Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mieć drugie dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Ja odstawiłam tabletki i za 2 miesiące byłam w ciąży! powodzenia
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
      Ja bym bardzo chciała mieć drugie tzn nie teraz tak za 5-10 lat, ale kurde jakby byly jakies inne sposoby na urodzenie dziecka byloby super, a tak to chyba nie bardzo mi zalezy narazie na drugim Moze kiedys jeszcze zmienie zdanie jak minie wiecej czasu.
      Na pewno zmienisz zdanie. Ja też nie chciałam przechodzic drugi raz przez ciążę i poród. Ale zmieniłam zdanie, a raczej mąż mnie nakłonił do drugiego dziecka.

      Skomentuj


        #48
        U mnie to ja namówiłam mojego na trzecie

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez justbe Pokaż wiadomość
          U mnie to ja namówiłam mojego na trzecie
          gratuluję i życzę owocnych starań

          Skomentuj


            #50
            Napisane przez justbe Pokaż wiadomość
            U mnie to ja namówiłam mojego na trzecie
            Ja chyba na trzecie się nie zdecyduję ..... ale nigdy nie mów nigdy ..

            Skomentuj


              #51
              ja będę miała za chwilę 1 i chyba na tym poprzestaniemy;-)

              Skomentuj


                #52
                Napisane przez lipcowa Pokaż wiadomość
                gratuluję i życzę owocnych starań
                juz po staraniach :P teraz byleby dziewczynka była

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Napisane przez Maja02 Pokaż wiadomość
                  Ja chyba na trzecie się nie zdecyduję ..... ale nigdy nie mów nigdy ..
                  Na początku chciałam jedno maksymalnie dwójkę ale dwóch chłopców sie urodziło, a ja jako mama chciałabym dziewczynkę a skoro do trzech razy sztuka.. to trzymajcie kciuki

                  Skomentuj


                    #54
                    Napisane przez justbe Pokaż wiadomość
                    Na początku chciałam jedno maksymalnie dwójkę ale dwóch chłopców sie urodziło, a ja jako mama chciałabym dziewczynkę a skoro do trzech razy sztuka.. to trzymajcie kciuki
                    Trzymamy
                    A jak znowu będzie chłopak , to zdecydujesz się na czwarte ?

                    Skomentuj


                      #55
                      Drugie Dziecko

                      Witam wszystkich, jestem nowa, mam już synka 4-letniego, staramy się o 2 dzidziusia, ale przyznam, że już chyba straciłam nadzieję , bo nasze starania trwają od lutego, i niestety NIC!
                      promyczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Ja też nie chciałam więcej dzieci, bo ciąże przechodziłam strasznie,ale zobaczyłam jaki mój synek czuje się samotny i jak lgnie do dzieci to stwierdziłam że braciszek lub siostrzyczka mógłby miec.
                        promyczek

                        Skomentuj


                          #57
                          colleen To też nie do końca tak. To fakt, że doceniam ich wygłupy ale cieszę się z małej rozpiętości wiekowej również z innego powodu. Moja siostra jest starsza ode mnie o 7 lat. Kiedy byłam mała opowiadała mi bajki bo moja mama nie miała na to ochoty. Jestem jej za to wdzięczna ogromnie ale wyobraź sobie sytuację: 15 latka ze znajomymi i wcinająca się bez przerwy 8 latka. Brak jakiejkolwiek więzi póki i ja nie założyłam rodziny. Siostry mają być siostrami a nie jedna opiekunką drugiej.
                          Między moimi synkami już widać tę ogromną więź.http://www.mamacafe.pl/forum/images/smilies/smile.gif
                          Przemyśl moje słowa. Pomęczysz się tak na prawdę chwilkę a potem jaka frajda

                          Skomentuj


                            #58
                            Niunia84 Ja też przy drugim porodzie omal nie zeszłam. Przez godzinę ratowali mi życie. Rozumiem co czujesz. Moje słonko ma 6 miesięcy a ja nadal dochodzę do siebie.
                            Jednak kiedy na niego patrzę stwierdzam, że warto było zaryzykować.
                            Trzymaj się i nie wspominaj tego co złe. Mnie osobiście trochę pomaga.

                            Skomentuj


                              #59
                              Może za dużo o tym myślisz?
                              korzystaj z każdego dnia, baw się z dzieckiem i nie myśl! a na pewno niespodzianka nadejdzie w niespodziewanym momencie!
                              POWODZENIA
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                #60
                                Dzięki!
                                promyczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X