Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okres się spóźnia :(((

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Okres się spóźnia :(((

    Spóźnia mi się już tydzień miesiączka, ale boję się zrobić test, teraz nie bardzo chciałabym mieć dziecko, chyba nie jestem jeszcze gotowa...
  •    
       

    #2
    zrob najelepij test jak najszybciej zeby wywiac watpliwosci z glowy... chyba prawie kazda kobieta bedac pierwszy raz w ciazy mysli o tym ze nie jest gotowa choc wczesniej nawet sie o to starała i chciala..ja takie mysli mialam w 8-9 miesiacu ciazy i nawet 2 tyg po urodzeniu córci.Teraz nie mam juz zadnych watpliwosci i chce miec wiecej dzieci juz jestem gotowa. Spokojnie, a moze to tylko wynik stresu.Rozluznij sie teraz i przestan o tym myslec, moze to blokada.

    ale ja bym juz leciała po test
    Kinia & Aminka

    Skomentuj


      #3
      Dziewczyno, koniecznie zrób test! Spóźniona miesiączka, to naprawdę wcale nie musi być od razu ciąża!!!

      Skomentuj


        #4
        No i co z tym okresem?

        Skomentuj


          #5
          Dzięki kochane za odzew!!!
          Nie robiłam tego testu, bo spanikowałam chyba za bardzo, ale miesiączka się w końcu pojawiła. W sumie jak na mnie to sporo spóźniona, bo raczej mam dość regularnie. Dlatego dopadł mnie stres i pewnie z tego to opóźnienie... ufff...

          Skomentuj


            #6
            To w tym wypadku cieszymy się z Tobą! I mniej stresu na przyszłość!

            Skomentuj


              #7
              No to dobrze, że u ciebie wszystko się wyjaśniło! Myślę, że jeśli ci się jeszcze zdarzy coś takiego, to od razu rób test. Wtedy wszystko szybko wiadomo i nie trzeba się specjalnie zamartwiać
              Pozdrawiam!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
                Spóźnia mi się już tydzień miesiączka, ale boję się zrobić test, teraz nie bardzo chciałabym mieć dziecko, chyba nie jestem jeszcze gotowa...

                Witam. Jesli jeszcze nie jesteś gotowa na dzidziusia to może lepiej sie zabezpieczaj z partnerem, bo później sama widzisz jak jest, stres i nerwy a z potomstwa trzeba sie cieszyć
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Z zabezpieczaniem się to racja, ale nie zawsze jest przecież 100% pewności... Może tak było u rozgwiazdy?

                  Skomentuj


                    #10


                    To dobrze, ze historia skonczyla sie po Twojej mysli
                    pozdrawiam,
                    D

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      witam
                      mi okres spóźnia się już 3 tygodnie robiłam test tydzień temu i wyszło że nie jestem w ciąży (muszę zaznaczy ze mam prawie 2 letnie dziecko, odstawiłam ja od piersi gdy miała 5 miesięcy, a teraz gdy dusze na pierś wylatuje mi mleko nie wiem sama czy stres możne tez to spowodować takie zachwiania ?????????????????

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez MIKI26 Pokaż wiadomość
                        witam
                        mi okres spóźnia się już 3 tygodnie robiłam test tydzień temu i wyszło że nie jestem w ciąży (muszę zaznaczy ze mam prawie 2 letnie dziecko, odstawiłam ja od piersi gdy miała 5 miesięcy, a teraz gdy dusze na pierś wylatuje mi mleko nie wiem sama czy stres możne tez to spowodować takie zachwiania ?????????????????
                        miki26z tymi testami to jest różnie,jak mi sie spozniala miesiaczka ok14dni to zrobilam 5 testów ciazowych,za 1i 2 razem wyszlo ze nie jestem w ciazy,za 3 razem wyszlo ze jestem a za 4 i 5 znowu ze nie jestem a byłam juz w 7 tygodniu ciaży i dopiero lekarz gin skierowal mnie na badanie krwi i to ostatecznie potwierdzilo ze jestem w ciazy.
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Mi sie spoznia ponad 2 tygodnie i też zrobiłam test i wyszlo że nie jestem.Wtakim razie bede musiała powturzyc test

                          Skomentuj


                            #14
                            Mi też się spóźnia

                            mi się spóźnia jeden dzień strasznie mnie boli brzuch .Bolą mnie też piersi mam ochotę zrobić test ale czuje że zaraz okres dostanę a Tu kicha może to wszystko ze stresu miałam przerwe w tabletkach i tu takie stresy

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja jak mi sie spóźniała 2 dni miesiączka też myślałam że dostane okres bo bolał mnie brzuch i piersi ale wyszło że jestem w ciąży i to już 21 tydzień i jestem mega szczęśliwa
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X