Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kremy na zimę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kremy na zimę

    Właśnie dzisiaj pomyślałam, że przydał by sie tski wątek bo właśnie zastanawiam się jaki krem kupić dla mojej córki. W tamtym roku używałyśmy bambino ale chcemy spróbować czegoś innego. Zastanawiam się nad nivea na każdą pogodę, ponieważ jako jedyny nie zawiera wody

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kremy na zimę

      To będzie nasza pierwsza zima i planuję kupić krem Hipp- ostatnio jestem bardzo zadowolona z ich kosmetyków. W tamtym roku mój maluch urodził się pod koniec marca więc na spacerki buzię smarowaliśmy tylko kremem Oilatum

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kremy na zimę

        Mój maluch jak i ja używamy kremu krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała HiPP Babysanft
        stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii
        bez oleju mineralnego
        bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE)
        bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii bez emulgatorów PEG
        bez surowców pochodzenia zwierzęcego
        dobrze tolerowany przez skórę – potwierdzone dermatologiczne
        75 ml
        A zdjęcia dodać nie potrafię

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kremy na zimę

          Napisane przez Insonia08 Pokaż wiadomość
          Mój maluch jak i ja używamy kremu krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała HiPP Babysanft
          stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii
          bez oleju mineralnego
          bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE)
          bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii bez emulgatorów PEG
          bez surowców pochodzenia zwierzęcego
          dobrze tolerowany przez skórę – potwierdzone dermatologiczne
          75 ml
          A zdjęcia dodać nie potrafię

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kremy na zimę

            A jednak nie będę kupowała kremu Hipp na zimę. Padło na kremik firmy Bubchen. Używałyście może? Polecacie? Mam nadzieję że nie uczuli mojego maluszka.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kremy na zimę

              My też mamy Nivea Baby na każdą pogodę.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kremy na zimę

                Ja w zeszłym roku używałam Nivea, wybrałam go bo nie zawiera wody (kremy na zimno nie powinny jej zawierać), byłam bardzo zadowolona. Teraz dostałam krem Dzidziuś, ale nie wiem czy będę go używać bo w składzie na pierwszym miejscu widnieje: Aqua. Producent deklaruje że jest to "hipoalergiczny krem ochronny na każdą pogodę, bez parabenów, alergenów, barwników, silikonów i parafiny".

                Skomentuj

                       
                Working...
                X