Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to ciąża :( ????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy to ciąża :( ????

    witam. ostatni okres mialam 1 września. problem z tym ze cykle mam tak rozne ze nic mnie juz nie zaskoczy raz jest to 28 raz 35 zdaza się i do 40.. no ale trochę już mija ten czas i nie wiem co mam myslec. test zrobilam ale wyszedl negatywny czy jest szansa ze bede w ciazy moze go powtorzyc czy raczej sie nie ludzic ?
  •    
       

    #2
    Odp: czy to ciąża ????

    widzę, że informacja o ciazy raczej nie bedzie nalezala do tych szczesliwych... no coz... test wypadalo by powtorzyc tak po3dniach od pierwszego, jak znow bedzie negatywny a okres nie nadejdzie to najlepsza bedzie wizyta u gina


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: czy to ciąża ????

      staram sie wlasnie ale nie wychodzi mi zajscie

      Skomentuj


        #4
        Odp: czy to ciąża ????

        Absolutnie się nie martw dzidziusia na pewno będziesz miała! Jeżeli chodzi o testy , to są one raczej niezawodne ( 99% pewności) - tak było w moim przypadku. Jest jednak zawsze ten jeden1 % niepewności, wiec warto test powtórzyć. Powodzenia

        Skomentuj


          #5
          Odp: czy to ciąża ????

          Ja tez wlasnie sie zastanawiam czy czasem nic sie nie dzieje ze mna..
          mianowicie ostatnie krwawienie zaczelam 1 pazdziernika, wiec kolejna miesiaczke mialam dostac 28-go pazdziernika. Dzis mamy 1 listopada i nic ale od 28-go mam schiza ze zaraz dostane, tak jakos mi mokro i troche tego przezroczystego sluzu mi wychodzi ale nie krew:/ i nie wiem co myslec. Testu nie robilam, 12-go.10. mialam stosunek ostatni ale jestem pewna ze nie doszlo do zaplodnienia(skonczyl na zewnatrz) I teraz nie wiem czy miesiaczka mi sie nie spoznia poprostu ze zdenerwowania ze moze jednak, albo ze stresu?
          A nawet mnie brzuch i kregoslup boli jak przy okresie. O co chodzi?

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #6
            Odp: czy to ciąża ????

            insomnia mozesz miec niekrwawą miesiaczke, j a tak czasem mialam, bo wiem ze ialam owulacje i krwawienie sie poprostu nie pojawialo- przez anemie, wysilek itp- trenowanie wyczynowe ;

            ale to ze stosunek przerywany to jednak nie jest 100% pewnosci ze choc jeden szczesciaz nie przeskoczyl... bo w wydzielinie poprzedzajacej wytrysk tez zdazaja sie zywe i zdolne jegomoscie plemniczki...

            Skomentuj


              #7
              Odp: czy to ciąża ????

              Pieczulko dzieki ze odpisalas i wiesz robilam dzis test i wyszedl negatywny, takze pewnie masz racje sprawdze dla pewnosci jeszcze za pare dni i wtedy umowie sie na wizyte do lekarza.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: czy to ciąża ????

                nie ma co się załamywać, tylko dalej starać)) powodzenia życzę
                macierzyństwo

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: czy to ciąża ????

                  Akurat w moim przypadku zalamka bylaby ciaza;p narazie nie mam jak "byc" w ciazy, tak za rok moze bedzie okej
                  A tak poza tym to w ciazy nie jestem, dzis mam 5 dzien okresu ale musze przyznac, ze myslalam, ze jednak.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: czy to ciąża ????

                    hej ja mam podobnie jak zalozycielka postu
                    teraz powinnam miec @dzis a nie dostalam poczekam do konca tyg jak nie przyjdzie to znaczy pewnie ze jestem dzis mialm miec wizyte u lekarza ale sie nie udalo mam za tydz
                    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X