Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy wreszcie się dowiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kiedy wreszcie się dowiem

    Witam znowu, lekarz ostatnio na USG tylko potwierdził że jestem w ciąży (jeden pęcherzyk jest w porządku a drugi się "rozmywa" i powinien się wchłonąć). Nurtuje mnie kiedy lekarz może usłyszeć serduszko dziecka i stwierdzić, że jajo płodowe nie jest puste? Okres miałam 18.04 i na wizycie kilka dni temu ponoć nie było nic widać dokładnie. Proszę o odpowiedź bo chyba zwariuję z tego czekania.
  •    
       

    #2
    Doda nic się nie bój nie martw. Majajula odpisała Ci w tamtym drugim wątku, że wypada, że jesteś w ok 4 tygodniu ciąży. Na zobaczenie bijącego serduszka jest jeszcze za wcześnie. Będzie je widać ok 6-7 tygodnia. Ale
    spotkałam się, że lekarze czekają nawet do 9 tygodnia.
    Skoro lekarz mówi, że wszystko w porządku to tak jest
    Spokojnie. Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to pisz śmiało, ale w którymś z już założonych wątków, ok ?? Bo się pogubimy kto gdzie i co Ci odpisuje
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Ja bylam w 6 tygodniu i nie bylo widac serduszka a kilka dni pozniej juz tak,spokojnie na poczatku moze byc roznie,najlepiej troche poczekac,co do slyszenia echa serca plodu to musisz jeszcze uzbroic csie w cierpliwosc

      Skomentuj


        #4
        Serduszko mojego dzidziusia biło już w 8/9 tyg.

        Skomentuj


          #5
          witam ponownie muszę się z kimś podzielić tą radością. Byłam wczoraj u gin i wszystko w porządku, widziałam swoją malutką istotkę (tzn. bardziej plamkę na ekranie) ale serduszko tak słodko pikało że aż się wzruszyłam.
          Nie wiem dlaczego ale to będzie już moje drugie słoneczko i jakoś chyba tak bardziej przeżywam niż za 1 razem.
          Pozdrawiam wszystkie mamusie, przyszłe mamusie i starające się o małe istotki. Naprawdę warto się starać!!!

          Skomentuj


            #6
            to super cieszymy sie razem z Tobą
            ja tez pamiętam jak zobaczylam pierwsze bicie serduszka mojej córeczki,to bardzo wzruszający moment..
            FROCH

            Skomentuj


              #7
              Ja płakałam jak pierwszy raz zobaczyłam bijące serduszko naszego maluszka, a było to juz na mojej pierwszej wizycie u ginki w celu potwierdzenia ciąży. Teraz ma już 6 miesięcy, rozrabia w brzuchu i wiecznie mame straszy .

              Skomentuj

                     
              Working...
              X