Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komu chłopca komu dziewczynkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Komu chłopca komu dziewczynkę?

    Jak konkretnie zaplanować chłopca? Macie jakieś rady???
    56
    TAK
    55,36%
    31
    NIE
    44,64%
    25
  •    
       

    #2
    no hej, nikt nic nie podpowie z własnego doświadczenia... Wiem, że powinno się mieć stosunek najlepiej w dniu owulacji. Ale jak to dokładnie sprawdzić? Jakieś testy, czy co?

    Skomentuj


      #3
      No co ty, nie ma żadnych testów...

      Plemniki męskie są szybsze ale żyją krótko, z koleii żeńskie żyją długo ale są wolniejsze. Na 2,3 dni przed owulacją jest większe prawdopodobieństwo dziewczynki, ponieważ te plemniki długo maszerują, ale też żyją długo. W dniu owulacji jest sznasa na chłopca bo te plemniki szybko tam dotrą.

      Ponoć jeszcze ma znaczenie dieta, ale nie wiem jaka.
      Last edited by alenda; 05-08-2008, 14:16.

      Skomentuj


        #4
        Są książki na ten temat na pewno, mnie to interesuje, ja zdaję się na los, ale poszukaj. Ja znalzłam tylko to http://plec-dziecka.zlotemysli.pl/

        Skomentuj


          #5
          Jednym słowem trudniej o tego chłopaka chyba )) w życiu dorosłym niestety też...

          Skomentuj


            #6
            hej ja mam synka ma 2 latka i slyszalam ze jak kobieta je duzo warzyw i owocow to dieta na dziewczynke a miesa szczegolnioe wolowe na chlopaka!Ale kto wie czy to tylko babcine sposoby?!

            Skomentuj


              #7
              sposób na chłopczyka

              ja dwa razy planowałam ciążę w ten sam sposób i mam dwóch synów. wspłóżyłam dokładnie w 9 dniu po zakończeniu miesiączki i trafiłam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja mam Synka ma 10 mcy.
                Ostatnio znajomy zapytał mojego męża jak sie robi chłopaka, na to mąż prosto- od Tyłu
                U nas sie powiodło
                Wojtuś 28.11.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Książka

                  Polecam książkę "Planowanie Płci Dziecka" tam jest świetnie podane wszystko od diety po dni cyklu które wpływają na jaką płeć.

                  Chętnie podpowiem szczegóły


                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    do marta84

                    Witaj,proszę o szczegóły

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Słyszałam już o tej książce ale nie wiem gdzie ja kupić....może jakaś podpowiedz

                      Skomentuj


                        #12
                        ja kiedys dostalam taki artykol (planowanie plci)i udalo mi sie zaplanowac dwojke dzieci(dziewczynke i chlopczyka)-niewiem czy to od tego,ale wyszlo Cztery miesiace przed zaplanowana ciaza na chlopaka pisalo ze duzo pomidorow i miesa bialego (jak kurczaj np) -bylo jeszcze cos tam,ale wiecej nie pamietam!!!!!!!a na dziewczynke rybe i brokuly!!!!!!!!Czy dziala w rzeczywistosci -niewiem,ale mi sie udalo!!!!Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Powiem szczerze, bardzo chciałam mieć córe, no ale wyszedł syn czego wogóle nie żałuje Mąż od samego początku był za chłopcem Gdy dowiedzieliśmy się na USG, że będzie syn, mąż mi powiedział, że podczas tego stosunku już prawie przy finishu zamknął oczy (to pamiętam ) i w myślach cały czas powtarzał cyt. "musi być chłopiec,musi być chłopiec,musi być chłopiec" hehe. Może to faktycznie jest jakiś sposób
                          Bartuś 26.06.08
                          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                          Skomentuj


                            #14
                            marzycielko wejdz tu http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=346 i przeczytaj post ktory napisalam moze cos z tych "przepisow" wybierzesz ja aktualnie tez staram sie o dziecko i chcialabym chlopca i mysle ze kalendarzyk malzenski wystarczy zeby mozna bylo cos zdzialac wiadomo ze nie zawsze sie uda ale moim zdaniem to zalezy od tego jak znasz swoj organizm i ze zawsze warto sprobowac pozdrawiam i trzymam kciuki

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
                              Słyszałam już o tej książce ale nie wiem gdzie ja kupić....może jakaś podpowiedz
                              witaj
                              mam te ksiazke i moge Ci podeslac jesli masz ochote

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X