Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komu chłopca komu dziewczynkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    U mnie się sprawdziło

    Witam.
    Możliwe, że już jesteś w ciąży jednak jeśli jeszcze prubujesz to powiem jak mi udało się spłodzić synka, albo zostawię informację dla tych, którzy będą to czytać.
    WBardzo pragnęłam mieć syna, i w okresie kiedy staraliśmy się o dziecko trochę czytałam i znalazłam w jakiejś gazecie, że na chłopca trzeba stosowac dietę wysoko kaloryczną, a na dziewczynkę odwrotnie, a po za tym bardzo wierzyłam w to, że będzie syn.
    Teraz ma już 5 tygodni...
    pozdrawiam i życzę powodzenia

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      u mnie też się nie sprawdziło

      Skomentuj


        #48
        Diety to bzdura.
        Chyba jedyna udowodniana naukowo i calkiem prawdopodobna metoda na "zaplanowanie" plci jest opisywana juz wczesniej tzw Metoda Selnas czyli jeśli chcesz począć chłopca, musisz współżyć w dniu owulacji, jeśli dziewczynkę – ok. 40 godzin przed jajeczkowaniem.

        Skomentuj


          #49
          Ja mam sprawdzoną metodę sama ją przetestowałam i udało się współżyłam systematycznie co drugi dzień i po 2 miesiącach zaszłam w ciążę i mam syna. Poleciłam koleżance i też ma syna więc życzę powodzenia i trzymam kciuki.

          Skomentuj


            #50
            Witam, ja polecam tą stronę http://www.urbia.de/services/eisprung/ sama staram się wg niej o córeczkę, należy wpisać datę ostatniej miesiączki i długość cyklu, powodzenia

            Skomentuj


              #51
              ja proponuje wizualizację
              jak się dowiadziałam że jestem w ciąży to wyobrazałam sobie że będę miała synka i tak się stało a w drugiej ciąży robiłam to samo tylko na córkę, w obydwu przypadkach się sprawdziło.
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                #52
                Ja mam dwóch synów, pierwszy to wpadka, a drugi z owulacji. Z tym że miał być dziewczynką potwierdzoną na USG
                Chciałabym mieć córkę ale o wiele bardziej zdrowe dziecko. Pozdrawiam


                Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                Ania i Jarek:

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Ja mam dwóch chlopaczków i powiem tak - nie należy zwlekać ! Czyli im bliżej owulacji tym lepiej, w miarę zbliżania się do okresu - gorzej! Tak jest wg mnie... ale warto samemu popróbować

                  Skomentuj


                    #54
                    Napisane przez Frezja Pokaż wiadomość
                    hej ja mam synka ma 2 latka i slyszalam ze jak kobieta je duzo warzyw i owocow to dieta na dziewczynke a miesa szczegolnioe wolowe na chlopaka!Ale kto wie czy to tylko babcine sposoby?!
                    hej.u mnie jest chłopak 2 latka-jadłam wszystko co pikantne,mieso w duzych ilosciach,corka 6 lat-słodycze,przytyłam 27kg.obecnie po 2 ciazach waze 67kg.pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #55
                      Komu chłopca komu dziewczynkę?

                      Ciekawi mnie wiarygodność tej tabelki , a im wiecej wpisów tym lepiej
                      http://jolmys.webpark.pl/#
                      U mnie miał być chłopak i jest chłopak
                      Kacperek ur. 22.03.2007 godz.22.50

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Napisane przez emik Pokaż wiadomość
                        Ciekawi mnie wiarygodność tej tabelki , a im wiecej wpisów tym lepiej
                        http://jolmys.webpark.pl/#
                        U mnie miał być chłopak i jest chłopak
                        u mnie wychodzi dziewczynka,
                        a mam synka

                        emik twój synek ma piękną datę urodzin 22 marzec - to moje urodziny,
                        i jest rówieśnikiem mojego synka
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          #57
                          u mnie wyszedl synek a mam coreczke



                          Skomentuj


                            #58
                            u mnie się zgadza
                            ale wiek nie ma tu nic do rzeczy tylko wszystko zależy od plemnika hehe

                            Skomentuj


                              #59
                              U mnie też się nie zgadza: z tabelki miał być synek a mam córeczkę.
                              Ale reklamacji nie będę składała

                              To pewnie jest robione według jakiś statystyk, że kobiety w takim a takim
                              wieku w danym miesiącu najczęściej rodziły np. synka


                              Skomentuj


                                #60
                                a u mnie sie zgadza,ale sadze ze to raczej przypadek
                                GABRYSIA:12.03.2008.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X