Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy zajść w ciążę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy zajść w ciążę

    Witam serdecznie wszystkie Panie, chociaż nie tylko. Mam pytanie, może niektórym z Was wyda się ono banalne, no ale cóż-nie każdy jest Alfą i Omegą-nawet w tak prostych sprawach. Otóż bardzo bym chciała, zajść w ciążę tak, żeby dzidzia urodziła sie w marcu_najlepiej na początku-ale to juz nie jest takie istotne. I właśnie moje pytanie brzmi kiedy powinnam zajść w ciążę? Oczywiście zakładając, że uda się zaraz w pierwszym miesiącu starań-chociaż dobrze wiem, że takie założenia z reguły nijak się mają do stanu faktycznego ale jednak chciałabym wiedzieć. Zdaję sobię sprawę z tego oczywiście, że nie załapie się już na urodzenie w marcu 2011r ale na 2012 jest szansa? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam wszystkie dobrze poinformowane Panie
  •    
       

    #2
    Odp: Kiedy zajść w ciążę

    ciąża trwa 40tyg... sama więc sobie możesz obliczyc... jakos na przelomie maja/czerwca


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kiedy zajść w ciążę

      Ja urodziłam swoją drugą córkę 1 kwietnia,poczęcie było w połowie czerwca,urodziłam dzień przed terminem więc starajcie się tak jak napisała ja-mamusia(zaszłam w ciążę za pierwszym razem).A możesz napisać dlaczego akurat zależy Ci na marcu..?Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kiedy zajść w ciążę

        To jest pytanie retoryczne? czy da się zaplanować którego dnia spadnie deszcz? Może będę uszczypliwa, ale w takim przypadku musisz założyć że za pierwszym razem się uda. A jak nie będzie to marzec tylko kwiecień to co?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kiedy zajść w ciążę

          Napisane przez giagia Pokaż wiadomość
          To jest pytanie retoryczne? czy da się zaplanować którego dnia spadnie deszcz? Może będę uszczypliwa, ale w takim przypadku musisz założyć że za pierwszym razem się uda.
          Jeśli wszystko jest fizycznie, biologicznie ok i rozpoznacie dzień owulacji to z bardzo dużym prawdopodobieństwem uda się za pierwszym razem

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kiedy zajść w ciążę

            Mi się udało za pierwszym razem
            Olejek arganowy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kiedy zajść w ciążę

              Napisane przez Nataeelll
              Dziewczyny polecam, super strona

              OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko.

              Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58...f1a54732f91978
              Piszesz o tym w każdym poście! Nie zaśmiecaj proszę forum bo niektórzy naprawdę to czytają!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kiedy zajść w ciążę

                trzeba mieć naprawdę farta by udało się wszystko tak jak sobie zaplanujemy...

                Skomentuj

                       
                Working...
                X