Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy to już dzidziuś??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy to już dzidziuś??

    Witam!
    Razem ze swoim mężem staramy się o dziecko od początku grudnia, jednakże mniej więcej w połowie miałam miesiączkę, więc ciążę wykluczyłam... ALE!... Już w styczniu okres mi się spóźnia! Powinnam dostać 18 stycznia, a jest 30! Wczoraj zrobiłam test. POZYTYWNY! Czy jest możliwość, że to fałszywy alarm i jednak dzidzi tam nie ma? Albo co muszę robić, aby ją tam utrzymać, bo słyszałam, że we wczesnym stadium o poronienie nie trudno, a bardzo mi zależy aby tę ciążę donosić....
    AHA JESZCZE JEDNO, OD DŁUŻSZEGO CZASU (ok. 3-4 miesięcy) BIORĘ FEMINATAL W RAMACH PRZYGOTOWAŃ.
  •    
       

    #2
    udaj się do lekarza, mi potwierdził ciążę w 5 tygodniu, mysle że już możęsz się cieszyć, gartulacje


    Skomentuj


      #3
      Ja robiłam test po 5dniach od starania negatywny,po 10dniach od starania pozytywny i po dwoch dniach jak nie dostalam okresu i drugi raz sie potwierdzilo pozytywny:d Takze jak ty zrobilas po dwoch tygodniach od planowanej daty miesiaczki i wyszedl pozytywny to napewno jestes w ciazy,gratuluje,ale idz jeszcze do lekarza zeby potwierdzil

      Skomentuj


        #4
        Dziś się zarejestruje. Ale jestem szczęśliwa! Przygotowywałam się na naprawdę długie starania a tu już po 2 miesiącach! Wydaje mi się, że to bardzo szybko .

        Skomentuj


          #5
          E tam szybko mi sie za pierwszym razem udalo
          no pewno ze szybko
          Ja sie nastawialam ze z pol roku zejdzie albo lepiej a tu strzal w dziesiatke,doslownie w dziesiatke bo dziesiec dni sie staralismy

          Skomentuj


            #6
            Też chciałam za pierwszym razem , a jak nie wyszło to powiedziałam mężowi, że jak w drugim miesiącu się nie uda to nie jadę z nim do Pragi hehe zero presji , on i tak wie, że bym z nim pojechała. No i się udało!

            Skomentuj


              #7
              Oj to super napewno juz Dzidzia jest gratuluje, a feminatal - to bardzo dobrze, ze zaczelas brac jeszcze przed ciaza. Zostaje Ci tylko udac sie do lekarza, ktory potwierdzi Ci ciaze, i da karte ciazy. No i powie co i jak robic, zeby Dzidzia zdrowo rosla. Powodzenia.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Koniecznie . Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i już w październiku zostanę mamusią .

                Skomentuj


                  #9
                  Moje gratulacje!

                  Jak by któraś z Was pragnęła mieć bliźniaki, to polecam sprawdzony sposób (5 dziewczynom się udało):
                  przez jakiś czas (dziewczyny przez minimum rok przed planowanym poczęciem) łykały kwas foliowy. I jak 'jeden mąż' wszystkie bliźniacze ciąże nosiły i teraz są dumnymi mamami zdrowych bliźniaków
                  Maksu 28.03.2008 r. godz. 17:20

                  45 dni przed 1 urodzinami zacząłem chodzić - od razu po schodach

                  Skomentuj


                    #10
                    Zuzik skads Ty to wytrzasnela ?
                    Ja jestem zywym dowodem na to ze to nei jest taka super meoda . Przez ponad rok bralam m.in kwas foliowy ( by ustzrec sie anemii ktora nekala mnie czesto ) - dzis mam JEDNEGO syna.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      matko ja tez łykałam ładnych pare miesięcy kwas foliowy (planowałam ciążę)
                      i urodziłam jednego syna!

                      ludzie to potrafią filozofię do wszystkiego dorobić! he he
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja tez bralam kwas foliowy dluuuuuuuuuuuugo przed planowanym zajsciem w ciaze i w zyciu nie slyszalam o blizniakach po kwasie foliowym,swoja droga ciekawa teoria
                        Jedyno co slyszalam na temat mozliwosci ciaz blizniaczych to:
                        po pierwsze uwarunkowanie genetyczne czyli ciaze bliznacze w najblizszej lub troche dalszej rodzinie
                        po drugie kuracja hormonalna lub krotko po odstawieniu pigulek antykoncepcyjnych
                        chyba ze o czyms nie wiem

                        Skomentuj


                          #13
                          No u mnie ani w dalszej, ani w bliższej rodzinie nie miał bliźniaków.
                          A do coraz większej liczy urodzeń ciąż mnogich przyczynia się leczenie hormonalne u osób bezpłodnych. A przy metodzie in vitro jest szansa, że przyjmie się więcej niż jedno jajeczko. O kwasie foliowym jako wyznaczniku ciąż Nie słyszałam.
                          I tak chyba wole jedną dzidzie .

                          Swoja drogą powtórzyłam test, tym razem innej firmy. Znów wynik POZYTYWNY.

                          Skomentuj


                            #14
                            Carin to gratulacje!

                            zapraszamy na pogaduszki w wątku Dziecko- Rocznik 2008

                            http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...7313#post37313
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez zuzik_k Pokaż wiadomość
                              Moje gratulacje!

                              Jak by któraś z Was pragnęła mieć bliźniaki, to polecam sprawdzony sposób (5 dziewczynom się udało):
                              przez jakiś czas (dziewczyny przez minimum rok przed planowanym poczęciem) łykały kwas foliowy. I jak 'jeden mąż' wszystkie bliźniacze ciąże nosiły i teraz są dumnymi mamami zdrowych bliźniaków
                              Bzdury

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X