Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • anusia_100
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    przede wszystkim dużo spokoju, spacerki, dużo snu no i wyprawkę trzeba było skompletować , piękny czas

    Leave a comment:

  •    
       

  • agniecha1793
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    ja sie nie przygotowywalam do ciazy. Jak dowiedzialam sie ze jestem dopiero zaczelam stosowac witaminki, bo po prostu nie myslalam ze tak szybko uda nam sie splodzic dzidzie

    Leave a comment:


  • Jolcia777
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Wyprawkę przygotowałam tuż przed porodem. Przed ciążą przebadałam się i zaczęłam brać kwas foliowy.

    Leave a comment:


  • inesita28
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Ja już na 3 miesiące przed ciążą brałam kwas foliowy. Co do wyprawki to czekałam do pewnego miesiąca ciąży, żeby na wszelki wypadek, gdyby coś się stało, nie było mi żal i przykro. Ogólnie to dobre nastawienie, samopoczucie, entuzjazm, czytanie książek, czasopism, poradników, gromadzenie materiałów na temat pielęgnacji niemowlaków, psychiczne przygotowywanie się na poród. Szkoła rodzenia. Częste rozmowy z mężem na temat nowych ról. Ogólnie ciążą to piękny okres wyciszenia się, uspokojenia się, nadziei i radości.

    Leave a comment:


  • W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Przyjmujecie specjalne witaminy?Kompletujecie wyprawkę?A może wiadomość o ciąży była dla Was zupełnym zaskoczeniem?
       
Working...
X