Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Starania o dziecko po laparoskopii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Starania o dziecko po laparoskopii

    Dziewczyny nie wiem czy ktoras z was juz poruszała ten temat.
    Chciałabym sie zapytac czy ktoras z was miała robiona laparoskopie,Jesli tak to ja dłygo po niej mogłyscie sie zaczas starac o dzidzie i ile wam to zajeło.
    Czy wam to wogóle pomogło.
    Ja bede miała ja robiona za około miesiac i naprawde wiaze z nia nadzieje bo staramy sie o małego skarba juz 3 lata i nic a lekarze nie widza zadnych przeciwskazan tylko to ze jak miałam robione sono hsg to lewa strona wyszła ze nie przepuszcza płynu-ale moja lekarka powiedziała ze jakbysmy zaczekali jeszcze z dwa lata to powinno zaskoczyc ale juz nie chce czekac dlatego zdecydowałam sie na laparoskopie zeby miec pewnosc co i jak.(powiedziała tez ze sono hsg nie daje 100% wiarygodnosci tylko laparoskopia ja daje i mozna odrazu usunąc wszystkie wady)

    Dziekuje za wasze odpowiedzi z góry


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine
  •    
       

    #2
    Odp: Starania o dziecko po laparoskopii

    Widze ze zadna z was nie miała robionej laparoskopii i nie umii mi odpowiedziec na to pytanie ale to nic za nie dłygo ja przejde i wszystko opisze zeby co i jak to wyglada pozdrawiam


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj


      #3
      Odp: Starania o dziecko po laparoskopii

      Hej
      Ja miałam laparoskopię w maju, i to naprawdę super sprawa szybko dochodzi się do siebi po trzech dniach wyszłam samodzielnie z łóżka na balkon, co prawda przez tydzień chodziłam przygarbiona i było mi bardzo słabo a takżę mdlilo mnie prze tydzień ale w ogóle nie brałam leków oprzeciw bólowych, oprócz tych w szpitalu. Laparoskopia naprawdę wyjaśnia dużo jak nie wszystko, sprawdzają drożność jajowodów, macicę ,janiki i wiadomo dokładnie co jest. Ja starm się o ciążę o sierpnia, bo po zabiegu mniałam tabletki, jeszcze ciąży nie ma ale cieszę się, że się zdecydowałam bo wiadomo co jest dobrze a co nie i wiadomao jakie działania podjąć, a nie szczelać na oślep. I może sam fakt że to operacja i że cie usypiają budzi niepokój, ale naprawde strach ma wielkie oczy gorzej boję się dentysty
      Zyczę ci żeby i u Ciebi wyjaśniła co i jak.

      Skomentuj


        #4
        Dziekuje za odpowiedz viki naprawde sie tego boje ale tak jak muwisz to na pewno duzo wyjasni-i przynajmniej bede wiedziała na czym stoje bo jak narazie to nie mam pojecia-mówia ze niby wszystko jest ok a dzidzi niema 3 lata. Jak miałam hsg to mi jekaz powiedział ze lewy jajowod jest przypuszczalnie zatkany ale sono hsg nie daje 100% pewnośći takze trzeba laparon zrobic. Troche sie boje bo zawsze zy..m jak kot po narkozie no ale przezyje bo musze


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          #5
          Odp: Starania o dziecko po laparoskopii

          no fakt mdłości są uciązliwe po narkozei ja miałam przez tydzień a wszpitalu dali mi środek przeciw wymiotny i szybko i dłługo działal, w razie problemu poproś, ale w sumie jak tak pomyślę to to był jedyny przykry objaw po no i pierwsz miesiączka po zabiegu to był koszmar! Takich bóli ta ja nigdy nie miałam co 2 godziny musiałam brać środek przeciwbólowy. Ale my kobiety jesteśmy silne i zniesiemy wszystko dla naszej dzidzi. Kiedy masz termin laparo? Trochę stresu jest przed ale później to się dziwiłam , że to już Pogadaj z lekarzem o twoich obawach, i powiedz że jeśli coś wykryją np. endometriozę (tak było u mnie) to uzgodnj z lekarzem żeby ci wszystko wyczyścili, bo znam przypadki gdzie lekarz zrobił laparo stwierdził endometriozę i nic z tym nie zrobił. Mam nadzieję że ci nic takiego nie wykryją ale mówie tak zapobiegawczo
          Trzymam kciuki

          Skomentuj


            #6
            Odp: Starania o dziecko po laparoskopii

            jeśli dobrze wyczytałam to jesteś z gliwic ja z katowic, więć niedaleko, a gdzie masz zabieg?

            Skomentuj


              #7
              Zabieg mam w katowicach robiony. Juz naszczescie uzgodniłam z lekarzem ze bedzie czyszczenie jak cos by tam było-dlatego sie poddaje temu zabiegowi zeby wszystkie przeszkody usuneli ale masz racje jeszcze mu przypomne zeby potem nie było ze on nie wiedział albo ze trzeba drugi zrobic. Masz racje zapytam sie o te tabletki jak mi bedzie słabo. Najbardziej sie tej narkozy boje bo zawsze to koszmarnie przezywam no ale jak mówisz my kobitki wszystko przyzyjemy.
              Dzieki viki


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj

                     
              Working...
              X