Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

    [IMG]http://************************************************/07de27c8da19.jpg.html[/IMG]Witajcie dziewczyny, otóż mam na prawdę spory dylemat i nie wiem co mam o tym sądzić dlatego chciałam się doradzić . Brałam tabletki antykoncepcyjne przez krótki czas ponieważ nie było innej możliwości uregulowania mojej miesiączki. Zdecydowaliśmy się z mężem na dziecko. Odstawiłam tabletki 11 sierpnia,po czym 12 dostałam krwawienia . Od 16 sierpnia współżyłam z mężem bez zabezpieczenia do około 11 września niemal co drugi dzień. Dnia 18 września z powodu nie przychodzącej miesiączki wykonałam pierwszy test ciążowy ( pre-test) ku mojemu zdziwieniu pojawił się niemal że niewidoczny,a dokładniej widoczny przy ustawieniu pod odpowiednim kontem pod światłem- cień w miejscu pola testowego. Jednak nie byłam pewna w 100 % czy sobie tego nie wmówiłam. Postanowiłam poczekać jednak do obecnej chwili nie mam miesiączki . Dziś rano wykonałam drugi test (bobo-test) , podczas czekania na wynik ciągle na niego patrzyłam pojawiła się lekka kreska,która po chwili zniknęła w miejscu pola testowego- myślałam,że zwariowałam. Odłożyłam test a po upływie 10 minut zobaczyłam ten obraz,który tam utrzymuje się do teraz
    Myślicie,że to może być ciąża czy może błąd testu? Błagam doradźcie bo już sama nie wiem co o tym myśleć,może któraś z was była w podobnej sytuacji .Jeśli tak to po jakim czasie wykonała test na którym zobaczyła śliczną drugą ,grubą ,różową kreskę ?
    Czekam na odp
  •    
       

    #2
    Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

    Słaba kreska bo zamało hormonow,test jest wiarygodny po jakieś 6 dniach od mniemanego zapłodnienia.Poczekaj jeszcze ze trzy dni i powtórz test bo do lekarza to najlepiej pojść po miesiącu jak bedziesz pewna bo nawet nie zleci ci badań bo nic nie będzie wyczowalne ani widoczne.Ale pamiętaj pierwsze badanie niech bedzie przed 10 tygodniem ciąży bo teraz trzeba miec papier bo nie dostaniesz becikowego.Nie panikuj jak ma być dzidziuś to będzie, na początku hormony szaleją jeszcze twoj organizm moze odczować zmiany po tabletkach.Poczekaj do terminu 2 miesiączki jak nie bedzie nic to wal do gina jak w dym.


    Skomentuj


      #3
      Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

      Ja jak zrobilam 1 test (w dniu spodziewanej miesiaczki) mialam tak cienka kreke ze moj maz jej nie zauwazyl a dzis moja corcia ma prawie 4 miesiace kolejne testy powtarzalam przez 2 kolejne dni i kreska byla co raz grubsza Powodzenia.
      ps. po czasie dluzszym niz 5 min nie powinno sie odczytywac wyniku tesu poniewaz moze byc bledny.
      Last edited by czarna2532; 26-09-2011, 17:41.


      Skomentuj


        #4
        Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

        Przy pierwszym synku pierwszy test wskazał brak ciąży, a po kilku dniach była już gruuba krecha. Przy drugim synku pierwszy test był super niewyraźny - taki jakby cień kreski, drugi test po kilku dniach był już bardziej wyraźny. Tak więc moja Droga.... chyba będzie Was więcej za niespełna roczek
        Ech... a tak w ogóle to aż nieprawdopodobne jak ten czas szybko leci... niedawno tylko test, brzuszek, a teraz już takie duuuże dzieciaczki

        Pozdrawiam cieplutko !!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

          i u mnie tak bylo pierwszy test po tygodniu bo po prostu czulam ze jestem - choc wtedy akurat nie za bardzo jeszcze chcialam - i byl wlasnie taki jakby cien... potem drugi test trzeci i za kazdym razem wyrazniejszy no a potem to juz gina i potwierdzenia

          teraz bylo podobnie tylko dla potweirdzenia chodzilam codziennie przez kilka dni na hcg czyli badanie hormonow i to najlepszy wskaznik bo jak przyrasta to znaczy ze jest Powodzenia i napisz jak tam!!!


          Skomentuj


            #6
            Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

            u mnie kreska tez byla ledwo widoczna
            nie wariuj tylko idz do lekarza i tyle, a jak nie to zrob test za jakies2-3dni i bedziesz pewna


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #7
              Odp: kobitki pomóżcie, II kreska grubości włosa!

              tez mysle zrob test z krwi to bedziesz pewna a nie bedziesz fiksowala, teoretycznie moze byc tak ze to poprostu tak wyglada na tescie, jednak jak nie bylam w ciazy na tescie wychodzila tylko i wylacznie jedna kreska, zadnego cienia, czy nawet na chwile (tylko przy wedrowce moze tam troche wolniej przechodzil kolor, ale nie pojawiala sie nigdy kreska) a stosowalam troche tych testow w swoim zyciu.
              moze masz slabe stezenie hormonu w sikach i tyle, polecam krew zebys mogla na spokojnie przezywac pierwsze chwile ciazy a nie w zawieszeniu czy tak czy nie, krew sie nie myli

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                Ostatni okres miałam od 12 do 16 sierpnia, potem rozpoczęłam starania o dziecko które trwały do 11 września, 20 września zrobiłam test i zobaczyłam coś takiego:
                http://fotofotki.pl/images/5udec1ul3fem011jb3ec.jpg czy któraś miała podobna sytuację? .. jednak to nie wszystko 26 dostałam okres, jednak był dużo bardziej skąpy,a dziś to już tylko kilka plamek niemal że w ogóle. Towarzyszą temu skurcze i tak jakby ssanie w macicy , którego nigdy wcześniej nie czułam. Myślę,że jutro powtórzę rano test jednak chciała bym znać wasze zdanie na ten temat.Poza tym mam mdłości i ciągle chcę mi się spać .

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                  No Kochana, wszystko wskazuje na to, że jesteś w ciąży... 26 to nie byl okres tylko plamienie, ktore w ciazy czasem wystepuje... ja mialam ta druga kreseczke jeszcze mniej widoczna (prawie wcale) jesli jutrzejsza kreska bedzie bardziej widoczna to lec do lekarza


                  ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                  IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                  ---------------------------------------------------

                  Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                    Mnie to ewidentnie wyglada na ciaze Tez bym tak chciala
                    GRATULUJE





                    ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
                    http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                      Do gina....udokumentuj swoją wizyte bo becikowego nie dostaniesz jak bedzie to powyzej 10 tygodnia....no gratuluje cięzarowko


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                        Koliberek a co znowu ten przepis wszedł w życie???
                        Bo jak ja Olgę rodziłąm to trzba było potwierdzić 1 wizyte u gina
                        Dla mnie dziwny ten tesy jakby tak krecha ciązowa "domalowana"


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                          jak dla mnie test jest jaknajbardziej pozytywny, ale potwierdz go jeszcze teraz po krwawieniu i do lekarza raz dwa trzy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                            W takich przypadkach trzeba zrobić od razu drugi test dla swojego upewnienia się ...A następnie wizyta u ginekologa...
                            Adaś ur.09.2008.
                            Michałek
                            [Iur.02.2011 o [/I]

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o moim teście ciążowym

                              Przepis jest cały czas aktualny,a krecha jak namalowana ale ta druga jest wazna-hormon jest aktywny a pierwsza zawsze moze byc slabsza.Dla pewności mozna powtorzyc w końcu 9 zł to nie majątek i śpi sie spokojnie.


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X