Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

    Witam wszystkie mamusie!!
    Mam pytanie czy możliwe jest żebym zaszła w ciąże 7tyg po porodzie?? 24 stycznia miałam pierwsza miesiączkę po porodzie i była ona taka jak normalnie przed ciąża teraz powinnam dostać okres 18 lutego jednak nadal brak miesiączki czy to może oznaczać ze ponownie zaszłam w ciąże?? czy test ciazowy moze juz dac pewny wynik??
  •    
       

    #2
    7 tygodni po porodzie można już zajść w ciążę tylko że po pierwszym krwawieniu po porodzie pierwsza normalna miesiączka może się pojawić nawet po trzech miesiącach i jest to normalne a nie zawsze świadczy o ciaży

    Skomentuj


      #3
      Pierwsze miesiaczki po porodzie nie musza byc wcale regularne .Najlepiej isc do lekarza, niczego sie nie wyduma.

      Skomentuj


        #4
        prawda najlepiej isc do lekarza wiec juz wiem co jutro bede robila i dzieki za odpowiedzi

        Skomentuj


          #5
          Daj znac co i jak.
          Ja sama mam dwoch szwagrow ( bracia meza ) ktorzy sa z jednego roku pomimo ze blizniakami nie sa Jeden jest ze styczni adrugi z grudnia tego samego roku

          Skomentuj


            #6
            Fakt, najlepiej iść do lekarza.
            Ale jest to możliwe, bo mój brat jest ode mnie młodszy o 10 miesięcy
            Tyle, że my jesteśmy z różnych roczników.


            Skomentuj


              #7
              jasne . mi lekazr mowil ze wtedy jest sie jeszce bardziej plodnym tzn zaraz po porodzie. ale mysle ze powinnas do lekarza pojsc
              PAULINKA 31.8.2003
              VICTORIA 20.5.2008

              12.1.2009r raczkowanie
              13.1.2009 pozegnanie cycunia
              16.1.2009 samodzielne siadanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                niestety fałszywy alarm zrobiłam badania krwi i w ciąży nie jetem jednak okresu jak nie było tak nie ma......

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez luska884 Pokaż wiadomość
                  niestety fałszywy alarm zrobiłam badania krwi i w ciąży nie jetem jednak okresu jak nie było tak nie ma......
                  To normalne w tak krótkim czasie po porodzie hormony jeszcze się nieuregulowały zwlaszcza jak sie karmi piersią.


                  Skomentuj


                    #10
                    a ja słyszałam od mojego gina i czytałam gdzieś na necie o takim właśnie krwawieniu które pojawia się 7-9 tyg. po porodzie i wygląda jak miesiączka a potem przez kilka miesięcy nic się nie dzieje.... jeśli karmi się piersią.

                    miałam taką nadzieję, że i u mnie takie nic będzie trwało i trawało, ale jak miałam pierwsze krwawienie 8 tyg. po porodzie, tak miesiąc w miesiąc mam już normalny okres.

                    ale już po takim pierwszym krwawieniu płodność (niezależnie czy się ma kolejne, czy nie) wraca na mur beton, więc trzeba uważać jeśli nie chce się kolejnej dzidzi tak szybko.
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

                      Jak najbardziej można zajść w ciąże 7 miesięcy po porodzie. Znam takie przypadki, kiedy w następnym miesiącu po porodzie już kobieta była z powrotem w ciąży. Np. mama mojego męża w dwa miesiące po urodzeniu brata mojego męża, już zapragnęła mieć drugie dziecko i udało się za pierwszym razem.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

                        Ponoć można parę tygodni po, koleżanka urodziła w jednym roku dwójkę dzieciaczków i to nie bliźniaków. w ogóle nie karmiła piersią i dlatego szybko wróciła owulacja, cuda się zdarzają

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

                          Nawet w okresie karmienia piersią można zajść w ciąże. Jeden z ginekologów powiedzał, że 30 % naszego miasta nie powinna stąpać po ziemi bo to wpadki właśnie. Kobiety zachodziły w ciąże zaraz po porodzie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

                            Jeżeli nie karnisz piersią to oczywiście,i nawet moge powiedzieć tyle ze po ciąży jest możliwość bardzo szybko zajść w ciąży,tyle tylkoze to bardzo niebezpieczne dla naszego organizmu....I oczywiście dla dzidziusia..

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

                              Karmiąc piersia też można zajść w ciąże. Wcale nie jest to prawdą, ze kobieta wtedy nie może mieć dziecka, bo jest bardzo dużo przypadków, które mają karmiąc. Trzeba po prostu uważać jak się nie chce mieć dzidziusia i tyle.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X