Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pieluszki dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pieluszki dla dziecka

    Które z poniższych pieluszek polecasz innym mamom i dlaczego wybierasz właśnie te?

    Możesz dodać zdjęcie i opis pieluszek, których używasz.


    Attached Files
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Pieluszki dla dziecka

    ja dla mojej córki kupuję tylko huggiesy, bądż pampersy active baby. próbowałam prawie wszystkich ale tylko te powyżej wymienione może używać ,a innnych nie, gdyż po innych ma całą pupę zaczerwienioną i suchą. nawet na pampersy sleep& play ma uczulenie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pieluszki dla dziecka

      a ja od dluzszego czasu uzywam dada, sa swietne, przewiewne i ladnie wygladaja. wczesnie uzywalam huuggies seria disney


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pieluszki dla dziecka

        http://www.mamacafe.pl/forum/attachm...4&d=1296812176

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pieluszki dla dziecka

          My używamy jeszcze pieluszek pampers active baby. Używaliśmy pieluszek różnych firm- ale po niektórych synek miał uczulenie i nie były dość chłonne. Pampers active baby spełniają wszystkie nasze oczekiwania- wg. mnie są najlepsze

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pieluszki dla dziecka

            A ja używam kieszonek
            Nie ma nic lepszego jak naturalne materiały


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pieluszki dla dziecka

              owszem te kieszonki sa fajne, ale cena za sztuke porazajaca, kumpela uzywala, ale zrezygnowala bo ciezko bylo jej znalezc wklady...


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pieluszki dla dziecka

                Dziewczyny a co sądzicie o babydream z rossmana?? Pytam bo mam zamiar zmenic córce iwłaśnie zastanawiam sie nad tymi. jak na razie kupiłam 2 szt na próbe i nic nie było, al emoże to za krótki czas próby byl. Polecacie je czy nie??
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pieluszki dla dziecka

                  Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
                  owszem te kieszonki sa fajne, ale cena za sztuke porazajaca, kumpela uzywala, ale zrezygnowala bo ciezko bylo jej znalezc wklady...
                  One są od razu z wkładkami i cena nie jest powalająca bo używałam ich 1,5 roku a teraz czekają na malutką - musi jej tylko troszkę dupka podrosnąć. Także wydatek tylko na początku a potem tylko na proszek i wodę

                  Także kumpela bzdury opowiada a jeśli chodzi o jednorazowe wkładki to można je kupić np tu http://sklep.ekodzieciak.pl/papierow...dki-p-151.html
                  ja ich osobiście nie używałam dla mnie są zbędne


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pieluszki dla dziecka

                    Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                    Dziewczyny a co sądzicie o babydream z rossmana?? Pytam bo mam zamiar zmenic córce iwłaśnie zastanawiam sie nad tymi. jak na razie kupiłam 2 szt na próbe i nic nie było, al emoże to za krótki czas próby byl. Polecacie je czy nie??
                    Ja próbowałam na malutkiej czyli 1 i spoko z taką siateczką co wsiąka kupkę jak ma Pampers premium.
                    Myslę że są ok.


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pieluszki dla dziecka

                      My używaliśmy i będziemy używać Pampersy. Jak dla nas najlepsze i niezawodne
                      Last edited by Scaarlett; 06-02-2011, 22:42.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pieluszki dla dziecka

                        Jak dla mnie też najlepsze są pampers active baby i happy ale zamierzam się ze zmianą, właśnie na babydream i chyba się zdecyduję na nie. Bo mała coraz mnie zużywa pampków i nie ma potrzeby już na tej najlepsze.
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pieluszki dla dziecka

                          My używaliśmy Huggies Premium (czy jak tam temu), ponieważ Pampersy uczulały córkę.
                          Huggiesy są sztywniejsze, grubsze od Pampersów, ale do zaakceptowania, ale przynajmniej dziecko od nich nie cierpiało.

                          W rozmiarze 4 i wyżej świetne są pieluchy Toujours z Lidla, elastyczniejsze niż Huggiesy (coś jak Pampersy, też ta gąsieniczka z boku, i to działająca), a bez tych syfów. Nie wiedzieć czemu, na mniejsze rozmiary tych pieluch ludzie narzekają...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pieluszki dla dziecka

                            No ja te z Lidla też paczkę miałam i spoko. Muszę 1 kupić i zobaczę co z nimi nie tak. Z biedronki Dada też były super przy najstarszej uzywałam cały czas.
                            A i były jeszcze takie LIBERO rewelacyjne były.


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pieluszki dla dziecka

                              My juz pieluchy mamy za sobą, ale kupowałam głównie pampers active baby lub huggies premium - zależy co było akurat w promocji w hiperze. I te dwie marki zdecydowanie polecam.
                              Happy były według mnie za grube, innych nie testowałam.
                              Już pod koniec epoki pieluch kupowałam babydream, ale nie mam pojęcia jak sie sprawdzały w przypadku kupy, bo w tamtym czasie syn do nocnika się załatwiał.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X