało się, że ta zwykła jest dla małego jeszcze lepsza. Woda po dolaniu nawet niewielkiej ilości płynu staje się przyjemnie śliska w dotyku, a i ciałko Filipa delikatniejsze.
              Podsumowując:
              krem Oilatum jest rewelacyjny, pozostanie z nami
              Emulsję Oilatum Soft zamienimy na emulsję Oilatum, tą niebieską i to ją będziemy kupować bo jest warta swojej ceny.

              Skomentuj


                Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

                Bardzo dziękujemy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oilatum Soft

                  Oilatum- razem z Sandrunią DZIĘKUJEMY i SZCZERZE POLECAMY WSZYSTKIM!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oilatum Soft

                    Synu zakończył użytkowanie Oilatum Soft (w najbliższym czasie planujemy zakup). Skóra mięciutka, nawilżona i delikatna.
                    Preparat rzeczywiście godny polecenia.
                    Dziękuję za możliwość przetestowania, mimo iż sceptycznie podchodziłam do sprawy i kosmetyku. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
                    Pozdrawiamy

                    Skomentuj


                      Odp: Laureatki testu Oilatum Soft

                      I ja ślicznie dziękuję juz doczekać się nie mogę co to będzie a Bartuś z Oilatum zachwycony jest

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oilatum Soft

                        Oilatum okazało się strzałem w 10 !!! nareszcie zniknęly krostki z raczek i plecków mojego synka

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oilatum Soft

                          nie ma nioc lepszego jak oilatum , do kąpieli super
                          ale też używam jako szampon, czytałam też fajny atykuł co szkodzi mojemu dziecku: http://linkbaby.pl/artykuly/czytaj/c...u-dziecku.html
                          także polecam i pozdrawiam
                          Last edited by EwelinaPrzy; 17-08-2011, 11:38.
                          macierzyństwo

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oilatum Soft

                            przesyłka szybko doszła i szybko poszła
                            juz niestety dawno przetestowana. Jedna z moich bliźniaczek ma atopową skórę , więc jest kąpana w emolientach. Od urodzenia używaliśmy oillatum ale teraz postanowiliśmy zrobić wszystko według zalecen, czyli trzymalismy dziecko odpowiednio długo w kąpieli i stosowaliśmy krem. Razem te kosmetyki działają bardzo dobrze. Zmiany na skórze się zmniejszyły a teraz, jak czasem znowu zaczyna się drapac to smaruję i masuję kremem i jest ulga.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakończenie testowania - wątek podsumuwujący

                              u nas też emulsja spisała się na medal, polecam i dziękuję

                              Skomentuj


                                Odp: Testujące maluszki

                                Moja córeczka Alicja ma obecnie siedem miesięcy. Z Oilatum po raz pierwszy skorzystała gdy miała zaledwie dwa dni - emulsję polecił nam neonatolog w szpitalu ze względu na to, że Malutka miała sporą wysypkę kontaktową. Po zaledwie 2-3 kąpielach wysypka zniknęła, a skóra dziecka była gładka, nawilżona. Lubimy Oilatum Stostujemy je zawsze, gdy mamy jakieś problemy skrórne, podrażnienia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X