Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • mikaa997
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Jak to mówią najważniesze żeby dziecko było zdrowe, resztę tak na prawdę się zorganizuje czy nowe ciuszki dla dziecka czy inne sprzęty

    Leave a comment:

  •    
       

  • agrafka13
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Natura w formie upartego maluszka, które nie chce się ujawnić kim tak naprawdę jest.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Ale właśnie miałam na myśli to że rodizce chcą wiedzieć, lekarz im mówi a natura płata figle i rodzi się np synek samiast córeczki

    Leave a comment:


  • agrafka13
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    U znajomych miał być dziewczynka a urodził się chłopak. Do końca lekarz mówił o córce. Różnie to z tym bywa. Ja już bym wolała nie wiedzieć jaka bedzie płeć, niż właśnie tak mieć.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Mówi się że jak lekarz wypatrzy chłopca to już raczej tak będzie. Ja w rodzinie mam przypadek że mówiono na 100 % dziwczynka a wyskoczył synek :P

    Leave a comment:


  • agrafka13
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
    w piątek poznałam. Będzie chłopak z dużym prawdopodobieństwem jak zaznaczył lekarz
    i ja gratuluję. No, fakt lekarze nigdy nie mowią, że na 100%, bo gdyby okazało się inaczej to rodzice będą mieć żal do lekarza prowadzącego, a tak to zawsze może powiedzieć, ze nie do końca było widać, chociaż teraz lekarze mają na tyle dobry sprzęt, że rzadko jest pomyłka.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
    w piątek poznałam. Będzie chłopak z dużym prawdopodobieństwem jak zaznaczył lekarz
    O to super, gratulacje. Też mam synka i ostatnio zauwżyłam że ma same koleżanki Wśród moich znajomych czy w rodzinie rodzą się ostatnio same dziewczynki

    Leave a comment:

  •    
       

  • mama_dzidzi
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    w piątek poznałam. Będzie chłopak z dużym prawdopodobieństwem jak zaznaczył lekarz

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
    Ja też brałam kwas foliowy, mężowi też dawałam jak nie zapomniałam Mam nadzieję że będzie ok to już 13 tydzień
    Mama_dzidzi to już na najbliższym badaniu USG powinnaś poznać płeć dzidziusia Warunek jest taki, że dzidzia na to pozwoli Ja juz w 13. tygodniu ciąży znałam płeć

    Leave a comment:


  • mama_dzidzi
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Ja też brałam kwas foliowy, mężowi też dawałam jak nie zapomniałam Mam nadzieję że będzie ok to już 13 tydzień

    Leave a comment:

  •    
       

  • gaga11
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Ja pamiętam , że brałam kwas foliowy a mąż ferti man z kwasem foliowym . Póki lekarz mnie nie uświadomił ja nie wiedziałam , że facetowi tez takie rzeczy sa potrzebne.

    Leave a comment:


  • justyna612
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    ja przyjmowałam kwas foliowy jeszcze przed zajściem w ciążę no i od około 6 miesiąca zaczęłam kompletować wyprawkę bo wiedziałam że kupowanie wszystkiego na raz za bardzo uszczupliłoby naszą kieszeń

    Leave a comment:


  • szczesliwa00
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Kwas foliowy zaczęłam brać jak zaszłam w ciąże. Jeśli chodzi o wyprawkę to z pierwszym dzieckiem od połowy ciąży coś kupowałam. Teraz w drugiej ciąży praktycznie wszystko mam, a resztę kupiłam przez internet też dość szybko ze względu na rozwarcie od 26 tygodnia ciąży.
    Wszystko o kompletowaniu wyprawki znajdziesz tutaj: https://pl-pl.facebook.com/
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • necia_2812
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    Ja gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży nie mogłam się doczekać, aż zacznę kompletować całą wyprawkę. Jakiekolwiek zakupy zaczęłam robić dopiero gdy minęła połowa ciąży natomiast już od początku razem z mężem zaczęliśmy wybierać imiona dla dzidziusia. Witaminy zaczęłam brać gdy już byłam pewna o ciąży.

    Leave a comment:


  • mnadrakowska
    replied
    Odp: W jaki sposób przygotowujecie się do narodzin?

    kwas foliowy co najmniej trzy miesiące przed planowanym zajściem w ciążę... wyprawka? pod koniec ciąży a tak to sporo czytałam fora, książki co i jak

    Leave a comment:

       
Working...
X