Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

    jak sie weżmie ostatnie pudełko tabletek czy lepiej odczekac?Mam jeszcze cztery tabletki i niew iem czy zabezpieczac sie potem jeszcze przez miesiąc innymi sposobami i odpocząc od hormonow, czy mozna juz odrazu?bo sama juz nie wiem.
  •    
       

    #2
    Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

    gajunia a co mowi ulotka dolaczona do opakowania i lekarz ktory ci pigulki przepisal?
    Ja czesto slyszalam ze trzeba rok odczekac zeby hormony sie ustabilizowaly ale wszystkie moje kolezanki po prostu odstawily i zabraly sie "do roboty" a dzis sa mamami zdrowych dzieci.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

      Nie uważam żeby to był dobry pomysł. Najlepiej będzie jeśli Twoje ciało odpocznie od chemii. Parę miesięcy,w tym czasie dobrze by było ,abyś zadbała o witaminy w swojej diecie ale tylko o te naturalnie przyswajalne. Odpoczęła ,nabrała sił i energii bo dla przyszłej mamy to wszystko jest potrzebne.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

        dziekibo z pierwszym dzieckiem miałam tak, ze bralam cały czas tabletki, a potem nie wzielma i odrazu zaszlam w ciąże.było wszytsko ok ale teraz troche sie boje.dlatego dziekuje Wam bardzo za rady

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

          ja przed pierwszym dzieckiem też brałam tabletki, odstawiłam i od razu zaszłam w ciążę wszystko było w porządku. nie ma przeciwwskazań na zachodzenie w ciążę od razu po tabletkach. często właśnie zachodzi się bardzo szybko i u mnie i u znajomych koleżanek tak właśnie było, za pierwszym razem.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

            a ja z kolei brałam tabletki parę ładnych lat, i teraz mam problemy z zajściem w ciążę. Obecnie na rynku znajdują się tzw bezpieczne tabletki, że nie ma przeciwwskazań, do starania się o dziecko zaraz po ich odstawieniu. Ja niestety brałam takie, że cykl po ich odstawieniu diametralnie się zmienił a gospodarka hormonalna wracała do siebie parę miesięcy ;/ Osobiście radzę trochę odczekać, bo wiadomo lek to lek i każdy w jakiś sposób wpływa na organizm. Pozdrowionka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

              ogólnie słyszałam, że niby miesiąc wystarczy, ja odczekałam 3 miesiące i się udało

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

                widzę, że reanimujesz jakieś stare wątki ;p;p

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

                  czepiasz sie mnie troszkę ... może posty są faktycznie stare, ale wciąż czytane... może własnie warto trochę je odnowić ... ostatnio rozmawiałam ze znajomą, która mówiła mi że posiłkuje się właśnie takimi postami i warto czasami odnowić je... ja sama też chętnie czytam te tematy, cieszę się że jest tyle tematów... dowiaduje się wielu rzeczy a przy tym również sama od siebie mogę sie wypowiedzieć... chyba właśnie po to są te fora, prawda? mi sprawia to przyjemność... przeciez przez to że post jest stary nie będę dublowała i tworzyła podobngo pytania, by było świeże ...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

                    no coś Ty nie czepiam się przecież są uśmiechnięte buźki. Napisałam tak z przymrużeniem oka. Ja sama uwielbiam pisac na forach i naprawdę wiele się dowiaduję. Jak sama komuś moge coś poradzic, to chętnie to robię. Wiem, że wiele dziewczyn nie pisze, tylko podczytuje, dlatego warto dzielic się swoją wiedzą pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy mozna starac sie o dziecko zaraz po tym....

                      dokładnie, a jest to naprawdę wciągające... w sumie każda z nas już w pewnym wieku ma jakiś bagaż życiowy za sobą i w wielu przypadkach może pomóc, doradzić, albo po porostu wypowiedzieć się

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X