Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

In vitro do skutku II edycja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    In vitro do skutku II edycja

    Hej dziewuszki! Wiecie, że ruszył nowy program in vitro do skutku? Znalazłam informacje na forum naszego bociana. Tam jest link do opisu programu i specjalnej strony, gdzie można przeczytać coś więcej o programie: http://www.invitrodoskutku.pl/. Ostatnio byłam w klinice z wizytą, ale nikt nie wspominał, że program rusza. Hehe, wiosenną niespodziankę nam zrobili
  •    
       

    #2
    Odp: In vitro do skutku II edycja

    Tylko przyklasnąć takiej akcji.

    Szkoda tylko, ze trwa krotko i kwalifikacje trwaja do 4 sierpnia
    Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

    Skomentuj


      #3
      Odp: In vitro do skutku II edycja

      Ja myślę, że to długo, szczerze mówiąc. Bo w tym czasie zdąży się zgłosić sporo pacjentek. A same zabiegi, leczenie itd. pewnie będą trwały długo dłużej. Ciekawe ile się pań do tego sierpnia zgłosi

      Skomentuj


        #4
        Odp: In vitro do skutku II edycja

        No z pewnoscią wielu się uda w to nie watpie. Dobrze rowniez, że akcja robi się cykliczna. A bierzesz moze w niej udzial? Jak to wyglada?
        Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

        Skomentuj


          #5
          Odp: In vitro do skutku II edycja

          Napisane przez gliniu Pokaż wiadomość
          No z pewnoscią wielu się uda w to nie watpie. Dobrze rowniez, że akcja robi się cykliczna. A bierzesz moze w niej udzial? Jak to wyglada?
          Nie, moja koleżanka bierze udział Wiem, że już się zarejestrowała na badania kwalifikacyjne i zrobiła amh a jej partner fragmentację plemnika. Muszę ją namówić, żeby wskoczyła na to forum z nami i się podzieliła wrażeniami, ale nie jest zdigitalizowana za bardzo :P:P

          Skomentuj

                 
          Working...
          X