Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Mam Staraczek

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Klub Mam Staraczek

    Kochane bardzo wam dziękuje.kupie oliwkę bambino bo mam do niej sentyment ,moja córka jej używała kiedyś.Z mdłościami mi się trochę poprawiło ale zaczęły się zaparcia więc dietę muszę jeszcze bardziej urozmaicić ,och i tak będzie do końca ciąży,ale co się nie robi,wszystko da się wytrzymać

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Klub Mam Staraczek

      Bajtel ja używam oliwki BOBINI BABY i osobiście uważam, że jest lepsza i ma ładniejszy zapach. Jeśli chodzi o zaparcia to też mi dokuczają i mój ginek polecił mi LACTILOSUM jest to syrop dla dzieci ale skuteczny i bezpieczny w ciąży a do tego dużo suszonych owoców ale trzeba lubieć. Mnie piersi bolały przez 3 miesiące a teraz tylko brodawki dokuczają a piersi sobie rosną. Kłucia miałam w całym podbrzuszu i obu jajnikach ale minęły chyba w 3 miesiącu. Zazwyczaj wiele dolegliwości ustępuje po 3 miesiącach. Pozdrawiam...


      Skomentuj


        #63
        Odp: Klub Mam Staraczek

        bajtel kłucia mi przeszły ok 10-11 tc, tem mi skakała raz była 37.3 późnij 36.9 zadzwoniłam do gina i powiedział żebym tak bardzo tą tem się nie przejmowała ja do tego miałam dreszcze. A piersi raz bolą a raz w ogole

        Skomentuj


          #64
          Odp: Klub Mam Staraczek

          kochane bardzo wam dziękuję to wspaniale tak poczytać i wzajemnie się dokształcać ,super .Ja ogólnie fizycznie czuję się żle taka wypluta i zmęczona nawet rano i nic mi się nie chce a pracować trzeba .miłego dzionka wam życzę i papa ....oliwkę idę dzisiaj kupić i skuszę się na bobini

          Skomentuj


            #65
            Odp: Klub Mam Staraczek

            Hej Mamusie. Co u Was słychać? Jak samopoczucie...? Bo moje fatalnie. Jestem tak przeziębiona, że nawet oddychać nie mogę a do tego ten wredny kaszel. Może macie jakieś domowe sposoby na kaszel bo nie chcę brać antybiotyku ze wzglęu na maleństwo. Buźka...


            Skomentuj


              #66
              Odp: Klub Mam Staraczek

              Anet kochana ja niedawno przechodziłam przeziębienie więc wiem jaka to męka bez leków. Oprócz miodu,malin,cytryny i czosnku polecam syrop z cebuli.Obraną cebulkę pokrojoną zasypujesz cukrem i czekasz na sok. Ja kaszlu nie miałam ale robię taki syrop bo pomaga moim domownikom. zapach nieciekawy ale w smaku może być

              Skomentuj


                #67
                Odp: Klub Mam Staraczek

                A co tu tak pusto??????????????wymiotło czy co?????????????

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Klub Mam Staraczek

                  Hej dziewczyny. Faktycznie pusto na tym wątku. Czasami się zastanawiam dlaczego...? Albo przez nasze samopoczucie albo dlatego, że mamy swoje szczęścia w brzuszkach i już się nam nie chce za bardzo rozpisywać. Ja przez ten tydzień miałam urwanie głowy bo robiliśmy remont sypialni żeby zdążyć ze wszystkim przed narodzinami. We wtorek mam wizytę u gina i mam nadzieję, że maleństwo pokaże nam swoją płeć. Pozdrawiam Was gorąco!!!


                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Klub Mam Staraczek

                    Anet miałaś badania USG -przezierności karkowej ? wiesz może coś więcej na ten temat ?????

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Klub Mam Staraczek

                      Witajcie dziewczyny mam na imie agata i jest to moja już druga ciąża!! Mam nadzieje ze zagoszcze u was na dłuzej i bedzie milo nam se rozmawialo!. Bo poki co tam gdzie wchodze tam uciekaja mam nadzieje ze straszna nie jestem hihi.
                      Pozdrawiam i zycze milej nocy



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Klub Mam Staraczek

                        Hej Dziewczynki. Faktycznie pusto tuaj jakoś.... Fajnie, że pomalutku dołączają do nas nowe mamusie. Serdecznie witam.
                        Bajtel USG mam na każdej wizycie u gina czyli raz w miesiącu a przezierność karkową dziecka ginek sprawdzał 2 razy i wiem tylko tyle, że im mniejsza tym lepiej. Nie pamiętam w którym tc ale na drugim badaniu stwierdził, że się zmniejszyła więc jest dobrze. A tak poza tym to na 99% będziemy mieli drugą córeczkę. Pozdrawiam Was mamuśki!!!


                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X