Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy możliwe że się udało??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy możliwe że się udało??

    dziewczyny wiem że nie jesteście lekarzami ale ja już powoli od tego czekania zwariuję
    jeżeli okres miałam 24 września( 7dni, cykl31 i tak z reguły jest), współżyłam z mężem 12.10 , 13.10, 14.10 czy jeste szansa że zaszłam w ciążę?? Bardzo byśmy chcieli, na testy za wcześnie... kiedy mogłabym najszybciej zrobić bete i zwyky test ciążowy??
    Dziekuj za wszelkie odpowiedzi ale zrozumcie jak się czeka to można zwariować
  •    
       

    #2
    może jakaś specjalistka się znajdzie)))

    Skomentuj


      #3
      Witaj,Twoje dni płodne z obliczeń kalkulatora płodności były od 05.10-14.10 a co do bety to po tygodniu,natomiast zwykły test radzę robic po spodziewanej miesiączce,bo wcześniej niekiedy dają zakłamany wynik.Zyczę owocnych zbliżeń-pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        ja nie wiem czy te internetowe kalkulator płodności się sprawdzają żałuję że wcześniej nie mierzyłam temperatury tylko ostatnio prze kilka dni. Wyniki następujące
        14.10-37'3
        15.10-37'3
        16.10-36'8
        17.10-37'1
        Nie mam żadnego punktu odniesienia a szkoda;(
        bete można zrobić tydzień po stosunku czy tydzień po zapłodnieniu

        Skomentuj


          #5
          aby poznać swoje ciało trzeba 12 pełnych kart obserwacji, internetowe kalkulatory pokazują tylko to co wyliczają po wprowadzeniu suchych danych. Ja z nich nie korzystam
          Jeśli chodzi o ciążę to bądź cierpliwa za kilka dni zrób test i już
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Fakt gdybanie nic tutaj nie da.
            Owulacja najczesciej wystepuje na 14 dni przed spodziewana miesiaczka wiec u Ciebie wypadaloby ok 11.10. Szansa jest zawsze
            Beta prawde Ci powie i to szybciej niz tescik typu "sikacz"

            Skomentuj


              #7
              trzymam kciuki

              Ja wpadlam z druga ciaza i owulacje mialam w 5dc. Jak chcesz miec pewnosc zrob test betahcg
              pozdrawiam,
              D

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                okres powinnam dostać 24 lub 25 no więc czekam... a kiedy moge test z krwi zrobic???

                Skomentuj


                  #9
                  Pomóżcie

                  Może któraś z was miała podobny przypadek? Miesiac temu odstawilam tablentki anty. @ powinna przyjsc kilka dni temu,a jej ani widu ani slychu, wiec pobieglam po test. Na pierwszym wyszla druga kreseczka, co prawda blada, ale ewidentnie byly dwie, natomiast w drugim tylko jedna;( jak myslicie, ktory wynik jest bardziej prawdopodobny? Test zrobie jeszcze raz rano,wynik pewniejszy....ale do rana strasznie daleko

                  Skomentuj


                    #10
                    trudno powiedzieć, podobno nawet blada kreska się liczy.Mi kiedyś test pokazał dwa razy, że nie jestem w ciąży a byłam.
                    Powodzenia!
                    Gratuluję Ci jeśli się udało, a jak nie to napeno się uda

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez karola1988 Pokaż wiadomość
                      okres powinnam dostać 24 lub 25 no więc czekam... a kiedy moge test z krwi zrobic???
                      test z krwi chyba można zrobić po 7 dniach, ale lepiej dodać jeszcze kilka dni, bo nie wiadomo dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia.

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez kochanus Pokaż wiadomość
                        Może któraś z was miała podobny przypadek? Miesiac temu odstawilam tablentki anty. @ powinna przyjsc kilka dni temu,a jej ani widu ani slychu, wiec pobieglam po test. Na pierwszym wyszla druga kreseczka, co prawda blada, ale ewidentnie byly dwie, natomiast w drugim tylko jedna;( jak myslicie, ktory wynik jest bardziej prawdopodobny? Test zrobie jeszcze raz rano,wynik pewniejszy....ale do rana strasznie daleko
                        i co wiadomo już coś?

                        Skomentuj


                          #13
                          *

                          Rano test rowniez wyszedl negatywnie, ale @ dalej nie ma oczywiscie mam juz pewne objawy ciazowe, ale podejrzewam ze moga to byc objawy urojone pozostaje czekac, jak nic sie nie zmieni to za kilka dni zrobie test z krwi...

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez kochanus Pokaż wiadomość
                            Może któraś z was miała podobny przypadek? Miesiac temu odstawilam tablentki anty. @ powinna przyjsc kilka dni temu,a jej ani widu ani slychu, wiec pobieglam po test. Na pierwszym wyszla druga kreseczka, co prawda blada, ale ewidentnie byly dwie, natomiast w drugim tylko jedna;( jak myslicie, ktory wynik jest bardziej prawdopodobny? Test zrobie jeszcze raz rano,wynik pewniejszy....ale do rana strasznie daleko
                            na pewno wiesz ze testy to nie najlepszy sposob,ja kiklakrotnie myslalam ze jestem w ciazy i robilam testy okazalo sie ze nie jestem,a calkiem przypadkiem poszlam do radiologa ktory pokazal mi pecherzyk ciazowy mysle ze to najmilszy sposob na dowiedzenie sie ze nosimy cos w brzuszku.poczekaj troche ,a jak okresu nie bedzie wybierz sie do lekarza.

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez kochanus Pokaż wiadomość
                              Rano test rowniez wyszedl negatywnie, ale @ dalej nie ma oczywiscie mam juz pewne objawy ciazowe, ale podejrzewam ze moga to byc objawy urojone pozostaje czekac, jak nic sie nie zmieni to za kilka dni zrobie test z krwi...
                              To daj nam znać jak już coś będziesz wiedziała
                              buziaki

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X