Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Mam Staraczek

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Klub Mam Staraczek

    Pewnie ze będzie dobrze,bedziemy razem rodzić

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Klub Mam Staraczek

      Wiesz co się dzieje na wątku starających sięDużo nas będzie Następne 3 doszły
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        #48
        Odp: Klub Mam Staraczek

        Tak wiem,podczytuję.Wysypało ciężarówek jak grzybów po deszczu,GRATULACJE dla przyszłych mamusiek.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Klub Mam Staraczek

          Ejonczyk bądź dobrej myśli. Ja kiedy robiłam test 4 dni po spodziewanej @ wyszła mi jedna kreska bardzo widoczna a druga taka, że ledwo ją było widać, ale ja wiedziałam, że się udało bo piersi miałam bardziej jędrne i pełniejsze niż normalnie, kłucia jajników i bóle podbrzusza których wcześniej nie było. Myślę, że powinnaś się cieszyć. Całuski...

          Viki ja poczułam delikatne ruchy w 16 tc a takie już bardzo odczuwalne w 17 tc. Jeśli chodzi o dania to nie mam żadnych bo w ogóle u mnie z jedzeniem to jest różnie. Jem tylko wybrane produkty bo nie wszystkie mi służą np. nie mogę jeść pieczonego mięsa bo mi wątroba wysiada i muszę brać nospę, unikam tłustych rzeczy i nie przełkne mięsa mielonego, po mandarynkach dostaje takiej wysypki, że oszaleć można. Mam nadzieję, że na kolejnej wizycie poznam płeć dziecka bo jak narazie jest tak położone, że nie widać.

          Pozdrawiam Was Kochane !


          Skomentuj


            #50
            Odp: Klub Mam Staraczek

            Cześć dziewczynki i znów mam dwie kreski ,mam nadzieję że zostanę z wami na całe 9 miesięcy,pozdrawiam! Ostatnio się nie udało ale teraz jestem w lepszej kondycji i dobrej myśli bjawy mi się nasilają i mdłości też,buziaczki dla was kochane ciężarówki hi hi
            Last edited by bajtel; 21-01-2010, 09:21.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Klub Mam Staraczek

              No dziewczynki widzę, że z nowym rokiem nas coraz więcej... i oby tak dalej. Bajtel wielkie gratulacje i głowa do góry... będzie tylko lepiej. Pozdrawiam ...


              Skomentuj


                #52
                Odp: Klub Mam Staraczek

                Dziewczyny ale super że wam udało!!!!!!!! Nowe mamusie trzymam kciuki, teraz dużo wypoczywajcie

                anet2202 nie mogę doczekać jak bede czuć ruchy dziecka, wiem że to może głupie ale wydaje mi się że "słabo" mi rośnie brzuch Ty miałaś mniej więcej w 15 tc już mocno widoczny? Pewnie przesadzam ale to moja pierwsza ciaża iu wszystko jest takie dziwne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Klub Mam Staraczek

                  Bajtel wielkie gratulacje i głowa do góry... będzie tylko lepiej. Pozdrawiam ...
                  __________________ bardzo dziękuję i całuję was wszystkie kobitki

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Klub Mam Staraczek

                    dziewczyny jak umieściłyście ten suwaczek ciążowy? Też bym chciała

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Klub Mam Staraczek

                      Viki ja jestem prawie w połowie ciąży i jeszcze nie bardzo widać, że to ciąża. Jak na początku zeszczuplałam 3 kilo tak do tej pory nie przytyłam ani kilograma. Myślę, że to wszystko zależy od organizmu każdej z nas, w pierwszej ciąży przytyłam 23 kilo a córcia ważyła tylko 3 kilogramy i mam nadzieję, że teraz nie przekroczę 10 kilo. A brzuch powięszył mi się chyba w 17 tc. Nie martw się... jeszcze troszkę a też będziesz miała śliczny krągły brzuszek.
                      A jeśli chodzi o suwaczek to kliknij na jakiś u którejś z nas i otworzy się strona a tam wybierasz suwaczek ciążowy a potem krok po kroku będzie co masz dalej robić. Potem jak będziesz miała kody to musisz jeden z nich skopiować w swój podpis w ustawieniach na forum i gotowe. Powodzenia.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Klub Mam Staraczek

                        udało się!! mam suwaczek

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Klub Mam Staraczek

                          Cześć wszystkim,
                          Postanowiłam odwiedzić i ten wątek :-)
                          Po 10 miesiącach oczekiwań w moim brzuszku rośnie dzidzia


                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Klub Mam Staraczek

                            Hej dziewczynki postanowiłam do was wpaść na chwilkę i mam kilka pytań!

                            Czy tempka to cały czas będzie podwyższona?
                            A piersi to do kiedy będą tak dokuczać i się rozrastać?
                            A te kłucia w boku ustąpią?
                            Czym smarować brzuch żeby nie mieć rozstępów,macie jakieś sprawdzone sposoby?

                            po 11 miesiącach oczekiwań w moim brzusio tez rośnie dzidzia!!!!!

                            Całuję mamuśki!!!!!

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Klub Mam Staraczek

                              Gosiaku z tego co wiem, to tempka będzie się do końca utrzymywać, jak również piersi będą boleć i rozrastać taki już urok ciąży
                              a co do rozstępów, to ja miałam fajny kremik baby dream czy jakoś tak, kupiłam w rossmanie, ale od dziewczyn wiem, że rewelacyjnie sprawdza się zwykła oliwka bambino. ja z rozstępami nie miałam problemów, bo brzuszek rósł po mału, a i tak nie był wielki.
                              ależ sie kochana cieszę twoim szczęściem

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Klub Mam Staraczek

                                Bajtel tak zajrzałam więc tez odpowiem na Twe pytanka:
                                - mi piersi przestały dokuczać tak po 2 miesiącach, tzn przestały być aż tak
                                drażliwe na jakikolwiek dotyk. Ale fakt rozrastały się do końca ciąży
                                - ja na rozstępy na brzuszek, pupę i pośladki używałam kremu przeciw rozstępom Chicco. On kosztuje 49zł ale jest wydajny. Ja brzuszek miałam mały
                                ale zero rozstępów na brzuszku, pupie czy udach. Słyszałam też właśnie tak
                                jak Scaarlett że oliwka jest ok, ale tego nie sprawdziłam więc nie jestem
                                na 100% pewna.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X